LEVENT OFİS

Hazır Ofis Maslak

hazir-ofis-maslak Avrupa Yakası’nda bulunan Maslak genellikle iş ve finans merkezi olarak nitelendirilir. Neredeyse herkesin tanıdığı büyük şirketlerin faaliyet alanlarından biri olan Maslak, özellikle gelişmiş ulaşım ağı sayesinde öncelikli tercihlerden biri olur. İş ve yaşam kalitesini artırmayı amaçlayanlar hazır ofis tercihlerini de Maslak’tan yana kullanabilir. Hazır ofis Maslak gibi iş dünyasının merkezi konumunda bir bölgede tercih edilirse, ulaşımla birlikte farklı avantajlardan yararlanmak da mümkündür.

Hem halihazırda var olan hem de yeni kurulan şirketler için itibar çok önemlidir. Özellikle yeni girişimlerin adını duyurabilmesi ve iş hayatında başarılı olabilmesi için merkezi ve prestijli bir lokasyonda ofislerinin bulunması gerekir. Maslak, müşterilerinizin gözünde itibarınızı artıracak bölgelerden biridir. Maslak’ta kiraladığınız hazır ofis adresini kartvizitinize ekleyerek iş sürekliliğinizi sağlayabilirsiniz.

Plazaların yoğunlukta olduğu Maslak, eğlence merkezlerine yakınlığı ile sosyal hayatın da içinde olabileceğiniz bir bölgedir. Aynı zamanda, büyük alışveriş merkezlerine yakınlık da önemlidir. İhtiyaçlarınızı anında karşılayabileceğiniz noktalara yakın olarak zamandan ciddi ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Hazır ofis Maslak gibi iş dünyasının kalbi bir bölgeden seçilerek tüm bu avantajlardan yararlanmak mümkündür.

LEVENT OFİS

Hazır Ofis Nedir?

hazir-ofis-maslak1 Hazır ofis, özellikle son yıllarda kullanımı giderek artan bir konsepttir. Hem yeni girişimlerin hem de şube açmak isteyen şirketlerin kuruluş ve personel maliyetlerini minimuma indiren ve her türlü altyapısı ile verimli bir çalışma ortamı sunan ofislere hazır ofis denir. Normal bir ofisten beklenen tüm hizmetlerin alınabildiği bu ofisler uygun fiyatları ile sıklıkla tercih edilir. İster gün içinde dışarıda çalışıyor olun isterseniz de tüm iş gününü ofiste geçirin hazır ofislerin sağladığı tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Günümüzde, giderek artan sayıda meslek kolu hazır ofisleri tercih eder. Yalnızca yeni kurulan şirketler değil, büyük şirketler de artık şube açmak istediklerinde hazır ofisleri kullanır. Freelance çalışanlar, girişimciler, avukatlar, reklam ajansları, bilişim şirketleri, pazarlama sektörü, danışmanlık şirketleri gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren iş kolları hazır ofisleri sıklıkla tercih eder. Bu mesleklerin yanı sıra farklı iş kolları da hazır ofis konseptinden yararlanabilir.

Hazır ofislerin sağladığı en büyük avantajlardan biri maliyetlerin azaltılmasıdır. İş dünyasının merkezi konumundaki prestijli lokasyonlarda ofis kiraları aynı oranda yüksek olacaktır. Kiranın yanı sıra ofislerin sabit ve tek seferlik giderleri de özellikle yeni kurulan şirketlerin kısıtlı bütçelerini olumsuz yönde etkiler. Personel ve kırtasiye maliyetleri, faturalar, stopaj vergisi, ofis mobilyaları gibi kalemlere bütçe ayırmak yerine hazır ofis kiralamak çok daha mantıklı bir çözümdür. Hazır ofis kiralayarak tüm ofis maliyetlerinden kurtulabilir ve zamanınızı ve bütçenizi şirketinizi geliştirmek için ayırabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Maslak’ta Hazır Ofis Hizmeti Veren Firmalar

hazir-ofis-maslak2 İş ve finans merkezi olarak bilinen Maslak, çok sayıda büyük şirkete ev sahipliği yapar. Bu nedenle, özellikle iş dünyasında oldukça prestijli bir lokasyon olarak kabul edilir. Yeni kurulan şirketlerin de bu bölgede ofis açma nedenlerinden biri itibar kazanma isteğidir. Şirketlerin adlarını kısa sürede duyurabilmesi ve müşteri ağını genişletebilmesi için Maslak gibi bir bölgede ofis açmaları gerekir.

