LEVENT OFİS

Sanal Ofis Kampanyaları

sanal-ofis-kampanyalari Kullanımı giderek yaygınlaşan sanal ofisler, normal bir ofise ihtiyaç duymadan çalışabilenlere hitap eden yeni nesil bir sistemdir. Şirket kurulumunda resmi adres sağlamanın yanı sıra sanal ofis kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmak için çok sayıda hizmet sunulur. Bu çeşitli hizmetler ve sanal ofislerin lokasyonları fiyatların da belirleyicisidir. LeventOfis sanal ofisleri, yenilikçi ve yaratıcı sanal ofis konsepti ile çalışanların her türlü ihtiyacında yanında olur. LeventOfis, sunduğu profesyonel hizmetler ve avantajlarla kullanıcıların iş gelişimlerine katkıda bulunur. Bu hizmetlerin sunulduğu farklı paketlerde, sanal ofis kullanıcılarının bütçeleri de göz önünde bulundurulur. Sanal ofis kampanya dönemleri de bulunan LeventOfis’i tercih ederek bir ofisten çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Sanal Ofis Kampanyaları

sanal-ofis-kampanyalari1 LeventOfis, yeni kurulacak şirketlerin resmiyet kazanabilmesi için yasal adres sağlayan sanal ofis hizmeti sunar. Şirketler, ticari faaliyette bulunabilmek için resmi tebligat adresi göstermelidir. Bu amaçla bir ofis kurmak finansal kaynakları zorlayacağı gibi çok vakit alan bir uğraş olacaktır. Ticaret dünyasının merkezinde, müşterilerle irtibatın kolay sağlandığı, ulaşım açısından sıkıntının olmadığı bir noktada ofis açmak için kısıtlı bütçelerden büyük bir bölümü bu alanda kullanmak gerekir. Özellikle start-up’ların kuruluş döneminde gelişebilmek için finansal kaynağa her zamankinden daha fazla ihtiyaç vardır. LeventOfis ayrıcalığı ile kiralanacak uygun fiyatlı sanal ofisler, bu kaynakların iş gelişiminde kullanılmasına yardımcı olur.

LeventOfis sanal ofisleri, prestijli bir adresin yanı sıra kullanıcıların ihtiyaçlarını analiz ederek en doğru çözümleri getirir. Yasal adres hizmeti ile birlikte seçebileceğiniz hizmetler, profesyonel ekiplerle size sunulur.

Resmi adres ile birlikte geleneksel ofislerin açılma nedenleri iş sürekliliğinin sağlanmasıdır. Özellikle yeni girişimlerin iş akışının devam etmesi ve müşteri kazanabilmeleri için şirkete ait bir telefon hattının olması gerekir. LeventOfis, sanal ofis kullanıcılarının istekleri doğrultusunda çağrı merkezi hizmeti verir. Yeni kurulan şirket adına tahsis edilen hat, kurumsal kimliğinizi pekiştirir. Profesyonel çağrı merkezi ekibi, gelen tüm telefonları şirketiniz adına cevaplar ve size iletir. Özellikle, gün içinde sık sık müşteri ziyaretleri gerçekleştiriyor ve toplantılara katılıyorsanız telefonlara ceap vermeniz zorlaşır. İş bağlantılarının devam ettirilebilmesi için müşteri isteklerine anında yanıt vermek gerekir. LeventOfis’in sunduğu sekreterya hizmeti ile müşterilerin gözünde güvenilirliğinizi artırabilirsiniz.

Sanal ofis kullanıcılarının müşterilerle yapacakları görüşmeler için toplantı odası ihtiyacı da LeventOfis tarafından giderilir. İsteğe bağlı olarak kullanabileceğiniz toplantı odaları verimli bir çalışma süreci geçirmenizi sağlar.

LeventOfis, farklı hizmetler içeren paketler hazırlayarak kullanıcılara alternatif yaratır. Bu paketlerin fiyatları da verilen hizmete göre değişiklik gösterir. LeventOfis sanal ofis kampanya fırsatlarını değerlendirerek bütçenize uygun sanal ofislere sahip olabilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Sanal Ofis Avantajları

sanal-ofis-kampanyalari2 LeventOfis sanal ofisleri, kullanıcılar için sunduğu kaliteli hizmetler ile öne çıkar. Bu hizmetlerden yararlanarak çok sayıda avantajdan yararlanmak mümkün.

