LEVENT OFİS

Kadıköy Sanal Ofisler

kadikoy-sanal-ofisler Anadolu Yakası’nda bulunan sanal ofisler, iş trafiğinin yoğun olarak görüldüğü bölgelerde hizmet verir. Şirketlerin hızlı ve kolay bir şekilde büyüyebilmesi için gerekli olan çevre şartları bu bölgelerde bulunur. Anadolu Yakası’nda çalışan nüfusunun fazla olduğu bölgelerden biri Kadıköy’dür. Kiralayacağınız sanal ofis Kadıköy çevresinde ise lokasyon avantajının yanı sıra çok sayıda fayda elde edebilirsiniz. Merkezi bir lokasyon olması nedeniyle ulaşım açısından da hiçbir sıkıntının yaşanmadığı Kadıköy, sanal ofis firmalarının da sıklıkla tercih ettiği bölgelerdendir. Özellikle şirket kurmak isteyenler tarafından daha çok tercih edilen sanal ofislerin bu lokasyonda seçilmesi, yeni bağlantılar kurulması noktasında da girişimcilere yardımcı olacaktır.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Hizmeti Veren Firmalar

kadikoy-sanal-ofisler1 Sanal ofis firmaları girişimciler, danışmanlar, freelance çalışanlar gibi farklı meslek gruplarından kişilere çeşitli hizmetler verir. Bu hizmetler ile özellikle yeni girişimlerin işlerini hızlı bir şekilde büyütme olasılığı artar. Şirket kurulumunda tercih edilen sanal ofisler, çalışanlara çok sayıda avantaj sağlar.

Sanal ofis firmalarının tercih edilmesindeki en büyük neden maliyetlerin azaltılmak istenmesidir. Yeni kurulacak olan şirketler, işlerine daha kurumsal bir boyut kazandırmak amacıyla bir ofise ihtiyaç duyar. Aslında, işlerinin büyük bölümünü dışarıdan yürüten çalışanların fiziki bir ofise ihtiyacı yoktur. Bununla birlikte, resmi evrakların alınması ve telefon trafiğinin yürütülmesi için bir ofis gereklidir. Aynı zamanda, şirketlerin ticari faaliyetlerine devam edebilmeleri için yasal bir iş yeri adresi gösterme zorunlulukları bulunur. Bu nedenlerle açılan ofisler için, özellikle iyi bir lokasyon seçilmişse, şirket bütçelerinin büyük bir bölümünün kullanılması gerekir. İş dünyasının yoğunlukta olduğu bölgelerde ofis kiraları da aynı oranda yüksektir. Kiranın yanı sıra ofislerin fatura, personel ödemeleri gibi giderleri bulunur. Tüm bu maliyet kayıplarından kurtulmak için sanal ofisler tercih edilir.

Sanal ofis firmaları, en ucuz sanal ofis konseptinin kullanıcılarla buluşabilmesi için farklı paketler hazırlar. Çalışanlar, bu paket içeriklerine göre ihtiyaçları doğrultusunda bir seçim yapabilir. Yalnızca ticari faaliyetlerin yürütülmesi için gerekli olan adres ve lokasyon avantajından yararlanmak isteyen çalışanlar, uygun fiyatlarla bu isteklerini gerçekleştirebilir. Bununla birlikte, kargo ve sekreterlik hizmetleri ile toplantı odası kullanımı için farklı paketler hazırlanır. Müşterilerinizle ve ekibinizle sık sık toplantı yapmanız gerekiyorsa bu paketleri incelemenizde fayda var.

Sanal ofis kullanıcılarının, sahada ya da evde çalışırken de şirket faaliyetlerine katkı sağlayacak hizmetlere ihtiyacı vardır. Sanal ofis firmaları, çalışanların ihtiyaçları doğrultusunda normal bir ofisin açılma nedenlerini hizmet olarak sunar. Bu ofisleri tercih ederek kargolarınızın karşılanmasını ve çağrılarınızın cevaplanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik, profesyonel ekiplere sahip sanal ofis firmaları kurumsal imajınızı da güçlendirecektir.

