LEVENT OFİS

En Ucuz Sanal Ofis

en-ucuz-sanal-ofis Sanal ofisler, girişimciler tarafından genellikle maliyetlerin azaltılması amacıyla kullanılır. Normal bir ofis açarken yapılan harcamaların sanal ofis kiralarken yapılmasına gerek yoktur. Bu kaynaklar, çalışanların işleri ilgili farklı alanlara kanalize edilebilir. İş gelişimine yardımcı olan sanal ofisler sundukları hizmetlere göre farklı fiyatlara sahiptir. Bütçeye uygun en ucuz sanal ofis alternatiflerinin araştırılması gerekir. Hem bütçenize uygun fiyatlar hem de hızlı ve pratik çözümler için LeventOfis sanal ofislerini tercih edebilirsiniz. Yalnızca kira bedeli ödeyerek kullanabileceğiniz LeventOfis ofisleri, size iş anlamında çok sayıda avantaj sağlayacaktır.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Fiyatları

en-ucuz-sanal-ofis1 Sanal ofis firmaları, kullanıcılarına sundukları hizmetlere göre geniş bir aralıkta farklı fiyatlar belirler. Girişimciler ve freelance çalışanlar tarafından daha çok tercih edilen sanal ofisler, sunduğu farklı hizmetler ile kullanıcıları için alternatif yaratır. Standart hizmetlerin yanı sıra ihtiyaçlar doğrultusunda istenilen hizmetten yararlanmak mümkün. Sanal ofislerin kira bedelleri dışında yalnızca ekstra hizmetlerden faydalanmak isterseniz ödeme yapmanız gerekir.

Ticari faaliyetleri için fatura adresi göstermek zorunda olan freelance çalışanlar bunun dışında bir hizmete ihtiyaç duymayabilir. Bu durumda, bütçeye uygun bir sanal ofis bulunarak yalnızca kira harcaması yapılır. En ucuz sanal ofis alternatiflerini inceleyerek bütçeniz doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Uygun Fiyatlı Sanal Ofis Kullanımı

en-ucuz-sanal-ofis2Çalışanlar için bütçelerini zorlamayacak en ucuz sanal ofis, maliyetlerin ciddi anlamda azaltılması demektir. Yeni işletmelerin işlerinin gelişebilmesi için maddi kaynaklara ihtiyacı vardır. Küçük bütçelere sahip yeni girişimciler, normal bir ofis açmak istedikleri zaman bütçelerinin bir kısmını bu ofis için kullanmak zorunda kalırlar. İş dünyasının yoğunlaştığı prestijli bir bölgede ofis kiralamak, aynı zamanda yüksek maliyet demektir. Girişimciler, kaynaklarını korumak amacıyla bütçeleri doğrultusunda sanal ofisleri kullanabilir.

Sanal ofis firmalarının lokasyonları da fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir etkendir. Merkezi bir lokasyonda bulunan sanal ofisler yapılan işle ilgili kaynaklara ulaşmayı kolaylaştırır. Özellikle toplantılar ve ortak alanlar için sanal ofisleri kullanmak isteyen çalışanlar, zamanlarından fazla kaybetmeden ofislere ulaşabilir. Kolay ulaşılabilirlik, müşteriler açısından da olumlu bir özelliktir. Yüz yüze yapılacak görüşmeler için kullanılan toplantı odalarına kolaylıkla ulaşabilen müşteriler, lokasyondan etkilenecektir.

Sanal ofis firmaları, en ucuz sanal ofis konseptinin kullanıcılarla buluşabilmesi için farklı paketler hazırlar. Çalışanlar, bu paket içeriklerine göre ihtiyaçları doğrultusunda bir seçim yapabilir. Yalnızca ticari faaliyetlerin yürütülmesi için gerekli olan adres ve lokasyon avantajından yararlanmak isteyen çalışanlar, uygun fiyatlarla bu isteklerini gerçekleştirebilir. Bununla birlikte, kargo ve sekreterlik hizmetleri ile toplantı odası kullanımı için farklı paketler hazırlanır. Müşterilerinizle ve ekibinizle sık sık toplantı yapmanız gerekiyorsa bu paketleri incelemenizde fayda var.

