LEVENT OFİS

İstanbul Sanal Ofisler

sanal-ofis-istanbul Ticaret hayatının en dinamik olduğu şehirlerden biri olan İstanbul, belli bölgelerde yoğunlaşan çalışan popülasyonu ile dikkat çeker. Şirket faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla sanal ofisler genellikle bu bölgelerde kurulur. Sanal ofis firmaları, iş temposu yoğun olan bölgelerin sunduğu farklı avantajları kullanıcıları ile buluşturur. Kiralamak istediğiniz sanal ofis İstanbul gibi bir metropolde, iş dünyasının merkezinde yer alır. LeventOfis sanal ofisleri de finans merkezi olarak gösterilen Levent’te bulunur. Bu lokasyon, sanal ofis kullanıcılarına prestijin yanı sıra çok sayıda avantaj sağlar. LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek, Levent’te saygın bir adrese ve işlerinizi hızla büyütmenizi sağlayacak çok sayıda hizmetten yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Avantajları

sanal-ofis-istanbul1 Sanal ofisler danışmanlar, girişimciler ve farklı çok sayıda meslek grubunun sıklıkla tercih ettiği ofis alternatiflerinden biridir. Sanal ofis hizmeti sağlayan firmalar, kullanıcıları için farklı hizmetler sunar. Bu hizmetler içinde ihtiyacınız olanları seçerek avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Sanal ofis kullanmak, öncelikle maliyetlerin azaltılmasını sağlar. Yeni girişimler için çok daha önemli olan finansal kaynaklar, geleneksel bir ofis açmak için kullanılırsa gelişme döneminde zor durumda kalınabilir. Özellikle start-up’ların büyüyebilmesi için işle ilgili alanlara belli bir maddi kaynağın aktarılması gerekir. Normal ofislerin ise aylık giderleri bulunur. Kira ve faturalarla birlikte ofis için harcanan kaynaklar farklı şekilde değerlendirilebilir. Aynı zamanda, iyi bir lokasyonda ofis bulmak için ekstra zaman da yaratmak gerekir. Müşterilerle ve işle ilgili ayrılması gereken zamanın ofis bulmak için harcanması gereksizdir. Bu nedenlerle, sanal ofis kullanımı tüm meslek grupları için doğru bir alternatiftir. Sanal ofisler için kira gideri dışında bir masrafınız olmayacaktır.

Çalışanlar, ev adreslerini de iş adresleri olarak gösterebilir. Fakat, bu durumda, stopaj gibi vergileri ödemekle yükümlü olunur. Evin iş adresi olarak gösterilmesi, aynı zamanda kurumsal kimliğe de zarar verir. Müşterilerle yüz yüze yapılacak görüşmeler için dışarıda buluşmak itibarınızı zedeleyecektir.

Sanal ofislerin sunduğu hizmetlerden resmi tebligat adresleri prestijli lokasyonlarda bulunur. Şirket adresinizin böyle bir konumda bulunması saygınlığınızı artıracaktır. Kiralayacağınız sanal ofis İstanbul gibi merkezi bir bölgede ise iş dünyasının yoğunlaştığı semtleri tercih edebilirsiniz. Sanal ofis firmaları, genellikle toplantı odası kullanım hakkı da verir. Belirlenen zamanlarda kullanacağınız toplantı odalarında müşterilerinizle görüşmelerinizi yapabilir, ekibinizle buluşabilirsiniz.

Sanal ofislerin sağladığı avantajlardan biri de iş bağlantılarının güçlendirilmesidir. Sanal ofis kullananlar genellikle çalışanlar olduğu için network ağınızı genişletebilir, yeni ortaklar bulabilirsiniz.

LEVENT OFİS

İstanbul’un En Prestijli Sanal Ofis Lokasyonları

sanal-ofis-istanbul2 Hem Türkiye hem de dünya için önemli iş merkezlerinden biri olan İstanbul’da sanal ofis kurulabilecek çok sayıda prestijli bölge bulunur. Bununla birlikte, çalışan nüfusunun yoğunlaştığı belli lokasyonlar vardır. Kolay ulaşılabilir ve ihtiyaç duyulan kaynaklara yakın bu bölgelerde sanal ofis kiralayarak işinizin büyümesini hızlandırabilirsiniz.

