LEVENT OFİS

Kiralık Sanal Ofis

kiralik-sanal-ofis Günümüzde gittiçe yaygın olarak kullanılmaya başlanan sanal ofisler, çalışanlara çok sayıda fayda sağlar. Özellikle freelancer’lar ve girişimciler tarafından kullanılan ofisler, artık daha fazla iş kolu tarafından da tercih edilir. Geleneksel ofis anlayışının yavaş yavaş terk edilmesi ile çalışanlar işlerine çok daha fazla vakit ayırabilir. Aynı zamanda, maliyet açısından da gider kaynaklarından birinin önüne geçilir. Zaman ve bütçenin iş ile ilgili alanlara ayrılmasının yanı sıra farklı avantajlardan faydalanmak da mümkün. Kiralık sanat ofis alternatifleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanı belirleyerek işlerinizin büyümesine katkı sağlayabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Nedir?

kiralik-sanal-ofis1 Sanal ofisler, işlerini istedikleri yerden yürütme özgürlüğüne sahip çalışanların geleneksel ofis hizmetlerinden yararlanabilmesini sağlar. Çoğunlukla yeni şirket kurmak isteyen girişimciler ve freelance çalışanlar tarafından tercih edilir. Buna rağmen, özellikle yeni iş kollarının ortaya çıkması ve iş tanımlarının değişmesi ile farklı meslek grupları da sıklıkla sanal ofisleri kullanır. Esnek çözümlere ihtiyaç duyan bu çalışanlar için fiziki bir ofisin varlığı gereksizdir. Ofis açmanın çalışanlara maliyeti oldukça yüksek olacaktır. Bu giderin kısılacak olması, kiralık sanal ofis kullanımını giderek yaygınlaştırır.

Fiziki bir ofisin açılmak istenmesindeki önemli nedenlerden biri adres bildirimidir. Ticari faaliyet yürüten şirketler ve çalışmalarını faturalandırması gereken freelancer’ların yasal bir adrese ihtiyacı vardır. Bu adres için sanal ofisleri kullanmak akıllı bir çözüm olacaktır. Sanal ofislerin adresini resmi adresiniz olarak gösterebilirsiniz. Bu sayede maliyetlerin azaltılmasının yanı sıra sanal ofis firmalarının verdikleri hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Şirketlerin kuruluş döneminde ofis açan girişimcilerin ofislerinde çalışacak bir de personele ihtiyacı bulunur. Gelen kargoların teslim alınması ve telefonların cevaplanması için uzman kişiler işe alınır. Ofislerin aylık giderleri dışında personele ödenen ücret, bütçeleri daha da zorlayacaktır. Kiralık sanal ofis kullanarak tüm bu hizmetlerden faydalanmak mümkün. Sanal ofis firmaları uygun ödeme koşulları ile yalnızca kira ödeyerek sahip olabileceğiniz bu hizmetleri sunar.

Artan girişimci sayısı ve kurulan şirketler sanal ofis konseptinin giderek daha fazla kullanılmasını sağlar. Özellikle ilk aşamalarda bütçelerin korunmasına yardımcı olur. Aynı zamanda, internetin ticaret faaliyetlerinde kullanımının yaygınlaşması home office kültürürün yerleşmesine de katkı sağlar. Bu çalışanlar için sanal ofisler çok sayıda avantaj sunar.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Kiralama

kiralik-sanal-ofis2 Kiralık sanal ofis, genellikle e-ticaret yapanlar, home office çalışanlar ve girişimciler tarafından tercih edilir. Fiziki olarak bir ofis içinde çalışmak zorunda olmayan bu iş kolları sanal ofis kullanarak işlerini ilerletebilme imkanı bulur. Geleneksel bir ofise hem bütçe hem de oldukça fazla zaman ayırmak gerekir. Bu süreçte, ilk başta yapılması gereken prestijli ve kolay ulaşılabilir bir adres bulmaktır. Bunun için iyi araştırma yapmak ve iş akışının nerelerde yoğunlaştığına bakmak gerekir. Özellikle girişimcilerin şirketin kuruluş döneminde ofis açmak için bu kadar zaman ayırması işlerin gelişimini de engeller. Zaman ile birlikte şirket bütçesinde de büyük bir bölüm ofis için kullanılmak zorundadır. Kullanılacak ofislerin kira, faturalar gibi her ay ödenmesi gereken sabit giderleri bulunur. Aynı zamanda, ofiste çalışacak ekip ve alınacak mobilyalar için de harcama yapmak gerekir. Zaten küçük bütçeler ile başlayan girişim serüveninde ofis açarak harcamaları artırmaya gerek yoktur. Girişimciler, sanal ofis kiralayarak maliyetlerini azaltabilir. Sanal ofislerin yalnızca kira ödemelerini yapmak yeterlidir. Ayrıca, sundukları farklı hizmetlerden yararlanmak da mümkün.

