LEVENT OFİS

İstanbul Kiralık Toplantı Odası

kiralik-toplanti-odasi-istanbul Şirketlerin ve geleneksel bir ofise bağlı olmadan çalışanların en sık tercih ettiği yeni nesil çalışma yöntemleri arasında kiralık toplantı odaları öne çıkar. Toplantı sırasında ihtiyaç duyulan her türlü altyapının sağlandığı modern alanlar yaratan firmalar, konumları ile de katılımcılarına avantaj sağlar.

İstanbul, hem Türkiye’nin hem de dünyanın önde gelen ekonomik faaliyet merkezlerinden biridir. İstanbul içinde de farklı sektörlerin yoğunlaştığı ve iş merkezi olarak nitelendirilen bölgeler bulunur. Halihazırda var olan büyük ve küçük ölçekli çok sayıda şirketin yanı sıra yeni kurulacak girişimler de ticari faaliyet alanı olarak bu bölgeleri tercih eder. Çalışan nüfusunun yoğun olduğu bu bölgelerin seçilmesinin en önemli nedenlerinden biri prestijli lokasyon avantajından yararlanmak istenmesidir.

Firmalar, bu prestijli lokasyonları ve kullanıcılarına sağlayacağı avantajları bilerek toplantı odası hizmetini belli bölgelerde verir. Finans, bankacılık, lojistik gibi farklı sektörlerin yoğunlaştığı farklı bölgeler, toplantı odası kiralamak isteyen şirketlere de bir anlamda ipucu verir. Özellikle müşterilerinizle yapacağınız görüşmelerde prestijli lokasyonlar sayesinde itibarınızı artırabilirsiniz. Var olan şirketler itibarlarını artırırken yeni kurulan girişimler de isimlerini duyurma şansı elde eder. Yeni müşteriler kazanma ve iş sürekliliğini sağlama noktasında da kiralık toplantı odalarının lokasyonları şirketinize katkı sağlayacaktır.

Kiralık toplantı odası İstanbul ve iş merkezi olarak anılan bölgelerde seçilerek kurumsal imajın güçlendirilmesi mümkündür.

LEVENT OFİS

Toplantı Odası Nedir?

kiralik-toplanti-odasi-istanbul1 Toplantı odası firmalar tarafından her türlü altyapı ile donatılan, şirketlere ve freelance çalışanlara sunulan hazır alanlardır. Farklı meslek grupları tarafından tercih edilen kiralık toplantı odaları ihtiyaçlar doğrultusunda, istenilen genişlikte ve düzende seçilebilir.

Toplantı odası hizmeti veren firmalar, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla farklı genişlikteki toplantı odalarını çeşitli şekillerde hazırlar. Toplantı amacına ve kişi sayısına uygun olarak U düzeni, konferans düzeni, sınıf düzeni, kare ve dikdörtgen düzenler en sık tercih edilen oturma düzenleri arasında bulunur. Katılımcıların birbirleri ile doğru bir şekilde iletişim kurabilmesi ve etkinliklerden maksimum verimin alınabilmesi için bu oturma düzenlerinden en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Kişi sayısı da toplantı odası seçiminde göz önünde bulundurulan faktörlerden biridir. Kiralık toplantı odaları arasında 2-3 kişilik küçük odalar ve 20-30 kişilik büyük alanlar bulunur. Katılım gösterecek kişi sayısı kadar bir alan toplantı yapmak için yeterlidir. Toplantı odası fiyatlarının alanların genişliğine göre de değiştiği düşünülürse birkaç kişilik toplantıların büyük alanlarda yapılması gereksiz bir masraf olacaktır.

Eğitim, panel, seminer, workshop, konferans gibi amaçlarla kullanılabilen kiralık toplantı odaları teknik altyapı ile donatılır. Özellikle eğitim ve seminer gibi etkinlikler boyunca katılımcıların ihtiyaç duyacağı projeksiyon, LCD ekran, tarayıcı, yazıcı, beyaz tahta gibi ekipmanların yanı sıra yüksek hızlı internet de firmalar tarafından sağlanan hizmetler arasında bulunur. Aynı zamanda, modern bir şekilde dekore edilen toplantı odaları ferah ve aydınlık yapıları ile katılımcıların dikkatinin dağılmasını önler.

