LEVENT OFİS

Sahibinden Sanal Ofis Nasıl Kiralanır?

sahibinden-sanal-ofis-nasil-kiralanir Yeni nesil çözümlerle çalışma sistemini değiştirmeye başlayan sanal ofisleri, farklı iş kolları giderek daha fazla tercih etmeye başlar. Geleneksel ofis anlayışının dışında olan ofisler, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli hizmetler sunar. Özellikle işlerin geliştirilmesi amacıyla tasarruf yollarından biri olarak sanal ofis kiralanabilir. Maliyetleri düşürmenin kolay yollarından biri olan sanal ofis sahibinden kiralanırsa daha uygun ödeme koşulları ile karşılaşılır. Yapılan iş ne olursa olsun, kaliteli hizmet ve akıllı çözümlerden yararlanmak isteyen herkes sanal ofis kiralayabilir.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Nedir?

sahibinden-sanal-ofis-nasil-kiralanir1 Sanal ofisler, fiziki olarak var olmasalar da ticari faaliyetlerin resmiyet kazanması için kullanıcılarına resmi bir adres sağlar. Asıl amacı adres sağlamak olan sanal ofis, kaliteli hizmet anlayışı ile adresten çok daha fazlasını sunar. Girişimciler ve freelance çalışanlar tarafından sıklıkla tercih edilen ofisler, bu çalışanların ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak teknik ve işlevsel donanıma sahiptir.

Yeni şirket kurmak ya da var olan şirketlerini büyütmek isteyenler, ekonomik faaliyetlerde bulunabilmek için resmi bir adres göstermek zorundadır. Aslında, kendi çalışma saatlerini kendileri belirleyen freelancer’lar ve fiziki bir ofisi yalnızca görüşme yapmak için kullanan girişimcilerin geleneksel bir ofise ihtiyacı yoktur. Adres göstermek için açılan ofisler, özellikle yeni girişimlerde bütçelerin zorlanmasına neden olur. İşletmelerin büyümesi ve geliştirilmesi için de finansal kaynaklara ihtiyaç vardır. Bu kaynakların hiç kullanılmayacak ofislere aktarılması gereksizdir. Ofislerin sabit giderlerinin yanı sıra tek sefer ödenmesi gereken gider kalemleri de bulunur. Tüm bu masraflardan kurtulmak için sanal ofis kiralamak doğru bir tercih olacaktır. Kiralanacak sanal ofis sahibinden tercih edilirse, çok daha uygun fiyatlarla ofis sahibi olmak da mümkün.

Sanal ofis firmaları, resmi adresin yanı sıra kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre çeşitli hizmetler geliştirir. Geleneksel bir ofisten beklenenler, gelen kargoların teslim alınması ve telefonların şirket kimliği ile açılmasıdır. Bu hizmetlere sanal ofis kiralayarak da sahip olabilirsiniz. Sanal ofis ekipleri tarafından hem kargo hem de çağrı merkezi hizmeti alınabilir. Alanında uzman kadrolar ile çalışan sanal ofis firmaları, özellikle sahada çalışanların iş akışını devam ettirebilmelerini sağlar.

Toplantı odası ve ortak alan kullanımı da sunan sanal ofisler, bu hizmetler için genellikle ödeme talep eder. Günlük ya da aylık belirlenen sürelerde kullanılabilen alanlarla çok sayıda fayda elde edebilirsiniz.

Ofislere talebin her geçen yıl artıyor olması bu hizmetlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesini sağlar.

LEVENT OFİS

Sahibinden Sanal Ofis Kiralama

sahibinden-sanal-ofis-nasil-kiralanir2 Normal bir ofis kiralamanın maddi yükümlülüklerinden kurtulmak için tercih edilen sanal ofis sahibinden kiralama seçenekleri ile öne çıkar. Resmi bir adres için kiralanan sanal ofisler bundan daha fazlasına sahiptir. Yeni girişimlerin maddi açıdan tasarruf etmesini sağlayan sanal ofisler, resmi bir adresle birlikte prestijli bir lokasyon da sunar. Neredeyse her şehirde iş trafiğinin daha yoğun olarak görüldüğü bölgeler bulunur. Özellikle yeni kurulan şirketlerin bu bölgelerde ofis açması iş gelişimi açısından önemlidir. Ulaşım ve farklı çevresel faktörler, bölgelerin belirlenmesini sağlar. Bu noktalarda geleneksel bir ofis açmak için finansal kaynakların büyük bölümünü kullanmak gerekir. Özellikle yeni girişimler için hiç kullanılmayacak bir ofise kaynak ayırmak, işlerin büyümesini de yavaşlatacaktır.

