LEVENT OFİS

Hazır Ofis Levent

hazir-ofis-levent Hazır ofisler, şirketleri için ofis açmak isteyenlerin bütçelerini ve zamanlarını korumalarına yardımcı olan yeni nesil bir çalışma yöntemidir. Giderek daha fazla meslek kolu tarafından kullanılmaya başlanan hazır ofisler, şirketlere prestij kazandırma noktasında da oldukça önemli bir role sahiptir. İş dünyasının merkezi konumunda olan bölgelerde bulunan ofisler, şirket itibarını artırmanın da en pratik yollarından birini sunar.

Şirketler için ofislerinin bulunduğu lokasyon büyük önem taşır. Ofislerin, her şehirde belirli olan ve çalışan popülasyonunun yüksek olduğu bölgelerde bulunması gerekir. Hem Türkiye’nin hem dünyanın önemli ticaret merkezlerinden biri olan İstanbul’da da bazı semtler öne çıkar. Finans merkezi olarak nitelendirilen Levent de bu bölgelerden biridir. Büyük şirketlerin faaliyet gösterdiği Levent, hazır ofis kiralamak isteyenlerin öncelikli adresleri arasında bulunur. Hem yeni kurulan şirketler hem de şube açmak isteyenler Levent’te bulunan hazır ofis alternatiflerini değerlendirerek maliyetlerini ciddi anlamda düşürebilir. Aynı zamanda, prestijli bir lokasyonu şirket adresi olarak göstererek müşterilerin gözünde itibarlarını artırabilir.

Hazır ofis Levent alternatifleri prestijin yanı sıra ulaşım ağlarına, eğlence ve alışveriş merkezlerine yakın konumları ile de kullanıcıların beklentilerini karşılar. Toplu taşıma araçlarına ve ana yollara yakın bir konumda bulunan hazır ofisler hem çalışanların hem de müşterilerin ofislere ulaşımını oldukça kolaylaştırır. İş dışında sosyal aktivitelerde bulunmak içinse eğlence merkezlerine hızlı bir şekilde ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda, büyük alışveriş merkezleri de bulunan Levent’te, ihtiyaçların karşılanması için ekstra zaman yaratmanıza gerek yoktur.

Şirketinizin hızlı bir şekilde büyümesini sağlayacak imkanlardan yararlanmak için hazır ofis Levent seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Hazır Ofis Nedir?

hazir-ofis-levent1 Yeni nesil çalışma sistemleri arasında en sık tercih edilenlerden biri olan hazır ofisler, normal bir ofisten beklenen tüm hizmetlerden bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla faydalanmanızı sağlar. Klasik bir ofis açmak hem bütçeleri fazlasıyla zorlar hem de çok zaman alır. Girişimciler ve home office çalışanlar tarafından daha çok tercih edilen hazır ofisleri kiralayarak bu kaynakların korunması mümkündür. Özellikle yeni girişimlerin kısıtlı kaynaklarının şirketin büyümesi için kullanılması gerekir. Bu anlamda, zaman ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak hazır ofisler doğru bir tercih olacaktır.

Hazır ofisler, günümüzde çok sayıda meslek kolu tarafından tercih edilir. Ofislerin sağladığı sayısız avantaj, bu tercihte büyük bir role sahiptir. Maliyetlerin azaltılmasının yanı sıra şirket kuruluşunda hazır ofis adresinin kullanılması, şirketlerin itibar kazanmasının en kolay yollarından biridir. Hazır ofisler, genellikle iş dünyasının yoğunlaştığı prestijli lokasyonlarda bulunur. Şirket adını duyurmak ve yeni müşteriler kazanmak için bu lokasyonlarda bulunan hazır ofisleri tercih edebilirsiniz.

Hazır ofislerin sağladığı avantajlardan biri de verimli çalışma ortamları yaratmasıdır. Teknolojik altyapı ile kullanıcılar ihtiyaç duydukları her türlü ofis materyaline anında ulaşabilir. Aynı zamanda, istenen kişi sayısına göre farklı metrekarelerde hazır ofis seçilebilir. Bu ofislerin büyüklükleri nasıl olursa olsun, rahat ve verimli çalışmak mümkündür. Konforlu ofis mobilyaları ve doğru bir şekilde yapılan dekorasyonun da verimlilik üzerinde olumlu etkisi vardır.

