Giri%c5%9fimcilik

Kurumsal Fanustan Girişimcilik Denizine Sıçrayın

Organizer: Start-ist

Date: June 20, 2016

Duration: 2 saat

You could reach us to get more information about the event.

Günümüzde sayısı hiç de azımsanmayacak kadar çok kişi çalıştıkları şirketten ayrılıp, 180 derecelik bir değişiklik yaparak tutkularının peşinden koşmanın ve kendi işinin sahibi olmanın hayalini kuruyor. 
Siz de kurumsal hayatın aslında modern kölelik olduğunu mu düşünüyorsunuz? Kendi işinizi kurmak istiyorsunuz ama cesaretiniz ya da kapitaliniz mi yok? Ya da hayatta ne yapacağınız konusunda kafanız çok mu karışık? O zaman sizi etkinliğimize bekliyoruz.
Bu etkinliğimizde 4 başarılı girişimci konuğumuzla kurumsal hayata nasıl nokta koyduklarını ve ardından hayallerini takip ederek nasıl başarıya ulaştıklarının hikayesini konuşacağız. Bizlere bir organizasyonu kurmanın ve büyütmenin keyifli ve de zor yanlarını anlatırken bir yandan da girişimlerini büyütme ve tanıtma konusunda izledikleri yollardan bahsedecekler.
Konuk Konuşmacılar:
Emre Özbek (Kovvan Ortak İnovasyon Platformu Kurucu)
Rıfat Oğuz (Sinemia Kurucu)
Zeynep Dereli (Granolife Kurucu) 
Duygu Aynur (İşini Sev Kurucu)

Program Akışı:
18:30 Kayıt & Networking
19:00 Panel 
20:00 Soru & Cevap
20:30 Kapanış & Networking 
Sakın vakit kaybetmeyin! Kendi işinizi kurmak ve büyütmek için neler yapabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak ve yaşanmış tecrübeleri dinlemek için 20 Haziran Pazartesi günü bize katılın.