LEVENT OFİS

Sanal Ofis Levent

sanal-ofis-levent Şirketlerin kurumsal imajlarını korumanın ve artırmanın önemli etmenlerinden biri lokasyondur. Sanal ofisler, bu ofisleri kullanarak şirketlerini kuran çalışanlara prestijli bir adresten yararlanma olanağı tanır. Bu adreslerden biri de iş dünyasının merkezi konumundaki Levent’tir. İş adresinizin büyük şirketlerin ticari faaliyetlerini yürüttüğü bir bölgede olması itibarınızı artıracaktır. LeventOfis’in sunduğu hizmetlerden faydalanmak amacıyla kiralayacağınız sanal ofis Levent ve 4. Levent’te faaliyet gösterir. İstekleriniz doğrultusunda seçeceğiniz LeventOfis şubesi ile lokasyon avantajından yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Levent’te Sanal Ofis Alternatifleri

sanal-ofis-levent1 Yapılan iş ne olursa olsun, kurumsal imajın sürüdürülebilmesi için birtakım hamlelerde bulunmak gerekir. Bu hamlelerden biri olan lokasyon seçimi, şirketlerin imajını destekleyen etmenlerin başında gelir. Çalışma alanı ile ilgili kaynaklara kolay ve hızlı bir şekilde erişebilmek için lokasyon seçiminde dikkatli olunmalıdır.

Her şehirde iş merkezlerinin yoğunlukta olduğu belirli semtler bulunur. Bu yoğunluğu belirleyen faktörlerin başında çevre koşulları ve ulaşım gelir. Hem müşteriler açısından hem de şirket sahipleri için ulaşım sıkıntısı bulunmayan lokasyonların tercih edilmesi gerekir. Faaliyet alanına göre büyük şirketlerin konumlandığı lokasyonlar genellikle ulaşım ağına yakındır. Ofisin toplu taşıma araçlarına ve çevre yollarına yakınlığı, kolay ulaşılabilir olmayı sağlar. Özellikle müşterilerle yapılacak toplantılarda ofisin kullanılması gerekiyorsa, ulaşımın önemi bir kat daha artar. Herkes tarafından çok beğenilecek, tam donanımlı bir ofisiniz olsa da müşterileriniz ofisinize ulaşamadığı takdirde işlerinizin ilerlemesi zorlaşır.

İstanbul hem dünya hem de Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahiptir. Bu şehirde de iş dünyasının yoğunlaştığı belli semtler bulunur. Ulaşım sıkıntısı olmayan, merkezi semtlerde bulunan büyük şirketler aslında ardından gelecek olanlara da ipucu verir. Özellikle iş akışının sürdürülebilir olması için yeni şirketler de bu lokasyonları tercih eder. İstanbul için bu lokasyonların başında Levent gelir. İş dünyasının kalbi olarak nitelendirilen Levent, çevre imkanlarından da sonuna kadar yararlanabileceğiniz bir konumdur. Ulaşım ağlarına yakınlığın yanı sıra sosyal hayatın da merkezindedir. Büyük alışveriş merkezleri, gözde oteller ve restoranlar ile eğlence merkezlerine yakın konumda bulunan Levent, iş dünyasında da büyük öneme sahiptir.

Lokasyonun belirlenmesinin ardından Levent’te ofis arayışına giren yeni şirket sahipleri özellikle kuruluş döneminde maliyeti azaltmak için sanal ofisleri kullanır. İş bağlantılarına yakın olmak amacıyla kiralayacağınız sanal ofis Levent alternatifleri arasından, sunduğu kaliteli hizmet ile öne çıkan LeventOfis’i tercih edebilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Sanal Ofis Hizmeti

sanal-ofis-levent2 LeventOfis, sanal ofis kiralamak isteyenler için sunduğu ayrıcalıkları hizmetler ile dikkat çeker. Özellikle yeni şirket kuran girişimciler ve freelance çalışanların tercih ettiği sanal ofisler, çalışanlara çok sayıda avantaj sağlar. LeventOfis farkıyla kiralayacağınız sanal ofisler ile bu avantajlardan yararlanabilmeniz mümkündür.

LeventOfis sanal ofislerinin en önemli artısı lokasyondur. İş dünyasının kalbi Levent’te bulunan şubeler iş akışının devam ettirilmesine yardımcı olur. Kolay ulaşılabilir, prestijli bir lokasyonda ofisinizin olması müşterilerinizin gözünde itibarınızı artıracaktır. Sanal ofis Levent alternatifleri arasında öne çıkan LeventOfis farklı şubeleri ile de çalışanlara ofislerini seçme şansı verir.

