LEVENT OFİS

Hazır Ofis Nedir? Avantajları Nelerdir?

hazir-ofis-nedir-avantajlari-nelerdir İnternet kullanımının yaygınlaşması ile ortaya çıkan yeni iş kolları, çalışma koşulları ve yerlerini de şekillendirir. Geleneksel ofis anlayışı yavaş yavaş yerini daha fonksiyonel ofislere bırakır. Kullanıcılarına çok sayıda avantaj sağlayan hazır ofisler de giderek daha fazla meslek grubu tarafından tercih edilir. Çalışanlar, bu noktada hazır ofis nedir sorununun yanıtını ararlar. Teknik ve fonksiyonel donanımla hazırlanan hazır ofisler, profesyonel anlamda işlerinizi yürütmenize yardımcı olur. LeventOfis hazır ofisleri de, normal bir ofisten beklediğiniz tüm ihtiyaçları karşılamayı amaçlar. Prestijli lokasyonlarda bulunan hazır ofisler, uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz teknik ve fonksiyonel altyapıya sahiptir. Kurumsal kimliğinizin ön plana çıkarılmasına yardımcı olan LeventOfis hazır ofislerini tercih ederek kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Hazır Ofis Nedir?

hazir-ofis-nedir-avantajlari-nelerdir1 Hazır ofis, ticari faaliyetlerini yürütmek için bir ofise ihtiyaç duyan çalışanlara sunulan hizmetler bütünüdür. Bu ofisler, geleneksel bir ofisten beklenen tüm hizmetleri uygun fiyatlarla sunar. Hazır ofis nedir diye merak eden çalışanlar, tüm ihtiyaçlarının giderildiği ofislerle karşılaşır.

Özellikle yeni kurulmuş şirketlerin işlerini yürütebilmek için bir ofise ihtiyacı vardır. Bu ofisin seçimi ve kurulumu için girişimcilerin uzun zaman ayırması gerekir. Aynı zamanda, prestijli bir lokasyonda ofis açmak ciddi bir bütçe gerektirir. İş trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde kira fiyatları da aynı oranda yüksektir. Bu bölgelerde, maliyeti azaltarak ofis sahibi olmanın en kolay yolu hazır ofislerdir.

Ofis açmanın tüm uğraştıcı yanlarından kurtularak bir çalışma alanına sahip olmanızı sağlayan hazır ofisler, girişimcilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak şekilde hazırlanır. Rahat bir ortam yaratan mobilyalar ve özgün dekorasyonlar ile çok daha verimli çalışabilirsiniz. Aynı zamanda, çalışırken ihtiyaç duyacağınız ofis materyalleri de hazır ofis kullanıcıları için temin edilir.

Teknik donanımın yanı sıra kurumsal bir şirketin en ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biri olan sekreterya ve toplantı salonlarını da kullanabilirsiniz. Resepsiyon hizmeti de veren hazır ofis firmaları, bünyelerinde çalışan profesyonel ekiplerle kurumsal imajınızı pekiştirmenize yardımcı olur.

LEVENT OFİS

Hazır Ofis Kullanımının Avantajları

hazir-ofis-nedir-avantajlari-nelerdir2 Hazır ofis kullanımının girişimcilere sağladığı en büyük avantajlardan biri maliyetin azaltılmasıdır. Büyük şirketlerin faaliyet alanı olan bölgelerde kira fiyatları oldukça yüksektir. Hazır ofisler ise aynı konumda, uygun fiyatları ile dikkat çeker. Üstelik, ofis firmalarının sunduğu tüm diğer hizmetlerden yalnızca kira ücreti ödeyerek yararlanabilmeniz de mümkün. Mobilyalar, sekretarya, ofis materyalleri, faturalar, stopaj vergisi gibi tüm gider kalemlerinden kurtulabilirsiniz. Geleneksel bir ofisten beklenen bu hizmetlerden hazır ofis kullanıcıları yararlanabilir.

Hazır ofisler, maliyet avantajının yanı sıra zamandan da tasarruf edilmesini sağlar. Saygın bir bölgede ofis bulmak ve bu ofisi kurumsal kimlik doğrultusunda hazırlamak uzun zaman alır. Hazır ofisler ise profesyonel hizmet anlayışı ile çalışanların beklentilerini karşılayacak şekilde dizayn edilir. Zamanınızı işinize ayırabilmek için hazır ofisleri tercih etmek akıllı bir seçim olacaktır.

