LEVENT OFİS

Kiralık Hazır Ofisler

kiralik-hazir-ofisler Giderek daha fazla meslek grubunun tercih ettiği hazır ofisler, yeni nesil çalışma alanlarıdır. Hazır ofisler, normal bir ofis kurmanın iş yükünü hem maliyet hem de zaman açısından azaltır. Yerli ve yabancı girişimcilerin tercih ettiği kiralık hazır ofis, yeni girişimlerin büyümesini hızlandırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda, halihazırda var olan şirketler de yeni şubeleri için genellikle hazır ofisleri tercih eder. İş gelişimi açısından önemli olan daha fazla kaynak ve zamanı LeventOfis hazır ofis hizmeti ile elde edebilirsiniz. Prestijli lokasyonlarda, konforlu bir çalışma ortamı sunan LeventOfis, ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri profesyonel olarak verir. Teknik destek de alabileceğiniz hazır ofisler ile iş hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Hazır Ofis Hizmeti

kiralik-hazir-ofisler1 Hazır ofisler, geleneksel bir ofisten beklenen her hizmete bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla sahip olmanızı sağlar. Genellikle farklı boyutlarda hazırlanan hazır ofisler, tek kişiden geniş ekiplere kadar ofis ihtiyacını karşılar. Gün içinde çalışma saatlerinin büyük kısmını ofiste geçirenler ve sık sık ziyaretçilerle ve müşterilerle görüşme gerçekleştiren çalışanlar için kiralık hazır ofis konsepti uygundur.

Bununla birlikte, hazır ofis hizmetinden yararlanamayacak iş kolları da bulunur. Meslek odalarının getirdiği bazı kısıtlamalar, bu iş kollarında ticari faaliyet yürüten çalışanları etkiler. Şirket ofislerinin paylaşımlı olmasına dair getirilen kısıtlamaya dikkat etmek gerekir. Böyle bir kısıtlamanın olmadığı diğer tüm meslek grupları hazır ofis hizmetinden faydalanabilir.

Hazır ofis firmaları, çalışanların ihtiyaçlarını düşünerek çeşitli hizmetler sunar. Bu hizmetlerin sağladığı avantajlarla zamanınızı ve şirketinize yatırım yapacağınız finansal kaynakları koruyabilirsiniz. Özellikle yeni girişimciler iş bağlantıları kurmak ve yeni müşteriler edinebilmek için daha yoğun çalışır. Bu süreçte zamanın verimli kullanılması ve bütçe büyük önem taşır. Hazır ofis kullanarak hem firmaların sunduğu hizmetlerden faydalanabilir hem de işlerinizin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Kiralık Hazır Ofisler

kiralik-hazir-ofisler2 Kiralık hazır ofis, çalışanların iş yükünü azaltmak amacıyla çeşitli hizmetlerle birlikte gelir. Hazır ofis firmaları, çalışan nüfusunun yoğun olduğu prestijli bölgeleri belirleyerek bu noktalarda faaliyet gösterir. Özellikle günümüzde, emlak sektöründe yaşanan gelişmelerle büyük şirketlerin faaliyet gösterdiği ticaret bölgelerinin kiraları yüksektir. Yeni girişimler ve şube açmak isteyen şirketler bütçelerini zorlayarak ofis açmaya çalışır. Fakat, bu ofislerin kira dışında giderleri de bulunur. Hazır ofis kiralayarak yüksek kira giderinden kurtulabilirsiniz.

Hazır ofis firmaları, şirketlerin maddi yönden tasarruf etmesini sağlayacak çok sayıda kaliteli hizmet verir. Geleneksel bir ofis açmanın kira dışında sabit ve tek seferlik giderleri bulunur. Prestijli bir lokasyonda ofis bulabilmek için öncelikle bir emlakçı ile anlaşmanız gerekir. Ofis kurma sürecinde, emlakçı komisyonundan ofis materyallerine, personel ücretlerinden stopaj vergisine kadar çok sayıda gider için ödeme yapmanız gerekir. Kiralık hazır ofis tercih ederek tüm bu giderlerden kurtulabilirsiniz. Maddi açıdan rahatlamanızı sağlayacak hazır ofisler zamanınızı işinize ayırmanızı da sağlar. İhtiyacınıza uygun normal bir ofis ararken çok vakit harcarsınız. Kullanacak kişi sayısına göre uygun büyüklükte bir ofis bulmak, özellikle ticari faaliyetlerin yürütüldüğü bölgelerde daha zordur. Hazır ofisler, tüm bu işler için zaman ve bütçe ayırmanızı gereksiz kılar.