LeventOfis’in sunduğu hizmetler prestijli bir lokasyon ile sınırlı değildir. Fiziki bir ofise sahip olmayan çalışanların ofis ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kargo ve sekreterya hizmetleri de verir. Girişimciler ve freelance çalışanlar genellikle evrak takibi ve gelen çağrıların cevaplanması için bir ofise ihtiyaç duyar. Kiralayacağınız LeventOfis sanal ofislerinde profesyonel bir ekip sizin adınıza tüm bu işlerle ilgilenir. Resmi adresiniz olarak göstereceğiniz sanal ofislere gelen paket ve evraklarınız LeventOfis çalışanları tarafından teslim alınır. Bu sayede, dışarıda çalışırken bile hiçbir önemli kargonuzu kaçırmamış olursunuz.

İş akışının sürdürülebilir olmasında gelen çağrıların cevaplanması büyük öneme sahiptir. Müşteri kazanmanın kolay yollarından biri olan telefonlara toplantıda ya da dışarıda olduğunuz zamanlarda bakamayabilirsiniz. LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek sekreterlik hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Kurumsal kimliğinize zarar vermeden cevaplanan çağrılarınız, profesyonel sekreterya ekibi tarafından size anında bildiririlir. Böylece, özellikle müşterilerinizden gelen acil telefonların bile cevaplandığından emin olursunuz.

LeventOfis’in sanal ofis kullanıcılarına sağladığı ayrıcalıklardan biri de toplantı odası ve ortak alan kullanımıdır. İş bağlantılarının geliştirilmesine yardımcı olan ortak alanlar, çalışanların verimliliğini yükseltecek şekilde konforlu hale getirilir. Aylık belirlenen sürelerde kullanabileceğiniz toplantı odaları, adres anlamında da size prestij sağlayacaktır. Müşterilerinizle yapacağınız toplantılarda LeventOfis’i tercih ederek itibarınızı artırmanız mümkün.

LEVENT OFİS

Levent’te Prestijli İş Adresi

sanal-ofis-levent3 İş akışının hızlı ve kolay bir şekilde sağlanabilmesi için bazı kaynaklara yakın olmak şirketlerin büyümesi ve gelişmesi için önemlidir. Neredeyse her şehirde belirli olan iş merkezlerini tercih etmek konum avantajından faydalanabilmenizi sağlar. İstanbul’da çalışanlar için bu merkezlerden biri Levent’tir. Kiralayacağınız sanal ofis Levent sınırları içinde bulunursa, işinizi geliştirmeye yarayacak kaynaklara çok daha kolay erişebilirsiniz.

Farklı sektörlerde çok sayıda büyük şirketin ticari faaliyetlerini yürüttüğü önemli yerlerden biri Levent’tir. Bu konumda kiralanan sanal ofisler marka değeri açısından şirketlere prestij sağlar. Müşterilerle yapılacak toplantılar için kullanılan ofisler böyle bir lokasyonda tercih edilmelidir. Ulaşım ağlarına yakın olması dışında önemli merkezleri de içinde barındıran Levent’te kiralayacağınız ofis, müşterilerin gözünde itibarınızı artırır.

LeventOfis sanal ofisleri, tercih edilebilecek farklı şubelerle çalışanlara prestijli bir adres sunar. İş dünyasının buluşma noktalarından Levent ve 4. Levent’te bulunan sanal ofisler, kurumsal kimliğini pekiştirmek isteyen çalışanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. LeventOfis’in ana yollara, toplu taşımaya ve büyük alışveriş merkezlerine yakın şubeleri zaman yönetimi açısından da büyük öneme sahiptir. Hem müşterilerinizin hem de sizin ofise ulaşabilmek için fazla zaman kaybetmenize gerek yoktur. Bununla birlikte, LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek müşterilerinizle toplantılarınızı burada yapabilirsiniz. Ofis dışında, kafe ve restoran gibi gürültülü mekanlarda yapılan toplantılar kurumsal kimliğinizle bağdaşmayacaktır. LeventOfis sanal ofisleri, size hem verimli kullanabileceğiniz bir alan sunar hem de kolay ulaşılabilir, prestijli bir adreste toplantı yapma imkanı verir.

LeventOfis farkıyla kiralayacağınız sanal ofis Levent şubeleri, prestijli adresleri ile müşterilerinizin gözünde itibarınızı artıracaktır.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)