LEVENT OFİS

Bakırköy Sanal Ofisler

bakirkoy-sanal-ofisler Sanal ofis kullanıcılarının şirketlerini büyütmelerine yardımcı olacak en önemli etmenlerden biri lokasyondur. Doğru bir konumda seçilen sanal ofisler prestijli bir lokasyonun avantajlarından yararlanma imkanı verir. Ticari faaliyetlerin yoğunlukta olduğu Avrupa Yakası’nda sanal ofis Bakırköy yakınından seçilirse, bu avantajdan yararlanılabilir. Bu lokasyonlar, prestijli bir adres olmanın yanı sıra uygun çevre koşulları ile de sanal ofis kullanıcılarının işlerini kolaylaştırır. Hem gün içinde çalışma sırasında hem de uzun vadede şirketlerin yararına olacak lokasyonlar tercih edilerek işlerin hızla büyümesi sağlanabilir. Bakırköy de iş akışının sürekliliğini sağlayacak, çalışanları ve müşterileri memnun edecek çevre özellikleri ile öne çıkar. Şirket kurulumu ya da açacağınız şube için sanal ofisinizi bu konumda tercih ederek lokasyon avantajı elde edebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Hizmeti Veren Firmalar

bakirkoy-sanal-ofisler1 Yeni iş kollarının ortaya çıkması ve iş tanımlarının giderek değişmesi ile sanal ofis kullanımı da yaygınlaşmaya başlar. Maliyet ve zamandan tasarruf edilmesini sağlayan sanal ofisler, ticari faaliyetlerini istedikleri noktalardan yürütebilen çalışanların işlerini geliştirmelerine yardımcı olur. Sanal ofis firmaları da çalışanların ihtiyaçları doğrultusunda farklı hizmetler sunar. Bu farklı opsiyonlar, yasal adres dışında genellikle sanal ofis kullanıcılarının seçimine bırakılır. Kiraladığınız sanal ofislerden beklentilerinizi karşılayacak, şirketinizin gelişimine destek olacağını düşündüğünüz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sanal ofis firmaları, şirket kurulumunda vergi dairesine bildirilmek zorunda olan yasal adresi sağlar. Ticari bir faaliyette bulunmak istiyorsanız, resmi bir tebligat adresinizin olması gerekir. Yalnızca bu adres için normal bir ofis açmak hem finansal kaynakları zorlar hem de çok vakit alan bir sürece dönüşür. Girişimciler, kaynaklarını ve zamanlarını işleri için ayırarak gelişme gösterebilir. Sanal ofis kullanarak kaynak ve zamandan tasarruf etmek mümkün.

Geleneksel ofislerin aylık sabit giderleri vardır. Bu giderler arasında bütçeleri en zorlayan ise ofislerin kirasıdır. Özellikle yeni şirket kurmak isteyen girişimciler, ekonomik faaliyetlerin yoğun olarak görüldüğü bölgeleri tercih etmek ister. Bu bölgelerin sağladığı lokasyon ve çevre avantajları ile işlerin büyümesi hızlandırılabilir. Bununla birlikte, doğru bir lokasyonda seçilen ofislerin kiraları da paralel olarak yüksektir. Kiranın dışında, yasal adres olarak gösterilen ofis adresleri için stopaj vergisi ödemek de gerekir. Tüm bu gider kalemlerinden kurtulmak ve kaynakları farklı alanlara kanalize etmek amacıyla, aynı lokasyonlarda sanal ofis kiralanabilir.

Sanal ofis firmaları, çalışan popülasyonunun yoğun olduğu bölgelerde faaliyet gösterir. Kiralayacağınız sanal ofis Bakırköy gibi ticaret merkezlerinde olabilir. Böylece, bütçenizi ve zamanınızı koruyarak ofis sahibi olabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Bakırköy Sanal Ofis

bakirkoy-sanal-ofisler2 Türkiye’de, ekonomik faaliyetlerin yaygın olarak yürütüldüğü önemli şehirlerden biri İstanbul’dur. Hem Avrupa Yakası’nda hem de Anadolu Yakası’nda çalışan nüfusunun daha çok olduğu bölgeler bulunur. Bu bölgelerin lokasyonları ve çevre koşulları şirketlerin ilerlemesini kolaylaştıracak uygunluktadır. Bakırköy de ticari faaliyetlerin yoğun olarak yürütüldüğü bölgelerden biridir. Avrupa Yakası’nda sanal ofis Bakırköy yakınında tercih edilerek bölgenin sunduğu avantajlardan yararlanılabilir.