LEVENT OFİS

Hazır Ofis İmkanları

kiralik-hazir-ofisler3 Hazır ofis kiralayarak belentilerinizi karşılayacak tüm hizmetleri alabilirsiniz. Öncelikle, daha verimli ve üretken olabilmek için ferah ve düzenli çalışma alanlarına ihtiyaç duyulur. Farklı metrekarelere sahip hazır ofisler tasarlanırken, çalışacak kişi sayısı ve ziyaretçiler göz önünde bulundurulur. Kendiniz ve ekibiniz için uygun genişlikte bir hazır ofis kiralayarak temiz ve ferah bir çalışma ortamı elde edebilirsiniz.

Kiralık hazır ofis, aynı zamanda modern tasarımlı, konforlu mobilyalar ile dizayn edilir. Çalışanların üretkenliği açısından ofis ortamının rahat mobilyalar, iyi bir ışıklandırma ve havalandırmaya ihtiyacı vardır. Firmalar, rahat bir çalışma ortamı oluşturmak amacıyla yaratıcı konseptler hazırlar. Bu ortamlarda, çalışmalarınızdan çok daha fazla verim alabilirsiniz.

Hazır ofis firmaları sekreterya ve resepsiyon hizmetlerinden yararlanma imkanı da verir. Kurumsal şirketilerin imajlarını koruyabilmek için profesyonel bir karşılama ekibine ihtiyacı vardır. Müşteriler açısından ilk intiba çok önemlidir. Doğru bir şekilde karşılanan müşteriler üzerinde olumlu bir etki bırakmak mümkün.

Çağrı merkezi hizmeti ise şirketiniz adına gelen telefonların cevaplanmasını içerir. Çoğu hazır ofis firması şirketinize ait bir telefon hattı tahsis eder. Kurumsal kimliğiniz doğrultusunda cevaplanan telefonlarla iş sürekliliğinizi sağlayabilir, yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Hazır Ofis

kiralik-hazir-ofisler4 LeventOfis, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hazırladığı farklı metrekarelerde hazır ofislerle iş gelişimine yardımcı olmayı amaçlar. Teknik ve işlevsel donatılarla tasarlanan hazır ofisleri tercih ederek, LeventOfis’in profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kiralık hazır ofis konseptinde yaratıcı ve akıllı çözümler sunan LeventOfis, yalnızca kira ödeyerek çok sayıda hizmetten yararlanmanızı sağlar. Yasal şirket adresiniz olarak gösterebileceğiniz hazır ofisler, çalışan popülasyonunun yoğun olduğu Levent’te bulunur. Farklı genişlikte hazır ofislerden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek bu prestijli lokasyonun avantajlarından faydalanabilirsiniz.

LeventOfis, kullanıcıların ofis çalışmalarında ihtiyaç duyacağı teknik ve işlevsel donatılarla hazır ofislerini zenginleştirir. Özgün bir konseptle hazırlanan ofisler temiz, düzenli ve ferahtır. Konforlu mobilyalar ve rahatlıkla ulaşabileceğiniz ofis materyalleri ile tasarlanan hazır ofisler, zamanınızdan çalmayarak çok daha verimli çalışmanızı sağlar. Ofis ortamının yeteri kadar havalandırılması ve temiz olması, çalışmaların daha üretken şekilde yürümesine yardımcı olur. LeventOfis hazır ofisleri açılabilir camlara sahiptir. İhtiyaç duyduğunuzda hava sirkülasyonunu sağlayabilir ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Güvenlik konusunda da üstün hizmet veren LeventOfis, girişten itibaren tüm hazır ofis kullanıcılarının güveliğinden sorumlu hisseder. Ofis materyalleri ile birlikte kullanabileceğiniz kilitli dolaplarda kişisel eşyalarınızı ve işinizle ilgili önemli evrakları saklayabilirsiniz. Ofise gelirken yalnızca laptob’ınızı almanız yeterli.

Sekreterya ve resepsiyon hizmetleri de veren LeventOfis, müşterileriniz ve ziyaretçileriniz üzerinde en doğru etkiyi bırakacak profesyonel bir ekiple çalışır. Kurumsal imajınızı pekiştirecek bir karşılama ile müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Kiralık hazır ofis ihtiyacınızda LeventOfis’i tercih ederek hem tasarruf edebilir hem de kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)