LEVENT OFİS

İstanbul Hazır Ofisler

istanbul-hazir-ofisler Kullanıcılarına çok sayıda avantaj sağlayan hazır ofisler, günümüzde çalışanlar tarafından yaygın olarak tercih edilir. Bir ofise ihtiyaç duyan çalışanların bütçelerini ve zamanlarını korumalarına yardımcı olan hazır ofislerin konumu da büyük önem taşır. İstanbul, ticari faaliyetlerin en yoğun görüldüğü şehirlerden biridir. Neredeyse bütün şehirlerde çalışan popülasyonunun fazla olduğu bölgeler bellidir. İstanbul’da da iş dünyasının yoğunlaştığı bölgelerde ofis açmak, şirketlerin geleceği açısından önem arz eder. Hazır ofislerin bulunduğu lokasyonlar, şirketlerin kurumsal imajlarını destekler. Hazır ofis İstanbul alternatiflerini değerlendirerek konum avantajından yararlanabilirsiniz. LeventOfis hazır ofisleri de bu amaçla İstanbul’un finans merkezlerinden Levent’te faaliyet gösterir. Prestijin yanı sıra verdiği kaliteli hizmetler ile çalışanların tüm ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenir. Şirketinizin hızlı bir şekilde büyümesine yardımcı olacak bu hizmetlerden ve avantajlardan yararlanmak için LeventOfis hazır ofislerini tercih edebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Hazır Ofis Nedir?

istanbul-hazir-ofisler1 Hazır ofisler, geleneksel bir ofisten beklenen tüm hizmetlerin alınabileceği yeni nesil çalışma alanlarıdır. Genellikle, çalışmak için bir ofise ihtiyaç duyan yeni girişimciler tarafından tercih edilir. Bununla birlikte, hazır ofisler belli meslek gruplarına hitap etmez; girişimciler ya da şube açmak isteyen şirketler başta olmak üzere tüm çalışanlar bu ofis hizmetinden yararlanabilir. Hazır ofisleri proje bazlı ya da dönemsel çalışanlar da sıklıkla tercih eder. Normalde, zaten bir ofiste birlikte çalışanlar bazı proje dönemlerinde farklı bir ofise de ihtiyaç duyabilir. Bu çalışanlar da hazır ofis hizmetinden yararlanabilir.

Hazır ofis firmaları genellikle farklı genişlikteki ofislerle kullanıcılarına alternatif sunar. İster tek kişi ister ekip halinde, istediğiniz metrekarede hazır ofis bulabilirsiniz. Ofisler, kullanıcıların yanı sıra müşteri ziyaretleri de göz önünde bulundurularak hazırlanır. Böylece, dışarı çıkmak zorunda kalmadan görüşmelerinizi hazır ofislerde gerçekleştirebilirsiniz.

Kiralanan hazır ofisler, normal bir ofiste bulunan ve çalışanların işlerini yürütmek için ihtiyaç duyduğu teknik altyapıya ve fonksiyonel donatılara sahiptir. Konforlu mobilyalar, internet, telefon, yazıcı gibi gün içinde çalışmalarınız için gerekli tüm ekipmana sahip olabilirsiniz.

Günlük ya da haftalık olarak temizlenen hazır ofisler, kullanıcıların düzenli bir çalışma ortamında daha verimli olabilmesini sağlar.

Hazır ofis İstanbul seçeneklerini değerlendirerek tüm bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Hazır Ofis Kullanmanın Avantajları

istanbul-hazir-ofisler2 Hazır ofisler, teknik altyapıları ve sunulan hizmetlerle kullanıcılarına çok sayıda avantaj sağlar. Bu avantajlardan en önemlisi maliyetlerin azaltılmasıdır. Geleneksel bir ofis açmanın yüksek maliyeti çoğu girişimcinin bütçelerini zorlamasına neden olur. Özellikle yeni kurulan şirketler için finansal kaynakların doğru alanlara aktarılması büyük önem taşır. Normal bir ofisin pek çok gideri bulunur. Kira, mobilyalar, faturalar, vergi, personel masrafı, ofis materyalleri gibi gider kalemleri için yeni kurulan şirketler bütçe ayırmakta zorlanabilir. Aynı zamanda, ekonomik faaliyetlerin merkezi konumundaki prestijli bölgelerde kira fiyatları oldukça yüksektir.

Hazır ofis kiralayarak tüm bu giderlerden kurtulmak mümkün. Ofis materyallerinin yanı sıra hazır ofis firmaları ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri verecektir. Sekreterya, kargo karşılama, toplantı odası kullanımı gibi hizmetler de iş gelişiminize yardımcı olur.