İş trafiğinin yoğun olduğu bölgeler bazı özellikleri ile öne çıkar. Bu özelliklerin en önemlilerinden biri ulaşımdır. Hem toplu taşıma araçlarına hem de çevre yollarına yakın bir konumda olmak, sanal ofis İstanbul alternatiflerinde aranılan özelliklerdir. Genellikle müşterlerle toplantı yapmak amacıyla kullanılan sanal ofislerin ulaşım sıkıntısı olmaması, kullanıcılara olumlu olarak geri döner. Müşterilerin memnuniyetinin yanı sıra sanal ofis kullanıcıları da yolda vakit kaybetmeden işleri ile ilgilenebilir.

Sosyal olanaklar da bu bölgelerde oldukça gelişmiştir. Çalışanların talepleri ve beklentileri düşünülerek açılan işletmeler ihtiyaçların karşılanmasını sağlar. Alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın olan konumlarda seçeceğiniz sanal ofislerle keyifli öğle araları geçirmeniz de mümkün. İhtiyaç duyulan kaynaklara yakın bu prestijli lokasyonlar müşterilerinizi de etkileyecektir.

Kiralamak istediğiniz sanal ofis İstanbul Levent’te bulunuyorsa, tüm bu imkanlardan yararlanabilirsiniz. Finans merkezi olarak lanse edilen Levent, ulaşımın kolaylığı ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile öncelikli tercihlerden biri olur. Modern bir yaşam alanı olan Levent’te her yıl daha da fazla ofis görmek mümkün. Büyük şirketlerin bu bölgede toplanması da yeni ofislerin açılmasının en büyük nedenlerinden biridir. Ticari faaliyetlerin yoğun olarak görüldüğü prestijli bir bölgeyi tercih etmek, bağlantıların ve iş sürekliliğinin sağlanmasına yardımcı olur.

Sanal ofis İstanbul alternatiflerini değerlendirerek ihtiyaçlarınızı karşılayan ofisi bulabilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Sanal Ofis Hizmeti

sanal-ofis-istanbul3 LeventOfis sanal ofisleri, çalışma rutini içinde bir ofise ihtiyaç duymayan girişimciler ve freelance çalışanlar için ayrıcalıklı hizmetler sunar. Sanal ofis tercihinizi LeventOfis’ten yana kullanarak çok sayıda avantaj elde edebilirsiniz.

LeventOfis, yeni kurulan şirketlere ve şube açmak isteyen girişimcilere pratik ve hızlı çözümler sunar. Şirketlerin kuruluşunda vergi dairesine bildirilmesi gereken yasal adresi, LeventOfis sanal ofislerini kullanarak elde edebilirsiniz. Bu adresin prestijli bir lokasyonda bulunmasının da farklı artıları olacaktır. LeventOfis’ten kiralayacağınız sanal ofis İstanbul Levent ve 4. Levent konumlarındadır. İş dünyasında önemli bir yere sahip olan Levent gibi bir lokasyon, kurumsal imajınızı güçlendirmenize yardımcı olur. Metrobüs ve otobüs duraklarının yanı sıra 2. köprü çıkışına da yakın olan sanal ofisler ulaşım kolaylığı sağlar. Bölgede bulunan büyük alışveriş merkezlerine de yürüme mesafesinde bulunan LeventOfis sanal ofisleri, sosyal hayatın içinde yer almanıza katkıda bulunur. LeventOfis, lokasyon avantajının yanı sıra sunduğu kaliteli hizmetler ile adından söz ettirir. Resmi adresle birlikte yararlanılabilecek kargo karşılama hizmeti, şirketinizin adına gelen tüm evrak ve paketlerin teslim alınmasını sağlar. Sanal ofis kullanıcıları, ihtiyaçlarına göre sekreterya hizmetinden de faydalanabilir. Şirket adına tahsis edilen hattı müşterilerinize vererek kurumsal kimliğinizi sergileyebilirsiniz. Şirket adıyla anında cevaplanan çağrılarınız not alınır ve size bildirilir. Özellikle müşteri telefonlarının yanıtlanması iş sürekliliğini de sağlar.

LeventOfis’in sunduğu hizmetlerden biri de toplantı odası kullanımıdır. Sahada görev alanlar, freelancer’lar ve girişimciler her ne kadar istedikleri yerde çalışabilseler de bazı zamanlarda müşterilerle görüşme yapmaları gerekebilir. Bu durumda, sanal ofis kullanıcıları için hazırlanan, teknik ve işlevsel donanımlı toplantı salonları kullanılabilir.

LeventOfis’i tercih ederek iş dünyasının kalbi, İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından Levent’te sanal ofis sahibi olabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)