Kullanıcılarına çok sayıda fayda sağlayan hazır ofisleri tercih ederek şirketinizin hızlı bir şekilde büyümesine katkı sağlayabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Levent Hazır Ofis Firmaları

hazir-ofis-levent2 Levent, ticaret merkezi İstanbul’un önemli bölgelerinden biridir. Finans dünyasının kalbi olarak anılan Levent, köklü şirketlerin faaliyet gösterdiği ve çalışan nüfusunun fazla olduğu prestijli bir bölgedir. Şirketler, işlerini geliştirebilmek ve büyüyebilmek için sıklıkla adres olarak Levent’i tercih eder.

Levent’in şirketlere ve farklı meslek gruplarına iş anlamında sağladığı avantajlardan yararlanabilmek için öncelikle bu noktada faaliyet göstermek gerekir. Bunun için de girişimciler genellikle ofislerini açmak için Levent’i tercih eder. Lokasyonun sağladığı artılarla doğru orantılı olarak ofis kiraları da oldukça yüksektir. Bütçe ve zamandan tasarruf etmenin en kolay yollarından biri hazır ofisleri tercih etmektir. Levent’te faliyet gösteren hazır ofis firmaları, sundukları kaliteli hizmetlerle geleneksel bir ofisten beklenenleri karşılar.

Hazır ofis Levent alternatifleri, öncelikle prestijli bir lokasyonun tüm avantajlarından faydalanmanızı sağlar. Şirket adresi olarak gösterebileceğiniz hazır ofis adresleri itibar kaynağı olacaktır. Büyük şirketlerin faaliyet gösterdiği, iş dünyasının merkezi konumundaki Levent, iş sürekliliğinin sağlanması noktasında şirketlere önemli katkılar sağlar. Aynı zamanda ulaşım ağlarına ve her türlü ihtiyacın karşılanacağı alışveriş noktalarına yakınlık da sağlanan avantajlar arasında bulunur.

Levent’te faaliyet gösteren hazır ofis firmaları, çalışanların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda bazı hizmetler verir. Resepsiyon, çağrı merkezi, kargo karşılama, ortak alan ve toplantı odası kullanımı gibi hizmetlerin seçimi hazır ofis kullanıcılarına bırakılır. Bu hizmetlerden bazıları ücretsiz verilirken bazılarından ise belirlenen koşullara göre yararlanılabilir.

Hazır ofis Levent gibi önemli bir lokasyonda seçilerek hem prestij elde etmek hem de sayısız hizmetten faydalanmak mümkündür.

LEVENT OFİS

LeventOfis Hazır Ofis Hizmeti

hazir-ofis-levent3 LeventOfis, Levent ve 4. Levent’te bulunan iki şubesi ile hazır ofis hizmeti verir. Bu ofisler, finans dünyasının merkezi Levent’in sunduğu prestijli lokasyon avantajının yanı sıra kullanıcılara sayısız avantaj sağlar.

LeventOfis hazır ofisleri, öncelikle ulaşım ağlarına yakınlığı ile öne çıkar. Özellikle İstanbul gibi trafiğin oldukça sıkıntı yarattığı bir şehirde ofise ulaşmak için fazla zaman kaybetmemek önemli bir avantajdır. LeventOfis hazır ofisleri, metro gibi toplu taşıma araçlarına birkaç dakika uzaklıkta ve ana yollara oldukça yakın bir konumda bulunur. Özel araçları ile yolculuk eden kullanıcılar ise güvenlikli otoparklardan yararlanabilir.

LeventOfis, daha verimli bir çalışma alanı için özgün ve yaratıcı bir hazır ofis konsepti hazırlar. Şık dizaynı ile kullanıcıların dikkatini dağıtmayan ofisler, aynı zamanda gün içinde ihtiyaç duyulan tüm ofis materyallerine sahiptir. Teknolojik altyapı ile donatılan hazır ofislerde tüm gün yüksek hızlı fiber internetten yararlanmak mümkündür. Aynı zamanda, gün boyu sıcak içecek ve farklı ikramlar da hazır ofis kullanıcılarına sunulur.

LeventOfis, profesyonel ekiplerle çalışarak farklı hizmetler de verir. Resepsiyon, kargo karşılama, sekreterya gibi bir şirketin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Akıllı çözümleri ile kullanıcılarının yanında olan LeventOfis, hazır ofis hizmeti ile şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)