Bakırköy’de hizmet veren sanal ofis firmaları, şirketinizin ticari faaliyetlerde bulunabilmesi için gerekli olan resmi adresi sağlar. Bu adres ile yalnızca şirketinizin kuruluşunu gerçekleştirmez, aynı zamanda prestijli bir lokasyonun avantajlarını da kullanabilirsiniz. İş dünyasına yeni giren şirketlerin adını duyurması ve itibar kazanması zaman alan bir süreçtir. Sanal ofislerin prestijli bir konumda tercih edilmesi bu süreci hızlandırmanıza da yardımcı olur. Müşterilerin gözünde kurumsal imajınız güçlenir ve itibar kazanırsınız. Sanal ofis Bakırköy alternatifleri arasından seçiminizi yaparak işlerinizin daha hızlı büyümesine katkıda bulunabilirsiniz.

Ekonomik anlamda İstanbul’un önemli şehirlerinden biri olan Bakırköy, zamana karşı yarışan çalışanlar için uygun çevre koşulları sunar. Sanal ofislerin kolay ulaşılabilen bir konumda bulunması hem girişimciler hem de müşteriler açısından önemlidir. Ofise ulaşabilmek için yolda geçirilmesi gereken vakit işe ayrılabilir. Zamanın doğru değerlendirilmesi açısından, sanal ofislerin lokasyonu daha da önemli hale gelir. Bağlantı yolları ile metro, metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakın olan sanal ofisleri Bakırköy’de bulabilirsiniz.

Alışveriş merkezleri ve sosyal alanlara yakınlık da çalışanlar için önemlidir. Gün içinde işe devam ederken tüm ihtiyaçların tek bir noktada karşılanabilmesi zaman kayıplarını minimuma indirir. Bu anlamda, alışveriş merkezlerinin yürüme mesafesinde bulunması ofis ve gidilecek nokta arasında vakit kaybetmeyi önler.

Tercih edeceğiniz sanal ofis Bakırköy ve yakın çevresinde olursa, tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Levent Sanal Ofis

bakirkoy-sanal-ofisler3 Avrupa Yakası’nda sanal ofis Bakırköy yerine Levent’te seçilirse, bölgenin kendine özgü avantajlarından yararlanılabilir. Özellikle finans alanında faaliyetlerin yürütüldüğü Levent’te ulaşım ağlarına yakınlık öne çıkar. Toplu taşıma araçlarından metrobüs, minibüs ve metro alternatiflerini kullanabileceğiniz bölgede sanal ofis kiralayarak zamandan tasarruf edebilmeniz mümkün. Gitmeniz gereken noktalara vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Böylece, özellikle yeni girişimciler işlerine çok daha fazla vakit ayırabilir.

Ulaşım kolaylığı müşteriler açısından da avantajlıdır. Gün içinde dışarıda olanlar, ziyarette bulunanlar ya da home office çalışanlar sanal ofisleri genellikle toplantı yapmak amacıyla kullanır. Girişimciler, müşterilerle yapacakları yüz yüze görüşmeleri bir ofiste gerçekleştirerek kurumsal kimliklerini ön plana çıkarabilir. Dış ortamda yapılan toplantılar hem verimsiz geçer hem de müşterileri rahatsız edebilir. Bu nedenle sanal ofis firmalarının sunduğu toplantı salonu hizmetinden yararlanarak, müşterilerinizle görüşmelerinizi bu ofislerde yapabilirsiniz. Sanal ofislerin toplu taşıma ve ana yollara yakın olması müşterilerin de ofise rahatlıkla ulaşabilmesini sağlar. Böylece, prestijli bir lokasyonda toplantı yaptığınız müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

LeventOfis, ticari faaliyetlerini Avrupa Yakası’nda yürütmek isteyen girişimcilere yasal adresten fazlasını kazandırır. Girişimcilerin ve serbest çalışanların ihtiyaçlarını ve bir ofisten beklentilerini bilerek, sanal ofis kullanıcılarına akıllı çözümler sunar.

Levent ve 4. Levent’te bulunan 2 sanal ofis şubesi ile faaliyet gösteren LeventOfis, prestijli lokasyon avantajından faydalanmanızı sağlar. Aynı zamanda kargo karşılama, çağrı merkezi ve toplantı odası kullanımı gibi hizmetlerle şirketinizi büyütmenize yardımcı olur. Sanal ofis tercihinizi LeventOfis’ten yana kullanarak iş hayatınızı kolaylaştıracak profesyonel desteği alabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)