LEVENT OFİS

Kadıköy’de Sanal Ofis

kadikoy-sanal-ofisler2 Şirketleri için yasal bir adres göstermesi gereken girişimcilerin tercih ettiği sanal ofis Kadıköy yakınlarında olursa, çok sayıda avantajdan da yararlanılabilir. Kadıköy, özellikle ulaşım açısından sorun yaşamayacağınız bölgelerden biridir. Geleneksel bir ofise ihtiyaç duymayan girişimciler, iş bağlantıları kurabilmek ya da müşterileri ile görüşebilmek için gün içinde sürekli hareket halindedir. Sanal ofislerin, ulaşım sıkıntısı olmayan bir noktada bulunması zamanın daha doğru yönetilmesini sağlar. Kadıköy de bu noktalardan biridir. Kara yolunun yanı sıra deniz yolunu da kullanabileceğiniz lokasyonda bir sanal ofis Kadıköy yakınında bulunabilir. Avrupa Yakası’na geçisin kolay olması da bölgenin önemli artılarından biridir. Yolda çok fazla vakit geçirmeyerek işinize daha çok zaman ayırabilir ve daha üretken olabilirsiniz.

Sanal ofis tercihinizi Kadıköy’den yana kullanırsanız sosyal hayatın da içinde yer alırsınız. Kadıköy, özellikle kültür-sanat faaliyetlerinin en yoğun görüldüğü bölgelerden biridir. Gitmek istediğiniz etkinliklerin ve işinizle ilgili faaliyetlerin merkezinde bulunabilirsiniz.

Sosyal imkanları da çok gelişmiş olan Kadıköy’de sanal ofis kiralayarak çalışma saatleriniz dışında da keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle yeni şirket kuran girişimciler normal zamanlardan çok daha yoğun bir şekilde çalışır. İş bağlantılarının kurulması ve yeni müşteriler kazanabilmek için sıklıkla hareket halinde olurlar. Bu yoğun tempoda daha verimli ve üretken olabilmek için zaman zaman dinlenmek de gerekir. Kadıköy’de bulunan çok sayıda kafe, restoran gibi yerlere gidebilir, sinema gösterimleri ve tiyatro etkinliklerine katılabilirsiniz.

Kadıköy’ün sosyal yönden gelişmesinin önemli etkenlerinden biri genç popülasyonun yüksek olmasıdır. Dinamik nüfus, bölgenin de hareketli bir yapıya kavuşmasını sağlar.

Kiralamak istediğiniz sanal ofis Kadıköy yakınlarında olursa, tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Levent Sanal Ofis

kadikoy-sanal-ofisler3 Sanal ofis kiralamak için Anadolu Yakası yerine Avrupa Yakası’nı tercih edenler, bu yakada iş trafiğinin fazla olduğu bölgelere yoğunlaşır. Avrupa Yakası için bu bölgelerden biri Levent’tir. Ticari faaliyet yürüten büyük şirketlerin en çok konumlandığı bölgelerden biri olan Levent, finans merkezi olarak bilinir. Bu bölgede geleneksel bir ofis açmak isterseniz, diğer semtlerden daha yüksek kiralarla karşılaşabilirsiniz. Bütçenizi korumak ve işinizi geliştirmek için farklı alanlarda kullanmak istiyorsanız, Levent’te bulunan sanal ofisleri uygun fiyatlar ile kiralayabilirsiniz.

Levent’te bulunan sanal ofisler ile özellikle ulaşımda yaşanacak sıkıntıları ortadan kaldırabilirsiniz. Metrobüs, metro gibi toplu taşıma araçlarına yürüyerek bile ulaşabileceğiniz sanal ofisleri kiralayarak zaman kaybını önleyebilirsiniz. Ana yollara da yakın olan bu bölge, özel araçla seyahat etmek isteyen müşterilerinize de kolaylık sağlar. Prestijli bir bölgenin yanı sıra ulaşım açısından da müşterilerinizin gözünde itibarınız artar.

Levent sanal ofisleri, büyük alışveriş merkezlerine de yakındır. Kanyon, Özdilek gibi alışveriş merkezlerine yakın olarak ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Aynı zamanda, yoğun iş temposuna biraz ara verebilmek için sosyal aktivitelerde de bulunabilirsiniz.

Yeşil alanların diğer bölgelere göre fazla olduğu Levent, iş hayatının zorlayıcı atmosferinden biraz olsun kaçabilmenizi sağlar. Temiz hava ve bol yeşilin yarattığı ferahlatıcı ortamda dinlenerek, işe dönüşte çok daha enerjik olabilirsiniz. Kapalı ortamların yarattığı negatif etkiden doğaya bakarak kurtulabilirsiniz. Levent’te bulunan sanal ofisleri kullanarak çok daha verimli çalışabilmeniz mümkün.

LeventOfis, Levent ve 4. Levent lokasyonlarında bulunan sanal ofisleri ile ihtiyaç duyduğunuz hizmeti alabilmenizi sağlar. Levent’in prestijli lokasyonunun yanı sıra daha üretken olabilmenizi sağlayan LeventOfis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)