LEVENT OFİS

Kiralık Toplantı Odası

kiralik-toplanti-odasi Toplantı odası hizmeti, günümüzde giderek yaygınlaşan ve farklı meslek grupları tarafından tercih edilen yeni nesil çalışma yöntemlerinden biridir. Hem toplantı odasına sahip olmayan büyük ve küçük ölçekli şirketler hem de freelance çalışanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu meslek gruplarının farklı amaçlar için kullandığı toplantı odaları, firmalar tarafından farklı büyüklüklerde hazırlanır. Birkaç kişilik toplantı odalarından kalabalık grupların da yararlanabileceği alanlara kadar farklı genişlikte toplantı odası bulmak mümkündür.

Kiralık toplantı odası hizmetinin farklı iş kolları tarafından bu kadar tercih edilmesinin nedeni ise firmaların sunduğu imkan ve hizmetlerdir. Toplantı odası kullanımına izin veren firmalar, kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak teknolojik altyapı ile desteklenen toplantı odaları hazırlar. Eğitim, seminer, konferans gibi amaçlarla kullanılan toplantı odalarında ihtiyaç duyulan tüm donanım bulunur. Aynı zamanda, toplantı boyunca verilen ikramlar da kullanıcıları memnun edecek şekildedir.

Toplantı odası kiralamak, şirketlere çok sayıda avantaj sağlar. Toplantı odası kurmak için ayrılan bütçe farklı alanlara aktarılabilir. Bu anlamda, maliyetten tasarruf etmek mümkündür. Aynı zamanda, toplantı öncesinde gerekli hazırlıkların yapılması zaman alan bir süreçtir. Toplantı odası kiralayan firmalar, bu toplantılardan önce gereken tüm hazırlığı yapar. Siz, ekibiniz ya da müşterileriniz yalnızca toplantı odalarına gelerek görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece, zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Kiralık Toplantı Odası Nedir?

kiralik-toplanti-odasi1 Kiralık toplantı odası, büyük ve küçük ölçekli şirketler ile bir ofise ihtiyaç duymayan çalışanlar için firmalar tarafından verilen bir hizmettir. Toplantı süresi boyunca kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her türlü donanıma erişebilecekleri toplantı odaları, bütçeleri zorlamayacak uygun fiyatlarla saatlik, günlük ya da haftalık kiralanabilir.

Toplantı odası kiralamak isteyenler farklı amaçlarla bu odaları kullanır. Eğitim, seminer, konferans, workshop gibi etkinliklerin düzenlenebildiği toplantı odaları farklı şekillerde dizayn edilir. Toplantının amacına uygun olarak U düzeni, sınıf düzeni ya da seminer düzeni gibi farklı şekillerde hazırlanan odaları tercih edebilirsiniz.

Firmalar, toplantı odası hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcıları için çeşitli paketler hazırlar. Kişi sayısı düşünülerek hazırlanan farklı genişlikteki toplantı odalarından bu paketler kapsamında yararlanabilmek mümkündür. Birkaç kişi ile yapılacak toplantılar için hazırlanan küçük odalardan, 20-30 kişinin katılım gösterebileceği büyük alanlara kadar istenilen genişlikte toplantı odasını seçebilirsiniz. Toplantı amacına göre hazırlanan odaların genişliği doğru bir iletişim kurulabilmesi açısından önemlidir. Odaların genişliği ve verilen hizmetlere göre paket fiyatları da değişiklik gösterir. 3 ya da 4 kişinin katılacağı bir toplantı için çok büyük bir alana ihtiyaç yoktur. Firmaların sunduğu alternatifleri inceleyerek, bütçenizi zorlamayacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak toplantı odasını belirleyebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Kiralık Toplantı Odasını Kimler Tercih Eder?

kiralik-toplanti-odasi2 Kiralık toplantı odası, giderek farklı meslek grupları tarafından sıklıkla tercih edilen bir sistem haline gelir. Bu farklı iş kollarının talepleri doğrultusunda da toplantı odası hizmeti veren firmalar hizmetlerini geliştirir ve iyileştirir.

