LEVENT OFİS

Hazır Ofis Fiyatları

hazir-ofis-fiyatlari Geleneksel ofis anlayışının günümüzde şekil değiştirmesi ile hazır ofislerin kullanımı da yaygınlaşmaya başlar. Kullanıcılarına sunduğu hizmetlerle öne çıkan hazır ofisler, genellikle maliyetlerin azaltılması amacıyla kiralanır. Özellikle yeni girişimlerin bütçelerini doğru alanlara aktarmasına yardımcı olan hazır ofisler, uygun fiyatları ile de tercih edilir. Hazır ofis fiyatları, normal bir ofis açarken ayrılan bütçeye göre çok daha hesaplıdır. Yalnızca kira ödeyerek hazır ofis firmalarının sunduğu hizmetlerden yararlanabiliyor olmak da hazır ofislerin sağladığı önemli avantajlardan biridir.

LeventOfis hazır ofisleri de bütçeleri zorlamayacak fiyatlarla prestijli bir adresten yararlanma imkanı sunar. Aynı zamanda, kullanıcıların tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan ofis konseptleri ile çok daha verimli çalışabilmek de mümkün. LeventOfis hazır ofislerini tercih ederek iş dünyasının merkezinde, beklentilerinizin ötesinde hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Hazır Ofis Hizmeti

hazir-ofis-fiyatlari1 LeventOfis, Levent ve 4. Levent’te bulunan iki şubesi ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazır ofis hizmeti verir. Çalışacak kişi sayısına göre istenilen genişlikte hazır ofislerden ve ayrıcalıkla hizmetlerden yalnızca kira bedeli karşılığı yararlanabilmeniz münkün.

LeventOfis hazır ofisleri kullanıcıların iş hayatını kolay bir hale getiren çok sayıda hizmet sunar. Geleneksel bir ofisten beklenilen resepsiyon ve sekreterya hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Yeni kurulan girişimlerin itibar kazanması ve var olan şirketlerin de prestijlerini koruması adına müşterilerin nasıl karşılandığı büyük önem taşır. Profesyonel ekiplerle çalışan LeventOfis, müşterilerinizi ve ziyaretçilerinizi kurumsal kimliğiniz çerçevesinde en doğru şekilde karşılar. Özellikle ilk intiba açısından müşterilerin gözünde olumlu bir izlenim bırakılır.

Müşterilerle kurulan iyi ilişkilerin devam edebilmesi ve yeni iş bağlantılarının kurulabilmesi için şirket hattının olması gerekir. LeventOfis hazır ofisleri, şirketiniz için adresin yanı sıra telefon hattı da tahsis eder. Gelen aramalarınız alanında uzman çağrı merkezi ekibi tarafından, şirket kimliğiniz ile cevaplandırılır. Böylece, müşterilerin soru ve ihtiyaçlarına anında yanıt verebilirsiniz.

Teknolojik altyapı ile desteklenen ofisler ve toplantı odaları ile çok daha üretken olabilmeniz mümkün. Bütçenize uygun hazır ofis fiyatları ile LeventOfis’in kaliteli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Hazır Ofis Avantajları

hazir-ofis-fiyatlari2 Hazır ofis kullanımının giderek yaygınlaşmasının en önemli nedeni, özellikle prestijli lokasyonlarda kiraların çok yüksek olmasıdır. Kira ile birlikte ofislerin farklı giderleri de göz önünde bulundurulduğunda, hazır ofis kullanmak en akıllıca çözüm olacaktır.

Bu ofislerin kullanımı ile hem maliyetler azaltılabilir hem de zamandan tasarruf edilebilir. Normal bir ofis açmak, özellikle yeni girişimlerde bütçelerin zorlanmasına neden olur. Hazır ofis fiyatları prestijli lokasyonlarda oldukça yüksektir. Aynı zamanda, ofis için gerekli materyallerin de alınması gerekir. Hazır ofisler, ihtiyaç duyulan tüm ofis ekipmanı ile birlikte kullanıma sunulur. Böylece, kira dışında ödeme yapmadan bir ofisten beklenilen tüm hizmetlerden yararlanılabilir. Üstelik, hazır ofislerle profesyonel bir kadro ile çalışma imkanı da elde edersiniz. Çoğu hazır ofis firması, alanında uzman kişilerle çalışır. Müşterilerin karşılanması ve telefonların cevaplanması sırasında kurumsal imaj da güçlendirilir.

