LEVENT OFİS

Beylikdüzü Sanal Ofisler

beylikduzu-sanal-ofisler İş bağlantılarının kolaylıkla kurulabilmesi ve şirketlerin büyüyebilmesi için ofislerin kurulduğu noktalar büyük öneme sahiptir. Çevresel koşulların zorlayıcı olduğu lokasyonlar hem finansal haynakların çabuk tükenmesine hem de vaktin verimsiz kullanılmasına neden olur. Kullanımı sürekli yaygınlaşan sanal ofisler, ticari faaliyetlerin yoğun olarak görüldüğü bölgelerde hizmet verir. Özellikle, Türkiye’nin en önemli ticaret merkezlerinden İstanbul’da da bu noktaların önemi büyüktür. Avrupa Yakası’nda sanayi faliyetlerinin yoğun olarak görüldüğü bölgelerden biri Beylikdüzü’dür. Şehrin en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Beylikdüzü’nde kiralayacağınız sanal ofisler, şirketinizin hızla büyümesine yardımcı olacak hizmetler sunar. Kullanmak istediğiniz sanal ofis Beylikdüzü ve çevresinde olursa maddi anlamda tasarruf etmenin yanı sıra lokasyon avantajından da yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Hizmeti Veren Firmalar

Sanal ofis 2 a1b704250a44753cb02b607463b365e8e6b19e8e87a43f22df7d5f4777800a63 Girişimciler ve freelance çalışanlar gibi fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercihi, yeni nesil çözümler getiren sanal ofislerdir. Sanal ofisler, şirketlerin resmi olarak kurulabilmesi için girişimcilerin ihtiyaç duyduğu yasal adresleri sağlar. Bu adresler, ticaret merkezleri olarak bilinen bölgelerde bulunur. İstanbul içinde kiralanacak sanal ofis Beylikdüzü yakınında seçilirse iş gelişimi açısından doğru bir hamle yapılmış olur. Bu bölgelerde sanal ofis kiralayarak prestijli adreslerin avantajlarını işlerinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.

Sanal ofisler ile şirket kurulumu gerçekleştirmek için öncelikle çalışmak istediğiniz lokasyonu belirlemeniz gerekir. Her şehirde iş trafiğinin yoğun olduğu bölgeler bulunur. Yaşadığınız ve iş akışınızı rahatlıkla sağalayabileceğiniz bölgeleri araştırmanız gerekir. Sanal ofis firmaları, iş merkezi olarak anılan bölgeleri iyi analiz ederek çalışanların hayatını kolaylaştıracak avantajlardan yararlanmalarını sağlar. Sanal ofisler bu noktalarda verdikleri hizmetler ile girişimcilerin ve freelance çalışanların işlerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Firmaların sağladığı en önemli avantajlardan biri konumdur. Büyük şirketlerin konumlandığı ticaret ve sanayi bölgeleri, iş sirkülasyonunu hızlı bir şekilde sağlayacak uygun çevre koşullarına sahiptir. Kolay ulaşılabilir olma ve çeşitli sosyal olanaklar özellikle yeni start-up’ların ilk aşamada itibar kazanmasına da yardımcı olur. İş bağlantılarının kurulabilmesi ve müşteri devamlılığının sağlanabilmesi için bu avantajların iyi değerlendirilmesi gerekir. Girişimciler, sanal ofisleri kullanarak yalnızca prestijli bir adres elde etmez; sanal ofis firmaları, girişimcilerin hayatını kolaylaştıracak çok sayıda hizmet sunar.

Sanal ofis firmalarının çoğu yasal bir adresin yanı sıra kargo karşılama, çağrı merkezi, ortak alan ve toplantı salonu kullanımı gibi hizmetler verir. Kurumsallığın ön plana çıkarılması ve müşterilerin gözünde prestij kazanmak amacıyla, isteyen çalışanlar bu hizmetlerden faydalanabilir.