Maslak’ta ofis alternatiflerinin kiralarının yüksek olması nedeniyle çalışanlar genellikle hazır ofisleri tercih eder. Maslak’ta faaliyet gösteren hazır ofis firmaları da verdikleri kaliteli hizmetlerle tüm beklentileri karşılar. Hazır ofis Maslak firmaları, hem tek başına hem de ekip olarak çalışacaklara farklı ofis alternatifleri sunar. İstediğiniz kişi sayısına göre kiralayabileceğiniz hazır ofislerde aynı kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Hazır ofis firmaları teknolojik altyapıya sahip toplantı odaları, verimli ortak çalışma alanları, çağrı merkezi ve kargo karşılama gibi hizmetler verir. Firmalar, genellikle farklı ofis paketleri hazırlar. Bazı firmalar bu hizmetleri ücretsiz verirken bazıları fiyata tabi tutar.

Maslak’ta hazır ofis hizmeti veren firmalar, uygun fiyatlarının yanı sıra ekstra hiçbir ücret ödemeden yararlanabileceğiniz çok sayıda hizmet sunar. Yüksek standartlara sahip ofislerde teknolojik altyapı, 7/24 internet, sınırsız çay ve kahve ikramı, ücretsiz otopark gibi hizmetlerden yararlanmak mümkündür. Şirket adresinin kazandıracağı prestij de artılar arasında bulunur. Hazır ofis Maslak adresini şirket adresiniz olarak müşterilerinize sunabilir ve itibarınızı artırabilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Hazır Ofis Hizmeti

hazir-ofis-maslak3 Levent, Avrupa Yakası’nda hazır ofis kiralamak isteyenler için doğru bir adres olacaktır. Finans dünyasının kalbi olarak nitelendirilen Levent büyük şirketlerin faaliyet gösterdiği, İstanbul’un en prestijli bölgelerinin başında gelir. LeventOfis de Levent ve 4. Levent’te bulunan iki şubesi ile hazır ofis hizmeti verir.

LeventOfis, hazır ofis kullanıcılarına öncelikle prestijli bir adres sunar. Özellikle yeni kurulan girişimler için prestijli lokasyonun büyük önemi vardır. İş sürekliliğinin sağlanması ve müşterilerin gözünde itibarı artırmanın en kolay yollarından biri Levent gibi bir bölgeden ofis kiralamaktır. Ulaşım ağlarına, eğlence ve alışveriş merkezlerine yakınlık da hazır ofis kullanıcıları açısından önemlidir. Metro gibi toplu taşıma araçlarına ve köprü çıkışlarına çok yakın bir konumda bulunan LeventOfis hazır ofisleri, ofise ulaşımda fazla zaman kaybetmeyi önler. Böylece, işinize çok daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

LeventOfis, kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerini analiz ederek farklı hizmetler sunar. Profesyonel bir anlayışla sunduğu kaliteli hizmetlerden yararlanarak hızlı bir şekilde şirketinizi geliştirebilirsiniz. Müşteri ilişkilerinin iyileştirilmesi noktasında çağrı merkezi büyük önem taşır. LeventOfis’in alanında uzman sekreterya ekibi şirketiniz adına gelen tüm çağrıları yine şirketinizin kurumsal kimliği ile cevaplar. Müşteri soru ve sorunlarına anında yanıt verilerek iyi bir intiba bırakmak mümkündür.

LeventOfis hazır ofis konsepti, en verimli çalışma alanlarını kullanıcılarına sunar. Gün içinde ihtiyaç duyduğunuz tüm ofis materyallerinin yanı sıra teknolojik altyapıdan da yararlanabilirsiniz. Yüksek hızlı fiber internet, gün boyu içecek ikramı ve belirlenen sürelerde toplantı odası kullanımı gibi hizmetler de LeventOfis tarafından verilir.

Yalnızca laptapınızı yanınızda getirerek LeventOfis’in ayrıcalıklı hazır ofis konseptinden faydalanabilir ve şirketinizi kısa sürede geliştirebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)