Kolay ulaşılabilir noktalarda bulunan hazır ofisler, yolda uzun zaman harcanmasına da engel olur. Özellikle büyük şehirlerde günün önemli bir kısmı yolda geçer. Bu vaktin iş ya da dinlenme için kullanılması hazır ofis konumları ile mümkündür. Ulaşım ağlarına yakın olan hazır ofisler, kullanıcılarının zamandan ciddi anlamda tasarruf edebilmesini sağlar.

LEVENT OFİS

Hazır Ofis Fiyatları

hazir-ofis-fiyatlari3 Hazır ofisler, kullanıcılar için yalnızca çalışabilecekleri ofisler değil, normal bir ofisten bekledikleri tüm hizmetleri de alabilecekleri çalışma alanlarıdır. Hazır ofis fiyatları ise, genellikle ofislerin bulunduğu konum ve verilen hizmetlere göre değişiklik gösterir.

Kullanıcıların üretkenliğini arttıracak her türlü altyapıya sahip olan hazır ofisler, sunulan hizmetlerden yalnızca kira karşılığı yararlanabilmenizi sağlar. İsterseniz, şirketinizin yasal adresi olarak gösterebileceğiniz hazır ofis adresleri itibarınızı güçlendirmenize yardımcı olur. Ticari faaliyet alanlarında yüksek fiyatlar ödeyerek kiralayacağınız geleneksel ofisler yerine hazır ofis kullanarak, bu prestijli bölgelerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kira karşılığı alabileceğiniz, iş gelişiminize yardımcı olacak hizmetler hazır ofis firmalarına göre değişiklik gösterse de genel itibarıyla resepsiyon, kargo karşılama ve sekreterya hizmetlerinden faydalanmak mümkün. Aynı zamanda, çoğu hazır ofis firması toplantı odası kullanım hakkı da tanır. Hazır ofis kullanıcılarına özel, aylık belirlenen saatlerde bu odaları kullanarak müşterilerinizle görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir ekiple birlikte çalışıyorsanız, onlarla yapacağınız toplantılarda da teknik altyapı ile desteklenen bu salonları kullanabilirsiniz.

Hazır ofis fiyatları karşılaştırması yaparak bütçeniz doğrultusunda bir seçim yapabilir ve tüm bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Hazır Ofis Fiyatları

hazir-ofis-fiyatlari4 LeventOfis, sağlam teknolojik altyapı ve fonksiyonel donatılarla tasarladığı hazır ofisleri kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli hizmetlerle zenginleştirir. Bu hizmetlerden yararlanabilmek için ise ofislerin kira bedelini ödemeniz yeterlidir.

Prestijli iki farklı lokasyonda hizmet veren LeventOfis, farklı genişlikteki hazır ofisleri ile çalışanlar için alternatif yaratır. Tek başınıza çalışabileceğiniz küçük ofislerlerden ekibinizle de kullanabileceğiniz geniş alanlara kadar farklı seçenekler bulunur. LeventOfis, ofislerin boyutu nasıl olursa olsun ziyaretçilerin de ağırlanabileceği alanlar yaratır. Müşterilerinizle görüşmelerinizi de hazır ofislerde yapabilirsiniz.

Hazır ofis konsepti doğrultusunda hazırlanan alanlar, çalışanların motivasyonunu arttırıcı özelliklerle dizayn edilir. Konforlu mobilyalar, iyi bir ışıklandırma ve havalandırma ile modern tasarımlara sahip hazır ofislerde çok daha verimli çalışabilmek mümkün.

LeventOfis, gün içinde ihtiyaç duyacağınız iletişim araçlarını sağlar. Telefon, yazıcı, fax makinesi gibi elektronik cihazlara erişiminizin olması ile işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda, yüksek hızlı internet bağlantısı da işinizi kesintisiz yapabilmenize olanak tanır.

LeventOfis hazır ofis fiyatları, kira ile birlikte tüm bu hizmetlerden yararlanabilmenize olanak verir. İster bireysel ister kurumsal olarak kullanabileceğiniz ofisleri aylık 1800 + KDV’den başlayan fiyatlarla kiralayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her hizmeti alabileceğiniz LeventOfis hazır ofislerine gelirken yalnızca laptop’ınızı almanız yeterli.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)