Sanal ofis firmaları, iş dünyasının yoğunlukta olduğu bölgelerde hizmet verir. Üstelik, prestijli konuma rağmen her bütçeye uygun fiyatlarla çalışanların bu ofislerden yararlanabilmesini sağlar. Yeni girişimlerin özellikle ilk yıllarında ihtiyaç duyduğu bütçe, geleneksel bir ofis yerine büyümek için gerekli adımların atılması için kullanılabilir. Sanal ofislerde, yararlanılmak istenen ekstra hizmetler dışında, yalnızca kira bedelinin ödenmesi yeterlidir. Uygun fiyatlarla sahip olunabilen sanal ofis sahibinden kiralanarak daha fazla tasarruf etmek de mümkün.

Sanal ofisler, kullanıcılar için farklı çözüm önerileri sunar. Yalnızca resmi bir adres için sanal ofis kiralayanlar bazı zamanlarda gerçekten de fiziki bir ofisin varlığına ihtiyaç duyabilir. Müşterilerle yapılacak görüşmeler ve ekiple gerçekleştirilmesi gereken toplantılar için bir alana ihtiyaç duyulur. Sanal ofis firmaları, toplantı salonu ve ortak alan kullanımına da izin verir. Çalışma alanlarından, firmaların belirlediği kullanım hakları doğrultusunda yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Avantajları

sahibinden-sanal-ofis-nasil-kiralanir3 Sanal ofis kullanıcıları, firmaların sunduğu farklı hizmetlerden yararlanarak çok sayıda avantaj elde eder. Çalışanların hayatını kolaylaştıracak bu hizmetler hem finanasal kaynakların hem de zamanın korunmasında büyük öneme sahiptir.

Yeni girişimlerin ihtiyaç duyduğu maddi kaynakların korunması, çalışanların sanal ofisleri tercih etmesindeki önemli nedenlerden biridir. Normal ofislerin sabit giderlerine ayrılması gereken bütçenin farklı alanlarda kullanılması, özellikle yeni hayata geçirilen girişimlerin büyümesini hızlandırır. Sanal ofisler, yalnızca resmi bir adres temin etmez; çalışma rutinleri düşünülerek farklı hizmetler de verilir. Aslında, sanal ofis kiralarken tüm bu hizmetleri de almış olursunuz.

Sanal ofislerin zaman konusunda sağladığı avantaj da çalışanların bu ofisleri tercih etmesinin nedenlerinden biridir. Prestijli bir lokasyonda geleneksel bir ofis tutmak finansal açıdan çalışanları zorlayacağı gibi uzun zaman harcamalarını da gerektirir. İyi bir araştırmanın ardından tutulması gereken ofislerle, bu aşamadan sonra da ilgilenilmesi gerekir. Ofiste çalışacak personel seçilmeli, mobilya alınmalı ve verimli bir çalışma ortamı yaratılmak amacıyla dekorasyon yapılmalıdır. Hem zahmetli hem de vakit alan bu uğraşlardan kurtulmak için sanal ofisler tercih edilebilir. Böylece, yeni girişimlerin büyümesi ve gelişmesi için daha fazla enerji ve zaman yaratılır.

Günlük ofis işlerinin yoğunluğundan sanal ofisler yardımıyla kurtulan çalışanlar, zaman zaman fiziki bir ofise ihtiyaç duyar. Müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi ve kurumsal imajın pekiştirilmesi için toplantı ve görüşmelerin bir ofiste yapılması gerekir. Sanal ofis kullanıcıları, toplantı odası ve ortak alanlardan da faydalanabilir. Bu hizmetler için genellikle kira bedeli dışında ödeme yapılması gerekir. Yine de ciddi anlamda tasarruf etmek mümkündür.

Kullanmak istediğiniz sanal ofis sahibinden kiralanıyorsa bu avantajı kaçırmamakta fayda var. Bu sayede, çok daha uygun fiyatlarla kiralayabileceğiniz sanal ofisleri kullanarak işinizin büyümesi için kaynak ayırabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)