Yasal şirket adresi için LeventOfis sanal ofislerini tercih edenler, Levent ve 4. Levent’te bulunan şubeler ile prestijli bir lokasyon da elde eder. İş dünyasının buluşma noktalarından biri olan Levent, özellikle toplantı yapmak için kullanılan sanal ofislere ulaşımın kolay olduğu bir noktadır. Aynı zamanda, şirket adresinizi sanal ofis adresi olarak göstereceğiniz için müşterilerinizin gözünde kurumsal imajınız pekişir.

Bu anlamda, ulaşım konusunda da çok sayıda avantaj elde etmek mümkün. LeventOfis sanal ofislerinin bulunduğu konumlar toplu taşıma araçlarına ve ana yollara yakındır. Metro ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunan sanal ofisler, havaalanı gibi noktalara da ulaşım kolaylığı sağlar. Büyük alışveriş merkezlerine de yakın olan ofisler, ihtiyaçlarınızın karşılanmasında zaman kaybına uğramanızı önler.

Finansal kaynakların korunmasını sağlayan LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek, bütçenizi aşmadan ofis sahibi olabilirsiniz. Geleneksel ofislerin kira, fatura, personel ödemesi, kırtasiye malzemeleri, mobilya gibi giderleri bulunur. Özellikle şirketinizi yeni kurduysanız bu kalemlere ayırdığınız bütçeyi işleriniz için kullanmak isteyebilirsiniz. LeventOfis sanal ofislerini kullanmak için kira ödemesi yapmanız yeterlidir. Üstelik, istediğiniz hizmetleri seçme şansınız da bulunur. LeventOfis sanal ofis kampanya koşullarını inceleyerek çok daha uygun fiyatlarla ofisinizi kiralayabilirsiniz.

Müşteri ilişkilerinin gelişebilmesi ve varsa ekiple görüşmelerin yapılabilmesi için toplantı salonlarına ihtiyaç duyulur. Kurumsal imajı desteklemek amacıyla toplantıların dışarıda yapılmaması daha uygundur. LeventOfis, sanal ofis kullanıcılarına toplantı odasından yararlanma imkanı sunar. Teknik altyapı ile donatılan toplantı odalarında verimli zamanlar geçirebilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Sanal Ofis Paketleri

sanal-ofis-kampanyalari3 LeventOfis, hazırladığı sanal ofis paketleri ile çalışanlara farklı alternatifler yaratır. Özel olarak hazırlanan 3 paket, farklı hizmetler ve fiyatlara sahiptir. İhtiyacınız doğrultusunda almak istediğiniz hizmetleri seçebileceğiniz paketler, sanal ofis kampanya fırsatları ile birleşerek her bütçeye uygun hale gelir.

Yeni şirket kurmak isteyen girişimcilerin ilk etapta yalnızca yasal bir adrese ihtiyacı olabilir. LeventOfis, en uygun fiyatlarla hazırladığı yasal adres paketlerini bu çalışanlar için daha etkili hale getirir. Yasal adresin yanı sıra prestijli bir lokasyon da sunan LeventOfis, özellikle yeni kurulan şirketlerin saygın bir başlangıç yapmalarına yardımcı olur. Bu paketi seçerek, aynı zamanda kargo hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Gelen evraklarınız ve kargolarınız LeventOfis ekibi tarafından teslim alınarak saklanır ve size ulaştırılır. Böylece, siz ofiste bulunmasanız bile iş sürekliliğinizin devam etmesi sağlanır.

LeventOfis’in standart paketlerini seçerek sekreterya ve toplantı salonu hizmetlerini de alabilirsiniz. Telefonlarınızı şirket adınız ile cevaplayan çağrı merkezi, acil durumları da düşünerek size hemen bilgi verir. Standart paketlerde bulunan toplantı odalarını ise ayda istediğiniz 2 saat kullanma hakkınız bulunur.

Müşterileriniz ve ekibinizle sık sık toplantı yapıyorsanız, Gold paketleri tercih edebilirsiniz. Kargo karşılama ve sekreterya hizmetine ek olarak ayda 10 saat toplantı odası kullanma hakkına sahip olursunuz.

Paket içeriklerindeki hizmetlerin farklılaşması fiyatları da etkiler. Bununla birlikte, ayda 175 TL + KDV’den başlayan uygun fiyatlarla LeventOfis sanal ofislerini kullanabilirsiniz. Sanal ofis kampanya fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız, LeventOfis’in aylık ve yıllık toplu ödeme avantajından yararlanabilirsiniz. Yıllık peşin ödemelerinizde, 2 ay sanal ofis kullanımı LeventOfis’in size hediyesi olacaktır.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)