LEVENT OFİS

Saatlik Toplantı Odası

saatlik-toplanti-odasi Kiralık toplantı odaları, farklı meslek grupları tarafından kullanımı giderek yaygınlaşan bir sistemdir. Toplantı odası hizmeti veren firmalar, özgün ve sade konseptlerle tasarladıkları alanları ile verimli bir çalışma ortamı yaratır. Aynı zamanda, kullanıcıların ihtiyaç duyacağı tüm altyapı da firmalar tarafından sağlanır.

Firmalar, sundukları kaliteli hizmetlerden yararlanmak isteyenler için farklı toplantı odası paketleri hazırlayarak alternatif yaratır. Saatlik toplantı odası kullanımı, şirketler ve freelance çalışanlar tarafından en sık tercih edilen kullanım şekillerinden biridir. Özellikle birkaç saatlik kısa iş görüşmeleri için saatlik kullanım hakkının tanınması ile toplantı odası kiralama yönteminin yaygınlaşması da sağlanır.

Klasik bir ofise bağlı olmadan istediği her yerde çalışabilen freelancer’la, home office çalışanlar ve saha çalışanları bazı zamanlarda müşterileri ile toplantı yapmak isteyebilir. Bir ofisleri ya da toplantı salonları olmadığı için bu kısa görüşmeleri dışarıda yapmak durumunda kalırlar. Kafe gibi toplantı ve görüşmeler için uygun olmayan mekanlar profesyonellikle bağdaşmaz. Müşteriler de gürültü gibi etmenlerden dolayı rahatsız hissedebilir. Bu nedenle, kurumsallıkla örtüşen toplantı odalarının kullanılması gerekir. Müşterilerin üzerinde en olumlu izlenimi bu profesyonel çözümlerle bırakabilirsiniz.

Saatlik toplantı odası kullanım hakkı tanıyan firmalar, uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile verimli toplantılara imza atmanıza yardımcı olur. Müşterileriniz üzerinde profesyonel bir izlenim yaratabilir ve şirketinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Saatlik Toplantı Odası Kullanımı Nedir?

saatlik-toplanti-odasi1 Saatlik toplantı odası, müşteri ve ekipleri ile toplantı yapacak bir alana sahip olmayan çalışanların kısa süreli görüşmeleri için kullanabilecekleri alanlardır. Firmalar, belli saatler arasında toplantı odalarını kiralayarak şirketlere ve freelance çalışanlara çok sayıda avantaj sağlar. Görüşme sırasında ihtiyaç duyulan her türlü altyapının ve hizmetin sağlandığı toplantı odalarında verimli çalışmalar gerçekleştirebilmek mümkün.

Saatlik toplantı odası genellikle müşteri ve ekiplerle yapılacak değerlendirme toplantıları ya da birkaç saatlik eğitim ve konferanslar için tercih edilir. Özellikle şirketlerin uzun zaman aralığında yapacakları görüşmeler için toplantı odası kurma ihtiyacı kiralık alanlar sayesinde gereksiz hale gelir. Şirketlerin kaynaklarını koruyabilmeleri ve bütçelerini zorlamamaları açısından da uygun fiyatlı kiralık toplantı odaları sıklıkla tercih edilir. Toplantı odası kurmak oldukça maliyetli ve zaman alan bir süreç olacaktır. Kalabalık ekiplerle çalışıyorsanız, uygun genişlikte bir alan yaratmak daha da güçtür. Toplantılar sırasında ihtiyaç duyulacak teknik ekipman ve üretkenliği artıracak uygun bir dekorasyon ile mobilyalar da maliyeti artıran unsurlar arasında bulunur. Kiralık toplantı odalarında ise istediğiniz her destek hazır halde sizi bekler. Firmaların belirlediği saatlik kira bedeli karşılığı istediğiniz profesyonel hizmetlerden yararlanabilmeniz mümkün.