Toplantı odalarını genellikle geleneksel bir ofise ihtiyaç duymayan çalışanlar tercih etse de görüşmeler için bir alanı bulunmayan küçük ve büyük ölçekli şirketler de sıklıkla bu hizmetten yararlanır. Freelance çalışanlar, avukatlar, danışmanlar, bilişim sektörü çalışanları, girişimciler, eğitimciler ve daha çok sayıda meslek grubu kiralık toplantı odası hizmetini kullanır. Halihazırda ofisleri bulunan şirketlerin ise toplantı odası kiralamasının önemli nedenlerinden biri maliyet ve zamandan tasarruf etmek istemesidir. Toplantı odası kurulumu için önemli ölçüde kaynak ayırmak gerekir. Teknik altyapının yanı sıra katılımcıların rahat olabilmesi için toplantı odalarının doğru bir şekilde dekore edilmesi gerekir. Hem bütçenin bir kısmının bu amaç için ayrılmak zorunda olması nedeniyle hem de fazla zaman alan bir süreç olacağından dolayı toplantı odası kiralamak şirketler tarafından sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir.

LEVENT OFİS

Kiralık Toplantı Odasındaki Hizmetler Nelerdir?

kiralik-toplanti-odasi3 Kiralık toplantı odası hizmeti kapsamında kullanıcılar teknik ve işlevsel donanıma sahip alanlarla karşılaşır. Firmadan firmaya verilen hizmetler değişiklik gösterse de bazı ortak noktalar görmek mümkündür.

Kişi sayısına ve toplantı amacına göre düzenlenen farklı genişlikteki toplantı odaları öncelikle katılımcıların rahat olabilmesi için konforlu mobilyalarla donatılır. Özellikle tüm gün süren toplantılarda rahat ve konforlu koltukların olması önemlidir. Bununla birlikte, ihtiyaç duyulan teknik altyapı da firmalar tarafından sağlanır. Yüksek hızlı limitsiz internet, barkovizyon, LCD ekran, flipchart gibi bir toplantı için gerekli tüm ekipman toplantı odalarında hazırdır. Aynı zamanda, bazı firmalar kalabalık toplantıları da düşünerek ses sistemi ve mikrofon da sunar.

Resepsiyon ve çeşitli ikramlar da firmaların sunduğu hizmetler arasında bulunur. Özellikle müşterilerinizle yapacağınız toplantılarda iyi bir intiba bırakmak için karşılama büyük önem taşır. Gün boyu ücretsiz olarak ikram edilen içecek ve yiyecekler de firmalardan alabileceğiniz hizmetler arasında bulunur.

LEVENT OFİS

Levent’te Kiralık Toplantı Odaları

kiralik-toplanti-odasi4 Kiralık toplantı odası lokasyonları da bu alanların tercih edilmesinde önemli bir role sahiptir. Her şehirde çalışan nüfusunun yoğun olarak görüldüğü bölgeler bulunur. Toplantı odası hizmeti veren firmalar da faaliyet alanı olarak bu bölgeleri tercih eder. Kullanıcılarının kurumsallıklarını güçlendiren bu prestijli bölgeler, aynı zamanda ulaşım ağlarına da oldukça yakın konumda bulunur.

Ticaret merkezi İstanbul’da da özellikle finans sektörünün yoğunlaştığı bölgelerden biri Levent’tir. Levent’te hizmet veren kiralık toplantı odası firmaları toplu taşıma, ana yollar, eğlence ve alışveriş merkezleri gibi önemli noktalara oldukça yakın konumda bulunur. Özellikle ulaşım ağlarına yakınlık, toplantı odası kullanıcıları açısından büyük öneme sahiptir. İstanbul gibi trafiğin oldukça sıkıntı yarattığı bir ilde ulaşım için fazla vakit kaybetmemek çalışanların avantajına bir durum yaratır. Zamandan tasarruf ederek yolda geçireceğiniz süreyi işe ve toplantıya ayırabilirsiniz.

Bazen tüm gün süren toplantılarda katılımcıların ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılaması gerekir. Bu anlamda, toplantı salonlarının alışveriş noktalarına yakın olması beklenir. Levent’te toplantı odası hizmeti veren firmalar da bu durumu düşünerek büyük alışveriş merkezlerine yakın konumlarda bulunur.

Levent’te toplantı odası kiralayarak tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)