Kurumsal bir şirkette sekreterya ve resepsiyon büyük önem taşır. Hazır ofislerin alanında uzman resepsiyon ekipleri, müşteri ve ziyaretçileri en doğru ve etkileyici şekilde karşılayacaktır. Müşterilerle ilişkileri ilerletebilmek ve üzerlerinde olumlu anlamda bir etki bırakabilmek için karşılamanın sıcak ama profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Hazır ofislerin deneyimli çalışanları bu etkiyi bırakacaktır.

LEVENT OFİS

LeventOfis Hazır Ofis Hizmeti

hazir-ofis-nedir-avantajlari-nelerdir3 LeventOfis, prestijli bir lokasyonda bulunan ve çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hazır ofislerle hizmet verir. Özel olarak dizayn edilen ofisler, çalışanların tercih edebileceği farklı metrekarelerde sunulur. İsterseniz tek başınıza isterseniz ekibinizle birlikte çalışmak için farklı genişlikteki hazır ofisleri tercih edebilirsiniz. LeventOfis’in hazır ofis paketinde bulunan tüm hizmetlerden yalnızca kira bedeli karşılığı yararlanabilirsiniz.

Lokasyon avantajı yalnızca şirket itibarınızı artırmakla kalmaz, aynı zamanda ulaşım kolaylığı da sağlar. Toplu taşımaya, ana yollara ve boğaz çıkışına yakın bir konumda bulunan LeventOfis hazır ofisler, yolda geçireceğiniz zamanı işinize ayırmanıza katkıda bulunur.

Gün içinde, iş için ihtiyaç duyulan tüm teknik altyapı LeventOfis tarafından sağlanır. Hazır ofisleri kiralayarak yazıcı ve tarayıcıları kullanabilir ve yüksek hızlı internetten faydalanabilirsiniz.

LeventOfis resepsiyon, kargo karşılama ve çağrı merkezi hizmetleri de verir. Geleneksel bir ofiste bu hizmetlerin yürütülmesi için personele ihtiyaç vardır. Bu personellerin giderleri maddi olarak girişimcileri zorlayabilir. LeventOfis hazır ofislerini tercih ederek ve yalnızca kira ödeyerek tüm bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Profesyonel bir ekiple çalışan LeventOfis, tüm kargolarınızın teslim alınmasını ve telefonlarınızın kurumsal kimliğiniz doğrultusunda cevaplanmasını sağlar.

LeventOfis’in sunduğu kaliteli ve çözüm odaklı hizmetler, hazır ofis nedir sorusunun da bir anlamda cevabıdır.

LEVENT OFİS

LeventOfis Hazır Ofis Avantajları

hazir-ofis-nedir-avantajlari-nelerdir4 LeventOfis hazır ofislerini kiralayarak çok sayıda avantaj elde etmek mümkün. Bu avantajlardan en önemlisi maliyetlerin azaltılmasıdır. Bir ofisi sıfırdan kurup kurumsal bir şirket imajı vermek için ciddi bir bütçe ayırmak gerekir. Aynı zamanda, kiralanan ofislerin aylık sabit giderleri olacaktır. Özellikle yeni şirketlerin kısıtlı bütçeleri bu giderleri karşılayacak noktada değildir. LeventOfis hazır ofis konsepti, şirketinizi büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmeti uygun fiyatlar karşılığında almanıza yardımcı olur. Böylece, ofis kurmak için harcayacağınız kaynağı işinizle ilgili bir alanda kullanabilirsiniz.

LeventOfis’in sağladığı önemli avantajlardan biri de lokasyondur. LeventOfis hazır ofisleri, Levent’te, 2 farklı lokasyonda hizmet verir. Finans dünyasının merkezi Levent gibi prestijli bir lokasyonda ofis sahibi olarak müşterileriniz üzerinde olumlu bir etki bırakabilirsiniz. Şirket itibarınızı artırarak iş sürekliliğini sağlamanız da kazanacağınız avantajlar arasında.

Ofis içinde ihtiyaç duyulan mobilyalar, fotokopi makinası, kilitli dolaplar, yazı tahtası gibi ekipman LeventOfis tarafından sağlanır. Normal bir ofiste gider kalemi olan bu gereçlerden hazır ofis kiralayarak faydalanmanız mümkün.

LeventOfis hazır ofislerini kiralayarak toplantı salonlarını da kullanabilirsiniz. Toplantı odaları, müşterileriniz ve ekibinizle yapacağınız toplantı ve seminerlerin daha verimli geçmesi için sağlam bir teknik altyapı ile hazırlanır.

Uygun fiyatlarla kiralayabileceğiniz LeventOfis hazır ofisleri ile tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Özgün konsepti ve yaratıcı çözümleri ile iş hayatınızı kolaylaştıran LeventOfis’i tercih ederek şirketinizi daha hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)