Toplantı odası hizmeti veren firmalar genellikle büyük şirketlerin faaliyet gösterdiği, çalışan nüfusunun yoğun olduğu bölgelerde bulunur. Özellikle yeni girişimlerin müşterileri üzerinde olumlu bir izlenim bırakabilmesi için en kolay yollardan biri toplantı odalarının prestijli lokasyonlarıdır. Siz de görüşmelerinizi bu konumlarda gerçekleştirerek işlerinizi hızlı bir şekilde ilerletebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Saatlik Toplantı Odası Kullanımından Kimler Faydalanabilir?

saatlik-toplanti-odasi2 Müşteri ve varsa çalışanları ile görüşme yapabilecekleri uygun alanlara sahip olmayan herkes saatlik toplantı odası kullanımından yararlanabilir. Toplantı odaları genellikle klasik bir ofise bağlı olmadan, istedikleri her yerde çalışabilenler tarafından tercih edilir. Freelance çalışanlar, danışmanlar, eğitimciler, bilişim sektörü çalışanları, girişimciler, avukatlar, sahada görev alanlar, yaşam koçları gibi farklı meslek grupları sıklıkla kiralık toplantı odalarını kullanır. Bununla birlikte, toplantı odasına sahip olmayan tüm büyük ve küçük ölçekli şirketler de prestijli lokasyonlarda bulunan saatlik toplantı odalarını kiralayabilir. Özellikle şirketler ve yeni girişimler maliyet ve zamandan tasarruf etmek istedikleri için de toplantı odası kiralar.

Farklı meslek grupları toplantı odası kiralayarak hızlı ve akıllı çözümlerden yararlanır. Toplantı odası hizmeti veren firmalar, katılımcıların ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleri profesyonel bir anlayışla sunar. Özellikle müşterilerle yapılan kısa görüşmelerde iyi bir intiba bırakabilmek için firmaların kaliteli hizmetlerine güvenebilirsiniz.

Birkaç saat için kiralanan toplantı odaları genellikle kısa değerlendirmeler ya da eğitimler için kullanılır. Toplantı odalarının kolay ulaşılabilir, merkezi noktalarda bulunması hem müşterilerin hem de çalışanların zamandan tasarruf etmesini sağlar. Toplu taşıma ve ana yollara yakın bir konumda bulunan toplantı odaları, katılımcıların geç kalmasına engel olur. Bu sayede, hem prestijli lokasyon avantajından yararlanabilir hem de zamanınızı işinize ayırabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Saatlik Toplantı Odası Kullanımı Neleri Kapsar?

saatlik-toplanti-odasi3 Saatlik toplantı odası hizmeti veren firmalar, katılımcıların görüşmeler sırasında ne gibi ihtiyaçları olabileceğini düşünerek çeşitli hizmetler sunar. Resepsiyondan başlayarak teknik ekipman ve konforlu mobilyalara kadar her hizmet firmalar tarafından verilir.

Toplantı odaları birkaç saat için kullanılacak olsa bile istenilen genişlikte ve oturma düzeninde alan seçilebilir. Firmalar, toplantıların amacına göre U düzeni, konferans düzeni, sınıf düzeni, kare ve dikdörtgen düzen gibi oturma düzenleri ile odaları hazırlar. Aynı zamanda, birkaç kişilik görüşmelerden 20-30 kişilik grupların katılım gösterebileceği toplantılara kadar farklı genişlikte alanlar yaratır. Saatlik toplantı odası kullanımı genellikle kısa sürecek değerlendirme toplantıları ya da birkaç saatlik eğitimler için kullanılacağından dolayı sınıf düzeni ile kare ve dikdörtgen oturma düzeni sıklıkla tercih edilir. Oturma düzeni, katılımcıların iletişimi ve verimliliği açısından önemlidir.

Toplantı noktasına gelen müşterilerin en doğru şekilde karşılanması ilişkilerin geliştirilmesini sağlar. Firmaların profesyonel resepsiyon ekipleri, güler yüzle karşıladıkları müşterileriniz üzerinde olumlu bir intiba bırakacaktır.

Görüşmeler sırasında ihtiyaç duyulan teknik ekipman da firmalar tarafından karşılanır. Projeksiyon, LCD ekran, flipchart, mikrofon, ses sistemi, yazıcı ve tarayıcı gibi teknolojik materyallerden faydalanabilirsiniz. Ferah ve aydınlık bir ortam yaratmak amacıyla modern ama sade bir dekorasyon ve konforlu mobilyalar da katılımcıların dikkatini dağıtmayacak ve toplantı boyunca rahat etmelerini sağlayacaktır. Çoğu firma, toplantı süresi boyunca ücretsiz sıcak içecek ve atıştırmalık ikramında da bulunur.

Saatlik toplantı odalarını kiralayarak tüm bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)