Hazır ofis İstanbul gibi ticari faaliyetlerin merkezinde bulunuyorsa lokasyon avantajından da yararlanılır. Şirketlerin yeni müşteri kazanabilmesi ve var olan müşterilerinin gözünde itibarlarını güçlendirebilmesi için bölye bir konumda ofislerinin bulunması önemlidir. Lokasyon, prestijin yanında çevre koşulları ile de çalışanların iş gelişimine katkı sağlar. Ulaşımın kolay olması ile alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlık da şirketlerin büyümesini dolaylı yollardan etkileyen faktörlerdir.

LEVENT OFİS

İstanbul Hazır Ofisleri

istanbul-hazir-ofisler3 Hem dünyanın hem de Türkiye’nin önemli ticaret merkezlerinden biri olan İstanbul’da ekonomik faaliyetlerin yoğun olarak yürütüldüğü belli bölgeler bulunur. Hazır ofis İstanbul alternatifleri genellikle bu konumlarda bulunur. Bu lokasyonların hazır ofis kullanıcılarının iş gelişimi üzerinde çeşitli etkileri bulunur.

Özellikle yeni girişimler için itibar kazanmanın en hızlı ve kolay yollarından biri iyi bir lokasyonda ofis kurmaktır. Bu ofislerin maliyetinden kurtulmak için tercih edilen hazır ofisler de prestijli lokasyonlarda bulunur. Hazır ofis İstanbul alternatifleri arasından seçtiğiniz ofisin adresini yasal adresiniz olarak kullanabilirsiniz. Şirketinizin web sitesinde ve kartvizitinizde bu prestijli adresi kullanarak müşterilerin gözünde itibarınızı arttırabilirsiniz. Bu sayede bağlantılar güçlenirken yeni müşteriler kazanmanız da kolaylaşır.

İstanbul’un önemli bölgelerinde bulunan hazır ofisler, genellikle ulaşım ağlarına yakın olmaları nedeniyle de tercih edilir. Ulaşımın kolay olması ve hem kullanıcıların hem de müşterilerin ofislere kolaylıkla ulaşabilmesi zamanın doğru kullanılması açısından önemlidir. İstanbul’un trafiği ve istenilen noktalara ulaşmanın zorluğu düşünüldüğünde lokasyonun önemi bir kat daha artar. Toplu taşıma ve ana yollara yakın ofislere ulaşmak çok daha hızlı ve kolay bir hale gelir. Böylece, hazır ofis kullanıcıları işlerine de daha fazla zaman ayırabilir.

LEVENT OFİS

LeventOfis Hazır Ofis Hizmeti

istanbul-hazir-ofisler4 LeventOfis, hazır ofis kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak akıllı çözümler sunar. LeventOfis hazır ofisleri, teknik ve fonksiyonel donanım ile birlikte çok sayıda hizmetten de uygun fiyatlarla faydalanabilme imkanı yaratır.

Kiralamak istediğiniz hazır ofis İstanbul gibi bir ticaret merkezinde ise Levent’te bulunan LeventOfis hazır ofislerini tercih edebilirsiniz. Prestijli bir lokasyonun şirketler için önemini biliyor ve çalışan nüfusunun fazla olduğu bir bölgede ofis kurmak istiyorsanız, LeventOfis size yardımcı olacaktır. Levent ve 4. Levent’te bulunan hazır ofislerle çok sayıda avantaj kazanabilirsiniz. Metro gibi toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde bulunan hazır ofisler, ana yollara ve köprü hatlarına yakın konumları ile de yolda zaman kaybetmenizi önler. Görüşmeleriniz için genellikle ofisinizi kullanıyorsanız, müşterilerinizin hazır ofislere ulaşması da kolay olacaktır. Zamandan tasarruf ederken müşteri ilişkilerinizi de geliştirebilirsiniz.

LeventOfis hazır ofisleri, ulaşım ağları ile birlikte alışveriş ve eğlence merkezlerine de yakındır. Özellikle gün içinde çok yoğun çalışan hazır ofis kullanıcıları ihtiyaçlarını karşılamak ya da yalnızca dinlenmek amacıyla çevrede bulunan büyük alışveriş merkezlerine zaman kaybetmeden ulaşabilir.

LeventOfis hazır ofisleri için yalnızca kira ödeyerek resepsiyon, sekreterya, toplantı odası gibi farklı hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. İş hayatınızı kolaylaştıracak kaliteli çözümler için LeventOfis’i tercih edebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)