LEVENT OFİS

Kağıthane Hazır Ofis

kagithane-hazir-ofis Yeni meslek grupları ve iş kollarının ortaya çıkması ile çalışma sistemleri de özellikle son yıllarda değişim sürecine girer. Bu anlamda, hazır ofis konsepti çoğu şirketin ve çalışanın kullandığı önemli sistemlerden biri haline gelir. Kullanıcılarına çok sayıda avantaj sağlayan hazır ofisler, maliyet ve zamandan tasarruf etmenin de en kolay yollarından biridir.

Hazır ofislerin günümüzde yaygın olarak kullanılma nedenlerinden biri lokasyon avantajı sunmasıdır. Her şehirde iş dünyasının yoğunlaştığı bölgeler bulunur. Geleneksel ofisler, genellikle iş merkezi olarak kabul edilen bölgelerdedir. Kağıthane, özellikle son yıllarda İstanbul’un gelişen iş merkezlerinden biridir. Banka ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren köklü şirketlerin Kağıthane’de konumlanması da yeni kurulan şirketlerin ofislerini bu noktada seçmesinde önemli bir nedendir. Ofisler, genellikle sektörel yakınlığa göre seçilse de farklı meslek grupları da tercihini sıklıkla hazır ofis Kağıthane alternatiflerinden yana kullanır.

Plazaların yoğunlukta olduğu Kağıthane, merkezi lokasyonu ve önemli noktalara yakınlığı nedeniyle de ofis açmak isteyenler tarafından tercih edilir. Şirket adresi olarak hazır ofis Kağıthane alternatiflerini göstererek prestij kazanmanız mümkündür. Özellikle yeni girişimlerin müşteri kazanabilmesi için prestijli bir lokasyonda ofis kiralaması gerekir. Yüksek maliyetlerden kurtulmanın ve zamandan tasarruf etmenin en kolay yolu hazır ofislerdir. Tasarrufun yanı sıra Kağıthane gibi önemli bir bölgeden hazır ofis kiralayarak itibarınızı artırabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Hazır Ofis Nedir?

kagithane-hazir-ofis1 Çalışma sistemlerinin giderek değiştiği günümüzde, şirketlerin ve freelancer’ların en sık tercih ettiği yöntemlerden biri hazır ofislerdir. Gün içinde fiziki bir ofise ihtiyaç duyan çalışanlar, hazır ofis kiralayarak çok sayıda hizmetten yararlanabilir. Klasik bir ofisten hiçbir farkı olmayan hazır ofislere bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla sahip olabilmeniz, sağlanan en önemli avantajlardan biridir.

Genellikle plazalarda ya da büyük alışveriş merkezlerinin içinde bulunan hazır ofisler, geleneksel bir ofisten beklenen tüm hizmetleri uygun fiyatlarla sunar. Prestijli bir lokasyonda ofis açmanın yüklediği tüm maddi külfetten kurtulmak hazır ofislerle mümkündür. Bu lokasyonlarda normal ofis kiraları oldukça yüksektir. Aynı zamanda vergiler, faturalar, personel giderleri, ofis malzemeleri gibi farklı gider kalemlerinden kurtulmak da mümkündür. Hazır ofisler, yalnızca aylık kira ile ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlerden yararlanabileceğiniz pratik bir çözüm yoludur.

Hazır ofisler, maliyetleri düşürürken zamandan da ciddi anlamda tasarruf edilmesini sağlar. Prestijli lokasyonlarda, bütçenize uygun bir ofis aramak uzun zaman alacak bir süreçtir. Aynı zamanda, ofis için ihtiyaç duyulan materyalleri temin etmek ve ofiste çalışacak personeli seçmek için de ekstra zaman yaratmak gerekir. Oldukça fazla zaman alacak tüm bu işlerden kurtulmanın en kolay yolu hazır ofis kiralamaktır.

Hazır ofisler, genellikle yeni girişimciler ve şube açmak isteyen şirketler tarafından tercih edilse de, fiziki bir ofise ihtiyaç duyan farklı iş kolları da bu konseptten yararlanabilir.

LEVENT OFİS

Kağıthane Hazır Ofis Hizmeti

kagithane-hazir-ofis2 Hazır ofisler, genellikle iş dünyasının merkezi olarak nitelendirilen bölgelerde bulunur. Hazır ofis hizmeti veren firmalar, farklı sektörlerin yoğunlukta olduğu bölgeleri analiz ederek bu noktalarda faaliyet gösterir.