LEVENT OFİS

İstanbul’daki Toplantı Odası Lokasyonları

kiralik-toplanti-odasi-istanbul2 Önemli ticaret merkezlerinden biri olan İstanbul, kendi içinde de çalışan popülasyonunun yüksek olduğu bölgelere sahiptir. Hem Avrupa Yakası’nda hem de Anadolu Yakası’nda toplantı odası hizmeti veren firmalar da kullanıcılarının bu bölgelerin prestijli lokasyon avantajından yararlanmasını sağlar.

Kiralık toplantı odaları, genellikle çok sık toplantı yapmaya ihtiyaç duymayan şirketler ve freelance çalışanlar tarafından tercih edilir. Maliyet ve zamandan ciddi anlamda tasarruf etmeyi sağlayan kiralık toplantı odası İstanbul ve büyük şirketlerin faaliyet gösterdiği ticaret bölgelerinde seçilirse, lokasyon avantajından yararlanmak da mümkündür. Özellikle yeni kurulan şirketlerin isimlerini duyurabilmeleri, yeni müşteriler kazanabilmeleri ve iş sürekliliğini sağlayabilmeleri için itibarlarını artırmaları gerekir. Bu nedenle, müşterilerle yapılacak toplantılarda İstanbul içi prestijli lokasyonların tercih edilmesi büyük önem taşır. İtibar kazanmanın ve kurumsal kimliği pekiştirmenin en kolay yollarından birini kiralık toplantı odaları sunar.

Kiralık toplantı odalarının bulunduğu prestijli lokasyonlar, aynı zamanda ulaşım ağları ile eğlence ve alışveriş merkezlerine de çok yakın noktalarda bulunur. Toplantılara katılım gösterecek müşteriler ve çalışanlar için toplu taşıma ve ana yollara yakınlık önemlidir. Toplantı odasına ulaşabilmek için yolda çok fazla vakit kaybetmeyerek zamandan büyük ölçüde tasarruf etmek mümkündür. Ana yollara yakınlık da özel araçları ile yolculuk eden müşterilerin üzerinde olumlu bir izlenim bırakacaktır. Alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlık ise toplantı aralarında hem ihtiyaçların hızlı bir şekilde giderilmesini hem de sosyal aktivitelerde bulunmayı sağlar.

Toplantı odası İstanbul alternatiflerini değerlendirerek ihtiyaçlarınıza uygun alanı belirleyebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Toplantı Odası Kiralamanın Faydaları

kiralik-toplanti-odasi-istanbul3 Kiralık toplantı odaları, şirketler ve bir ofise bağlı olmadan çalışanlara pek çok avantaj sunar. Hazır toplantı odalarının sıklıkla tercih edilmesinde maliyet ve zamandan tasarruf etme isteği ön plana çıkar. Sık sık toplantı yapmayan şirketler, toplantı odası kurulumu için önemli boyutta kaynak ayırmak durumunda kalır. Yalnızca kurulum değil, toplantılar için gerekli teknik ekipman ve verimli bir çalışma ortamı yaratan uygun bir dekorasyon için de bütçe ayırmak gerekir. Zaten çok sık kullanılmayacak toplantı odaları için ayrılan kaynak işle ilgili farklı alanlara aktarılabilir. Toplantı odası hizmeti veren firmaların uygun fiyatları maliyetleri minimuma indirir.

Toplantı odası İstanbul gibi ticaret merkezi bir bölgede tercih edilecekse lokasyon avantajından yararlanmak da mümkün. Gün içinde ihtiyaçların giderilmesi noktasında yakında bulunan alışveriş merkezlerine gidebilir, çok yönlü ulaşım ağı ile hızlı bir şekilde toplantı yerine ulaşabilirsiniz. Bu detaylar, müşterilerinizin gözünde itibarınızı artırmanıza yardımcı olur.

Müşteri ilişkilerinin iyileştirilmesini sağlayan bir faktör de toplantı odalarının kendisidir. Bir ofise bağlı olmadan freelance çalışanlar, zaman zaman müşterileri ile toplantı yapma gereksinimi duyar. Bu toplantılar için kullanılan kafe gibi dış mekanlar, verimli çalışma alanları değildir. Dış etkenler nedeniyle toplantının bölünmesinin yanı sıra müşteriler bu durumdan rahatsız da olabilir. Kiralık toplantı odaları, ister saatlik ister günlük olarak kullanılabilir. Bu nedenle, istediğiniz zaman ve saatte müşterilerinizle görüşmelerinizi en verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, olumlu bir intiba bırakmanız da toplantı odalarının sağladığı avantajlar arasında bulunur.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)