LEVENT OFİS

Beylikdüzü Sanal Ofis

beylikduzu-sanal-ofisler1 Sanayi merkezi olarak adlandırılan Beylikdüzü, Avrupa Yakası’nda iş hacmi en geniş bölgelerden biridir. Bu noktada bir ofis açarak hem çevre koşullarından yararlanmak hem de müşteri ilişkilerini geliştirmek mümkün. Bununla birlikte, İstanbul’un en hızlı gelişme gösteren bölgelerinden Beylikdüzü’nde ofis kurmak için ciddi bir bütçeye ihtiyaç vardır. Bunun en büyük nedeni, sanayi bölgesinde iş yapmak isteyen çok sayıda şirketin bu lokasyonda ofis açmak istemesinin kira fiyatlarını oldukça yükseltmesi. Aynı zamanda, ofis kurulumunda kira dışında farklı giderler de bulunur. Mobilya, vergi, faturalar, personele yapılan ödemeler gibi çok sayıda kalem bütçelerin zorlanmasına neden olur. Özellikle yeni kurulan şirketlerin ise genellikle sınırlı finansal kaynakları vardır. Bu nedenle, sanal ofis tercih etmek akıllı bir hamle olacaktır. Şirket kuruluşunda yasal adres için kiralanan sanal ofis Beylikdüzü ve yakın çevresinde tercih edilirse, önemli avantajlardan yararlanılabilir.

Sanal ofisini Beylikdüzü’nde tercih eden çalışanlar öncelikle saygın bir lokasyonun faydalarını işlerine yansıtır. Ulaşım imkanlarının da gelişmiş olduğu bölgedeki sanal ofisler, genellikle metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde bulunur. Beylikdüzü’nün bir artısı da E-5 kara yolunun yakınında bulunmasıdır. Müşterilerle yapılacak yüz yüze görüşmeler için genellikle sanal ofislerin toplantı salonları kullanılır. Aynı zamanda, şirketlerin ekipleri var ise bu ekiplerle toplantılar da yine sanal ofislerde yapılır. Özel araçlarını kullanarak yolculuk etmek isteyen müşteriler için kara yolu bağlantısının olması önemlidir. Aynı zamanda, çalışanlar da ulaşım kolaylığı sunan sanal ofisler ile yolda vakit kaybetmez.

Tercih ettiğiniz sanal ofis Beylikdüzü ve çevresinde bulunuyorsa ulaşım ağı, prestijli lokasyon ve sosyal donatılardan yararlanarak işlerinizi daha hızlı ve kolay yürütebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Levent Sanal Ofis

beylikduzu-sanal-ofisler2 Avrupa Yakası’nda sanal ofis ihtiyacınızı karşılayacak önemli bölgelerden biri de Levent’tir. Bu yakada kiralamak istediğiniz sanal ofis Beylikdüzü yerine Levent’te de olabilir. Ofis açmak için yapacağınız yüksek yatırımın yerine bu bölgede uygun fiyatlarla sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Levent’te hizmet veren sanal ofislerin, özellikle yeni kurulan girişimler için en büyük avantajı lokasyondur. Finans alanında faaliyet gösteren büyük şirketlerin bulunduğu bu bölgede sanal ofis kiralayarak şirketinize itibar kazandırmanız mümkün. Kartvizitinize ekleceğiniz prestijli bir lokasyonla müşterilerinizin gözünde daha kurumsal bir imaj yaratabilirsiniz. Yeni girişimler için kuruluş aşamasında itibar kazanmak büyük önem taşır. Bu sayede şirketinizin adını duyurabilir ve iş akışınızı hızlandırabilirsiniz.

Levent sanal ofislerinin prestijli lokasyonlarının bir artısı da ulaşım ağlarına yakınlıktır. Sanal ofisinizi bu bölgede kurarsanız hem toplu taşımaya hem de çevre yollarına yakın olursunuz. Metro, metrobüs ve minibüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunmak zaman kaybetmenizi de önler. Toplantı yapmak için sanal ofise giderken harcayacağınız zamanı işinize ayırabilirsiniz. Müşteriler de özel araçlarını kullanmak isterlerse sanal ofislere kolaylıkla ulaşabilir. Çevrede bulunan çok sayıda büyük alışveriş merkezinin otoparklarını kullanmak da mümkün.

Sanal ofisin yakınında alışveriş merkezlerinin bulunması ihtiyaçların giderilmesi noktasında önem taşır. Bu lokasyonda, sanal ofislerin yakınında bulunan alışveriş merkezleri çalışanların ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılar.

LeventOfis sanal ofisleri, Levent ve 4. Levent’te hizmet verir. Şirket kurulumunuzu LeventOfis sanal ofisleri ile yaparak çok sayıda avantajdan yararlanabilirsiniz. Prestijli bir lokasyonun yanı sıra ulaşım ağlarına ve sosyal olanaklara yakınlıktan faydalanmanız mümkün. LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek, çözüm odaklı kaliteli hizmetten yararlanabilir ve şirketinizin hızla büyümesini sağlayabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)