Hazır ofis Kağıthane alternatifleri de özellikle bankacılık ve lojistik gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin yer aldığı bölgelerden biridir. Kağıthane’de hizmet veren hazır ofis firmaları, kullanıcılarının prestijli lokasyon avantajından faydalanmasını sağlar. Hem yeni kurulan girişimlerin itibar kazanması hem de var olan şirketlerin prestijlerini koruması adına Kağıthane önemli bir lokasyondur. Kartvizitte şirket adresi olarak hazır ofis Kağıthane adresinin yazılı olması müşterilerin gözünde itibarı artırırken iş sürekliliğini de sağlayacaktır. Özellikle yeni kurulan şirketlerin hızlı bir şekilde iş hayatında kendine yer bulabilmesi ve büyüyebilmesi için en kolay yollardan biri bu prestijli lokasyonlardır.

Hazır ofis Kağıthane gibi bir bölgeden tercih edilirse, prestijli bir lokasyonun yanı sıra farklı avantajlardan yararlanmak da mümkündür. Kağıthane’de hazır ofis hizmeti veren firmalar toplu taşımaya, ana yollara, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın konumlarda bulunur. Çalışanlar için lokasyonun önemini bilen firmalar, bu noktalara çok yakında bulunan hazır ofisleri ile zamandan tasarruf etmenin farklı yollarını sunar. Ofise gidiş gelişlerde fazla zaman kaybetmemek, özellikle İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu bir şehirde önemli bir avantajdır. Yalnızca çalışanlar için değil, müşteriler için de ulaşımın kolay olması önemlidir. Müşterilerle yapılacak toplantı ve görüşmelerde kullanılan hazır ofislerin kolay ulaşılabilir noktalarda olması, müşteriler üzerinde olumlu bir intiba bırakacaktır.

Şirketinizi hızla geliştirecek lokasyon başta olmak üzere çok sayıda avantajdan yararlanmak için hazır ofis Kağıthane alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Hazır Ofis Hizmeti

kagithane-hazir-ofis3 Levent de tıpkı Kağıthane gibi Avrupa Yakası’nda bulunan önemli iş merkezlerinden biridir. Finans alanında faaliyet gösteren büyük ve köklü şirketlerin Levent’te bulunması, ofis seçiminde girişimcilere yol gösterir. Özellikle finans sektörü başta olmak üzere çok sayıda meslek grubu Levent’te bulunan hazır ofisleri sıklıkla tercih eder.

Levent ve 4. Levent’te faaliyet gösteren LeventOfis, hazır ofis kullanıcılarının bu prestijli lokasyonun avantajlarından yararlanmasını sağlar. Şirket adresiniz olarak gösterebileceğiniz LeventOfis hazır ofis adresleri, müşterilerinizin gözünde itibarınızı artırırken yeni müşteriler kazanmanızı da sağlayacaktır. İki şubesi ile hazır ofis hizmeti veren LeventOfis, özellikle ulaşım ağlarına yakınlığı ile zamandan ciddi anlamda tasarruf etmenize yardımcı olur. İster birkaç dakika uzaklıkta bulunan metroyu, isterseniz de ana yolları kullanarak kısa sürede ofislere ulaşabilirsiniz.

Resepsiyon, çağrı merkezi, kargo karşılama, toplantı odası kullanımı gibi normal bir ofisten beklenen tüm hizmetleri veren LeventOfis, şirketlerin hızlı bir şekilde gelişmesine katkı sağlar. Profesyonel hizmet anlayışı ile hareket eden LeventOfis, alanında uzman ekiplerle çalışır. Müşterilerinizi ve ziyaretçilerinizi en doğru şekilde karşılayan resepsiyon ve kurumsal kimliğinizle çağrılarınızı yanıtlayan sekreterya ekibi iş sürekliliği ve prestij noktasında şirketinize katkı sağlar.

Verimli çalışma alanları yaratan LeventOfis, hem sizin hem de ekibinizin en rahat şekilde çalışabilmesini amaçlar. Bu amaç doğrultusunda teknolojik altyapı ve ihtiyaç duyduğunuz tüm materyallerle desteklenen LeventOfis hazır ofislerini tercih edebilirisiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

We have created PuhuTV with Levent Ofis’ hospitality and the boutique service comfort. Thank you, Levent Ofis. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
We’re working with Levent Ofis for our Brain Storming meetings. The quiet environment and the lack of distractors allow us to work efficiently. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
We had our team meetings in Levent Ofis. We prefer to this location because of reasonable price, free turkish coffee, Starbucks filter coffee and their delicious homemade snacks. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Levent Ofis is a relaxing and comfortable place that I prefer to work. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
I officially established my company in Levent Ofis. They provide me all of the things that I needed for maintenance my business and work for networking. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

We'll Call You


(e.g: 5xx xxx xx xx)