LEVENT OFİS

LeventOfis Sanal Ofis Paketleri

en-ucuz-sanal-ofis3 Çalışanların, işlerine daha fazla finansal kaynak ve zaman ayırabilmesine olanak sağlayan LeventOfis sanal ofisleri, üstün hizmet anlayışı ile hareket eder. Sanal ofis kiralamak isteyen kullanıcılara hazırlanan farklı paketler arasından, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak olanı seçebilirsiniz.

En ucuz sanal ofis arayışında olan çalışanlar için uygun fiyatlarla hazırlanan paketler, farklı hizmet türlerini içerir. Şirketleri için yalnızca resmi bir adrese ihtiyaç duyan girişimciler ve freelance çalışanlar, yasal adres paketini tercih edebilir. Bu paket, ticari faaliyetler için resmi bir tebligat adresinin yanı sıra prestijli bir lokasyona da sahiptir. İş dünyasının merkezi Levent ve 4. Levent’te bulunan LeventOfis şubeleri, müşterilerin gözünde itibarın arttırılmasını sağlar. Yasal adres paketi ile kargo servisinden yararlanmak da mümkün. Resmi adresinize gelen tüm kargo ve paketleriniz LeventOfis çalışanları tarafından teslim alınır. Böylece, işinizle ilgili önemli evrakları gözden kaçırmazsınız.

Standart paketlerde ise yasal adres ve kargo hizmetinin yanı sıra çağrı merkezinden de yararlanabilirsiniz. Müşterilerinize verdiğiniz LeventOfis sanal ofis numarası ile tüm çağrılarınız profesyonel sekreterya ekibi tarafından cevaplandırılır. Standart paket, aynı zamanda ortak alan kullanımına da izin verir. İstediğiniz 2 saat paylaşımlı alanlarda çalışabilirsiniz.

Gold paketler ise toplantı odası kullanımına da izin verir. Ayda 2 kere, yarım gün olacak şekilde 8 kişilik toplantı odalarını kullanabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerden, LeventOfis’in belirlediği uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Kiralama

en-ucuz-sanal-ofis4 Sanal ofisler, ticari faaliyetlerin resmiyet kazanması için gerekli olan fatura adresinin elde edilmesi amacıyla kullanılır. Çalışanlar, bu adres ile birlikte, sanal ofis firmalarının sunduğu farklı hizmetlerden de yararlanabilir.

Sanal ofis kiralamak için yapılması gereken bir meslek sınırlaması yoktur. Girişimciler ve freelance çalışanlar tarafından daha çok tercih edilse de günümüzde farklı iş kolları bu ofislerden faydalanmaya başlar. Bunun en büyük nedenlerinden biri maliyetlerin azalmasıdır. Aynı zamanda, sanal ofis firmalarının sunduğu hizmetler normal bir ofisten beklenenleri karşılar. Geleneksel ofislerin açılma nedenlerinden kargoların karşılanması ve telefonların cevaplanması gibi hizmetleri bu ofisleri kiralayarak da alabilirsiniz. Çalışanlar, giderek yaygınlaşan sanal ofis kiralama yöntemini bu hizmetlerden yararlanmak için tercih edebilir.

Sanal ofislerin sunduğu avantajlardan biri de tüm bu hizmetlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilmektir. Prestijli bir adreste, en ucuz sanal ofis kiralanarak çok sayıda hizmetten yararlanmak mümkün. Kargo ve sekreterlik hizmetleri, toplantı odası ve ortak alan kullanımı gibi hizmetlere bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

LeventOfis, sanal ofis kullanıcıları için belirlenen sürelerde toplantı odası ve ortak alan kullanımına da izin verir. Müşteriler ile yapılacak görüşmeleriniz için toplantı salonunu, yalnızca çalışmak istediğiniz anlarda ise ortak alanı kullanabilirsiniz.

LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)