Girişimciler dışında, sanal ofis kiralayarak çalışan farklı iş kolları da bulunur. Bunlardan biri freelance çalışanlardır. Her yıl daha da yaygınlaşan bu sistemde, çalışanlar istedikleri yerden işlerini yürütebilir. Bu nedenle fiziki bir ofisin varlığına ihtiyaç duyulmaması freelancer’ları sanal ofis kullanımına yönlendirir. Freelance çalışanlar arasında yazılımcılar, tasarımcılar, blogger’lar, fotoğrafçılar, dönemsel çalışanlar gibi farklı meslek grupları bulunur. Bu kişilerin bir ofise değil yalnızca ticari faaliyette bulunabilmek için yasal bir adrese ihtiyacı vardır. Bu noktada, kullanılan sanal ofisin prestijli adresi müşterilere iletildiğinde itibar kazanmak da mümkündür.

Artık, mimar ve mühendisler de sanal ofis kiralamayı tercih eder. Genellikle şantiyede bulunan ve proje bazlı çalışan mimar ve mühandislerin de geleneksel bir ofise ihtiyacı yoktur.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Avantajları

kiralik-sanal-ofis3 Sanal ofisler, kullanıcılarına çok sayıda avantaj sağlar. Bu avantajlardan en önemlisi maliyetlerin azaltılmasıdır. Küçük bütçelere sahip şirketler, mali kaynaklarını büyüme ve gelişme amaçları ile işlerine aktarmak ister. Şirketin kuruluş döneminde ofis açmak için bütçeden kullanmak gerekir. Kiralık sanal ofis kullanarak yüksek maliyetten kurtulmak münkündür.

Yalnızca kira bedeli ödeyerek kullanılan sanal ofisler, çalışanların ihtiyaçlarına uygun olarak farklı hizmetler sağlar. Kargo ve sekreterya, toplantı odası ve ortam alan kullanımı gibi geleneksel bir ofis açmanın nedenlerini hizmet olarak sunar. Bu anlamda, sanal ofis ve normal bir ofis kiralamak arasında maliyet dışında bir fark yoktur.

Sanal ofisler, maddi tasarrufun yanı sıra zamanın daha iyi yönetilmesini de sağlar. Özellikle freelance çalışanların mesai saatleri içinde çalışma zorunluluğu yoktur. Evleri başta olmak üzere istedikleri yerde ve zamanda çalışabilirler. Çalışma saatlerini kendileri belirleyenler yalnızca müşteri görüşmeleri ya da toplantılar için ofis ihtiyacı duyar. Sanal ofislerin kullanıcılarına sunduğu hizmetlerden biri olan toplantı odası çözümü ile görüşmelerini gerçekleştirebilirler. Bu durumda, her gün normal bir ofise gidip gelmek için ekstra zaman yaratmaya da gerek kalmaz. Toplantı odası ve ortak alan sağlayan sanal ofislere yalnızca ihtiyaç duyduğunuzda gidebilirsiniz.

Sanal ofislerin sunduğu esnek çalışma saatleri, eğer çalışanlarınız varsa onların da verimliliğini artıracaktır. Her gün aynı saatlerde bir ofis içinde olmaktansa istenilen yerden çalışmaya devam edilebilir.

Ortak alan kullanımına izin veren sanal ofisler, özellikle yeni girişimcilerin network’lerini genişletebilmesine olanak tanır. Paylaşımlı ofislerin kullanımı, iş bağlantıları kurmak ve yeni müşteriler kazanmak için en pratik yollardan biridir. Kiralık sanal ofis kullanarak konforlu bir ortamda çalışmalarınızı sürdürürken yeni bağlantılar da kurabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)