LEVENT OFİS

Sanal Ofis Şirket Kuruluşu

sanal-ofis-sirket-kurulusu Sanal ofis şirket kuruluşu girişimciler tarafından özellikle son yıllarda sıklıkla tercih edilir. Bir ofise bağlı olmadan da çalışabilenler bu yeni nesil ofis hizmetinden yararlanarak şirketlerini kurabilir. Bu yöntemin hızlı ve pratik olması, işinize daha fazla zaman ve enerji ayırabilmenizi sağlar. Sanal ofis kiralayarak şirket kurmak maliyetleri de düşürdüğü için bu kaynağı farklı alanlara aktarabilirsiniz. LeventOfis sanal ofislerini şirket kuruluşunda tercih ederek çok sayıda avantajdan yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Sanal Ofisle Hangi Tip Şirket Açabilirim?

sanal-ofis-sirket-kurulusu1 Şirket kurmak isteyenlerin öncelikle faaliyet alanını ve şirket türünü belirlemesi gerekir. Türk Ticaret Kanunu’nda belirtildiği üzere sanal ofis kiralayarak şahıs şirketi ile anonim ve limited gibi sermaye şirketleri kurmak mümkündür. Şahıs şirketleri kollektif şirket ve adi komandit şirketlerden oluşur. Bu şirketler için genel kanı tek kişinin kurabileceği şeklinde olsa da şahıs şirketlerini birden fazla kişi de kurabilir. Şirketler kaç kişi ile kurulursa kurulsun gerçek kişilerden oluşmak zorundadır. Bu şirketlerde sermaye koyma yükümlülüğü yoktur; emek ve itibar da sermayeden sayılır.

Ticari faaliyet alanına göre kurulabilecek şirketlerden biri de limited şirketlerdir. Bu şirketler gerçek ya da tüzel kişiler tarafından kurulabilir. Tek kişi tarafından da kurulabilen şirketlerde 50’den fazla ortak olamaz. Ortaklardan en az birinin şirketin yönetici pozisyonunda bulunması gerekir. Bir ticaret ünvanına da sahip olması gereken bu şirketler ünvanlarını faaliyet alanına göre seçmelidir. Bir sözleşme ile şirket kuruluş sermayesi ve ortakların bu sermayeye yapmaları gereken katkı belirlenir. Sigortacılık ve bankacılık dışında kalan tüm ticari alanlar için limited şirket uygundur.

Sermaye şirketlerinden biri olan anonim şirketler ise diğerlerine göre daha büyük hedeflere sahiptir. Gerçek ya da tüzel kişiler tarafından kurulmasında sakınca yoktur. Bu şirketlerde baştan belirlenen ve paylara bölünen bir sermaye bulunur. Sermayesi büyük olan şirketlerde hisse senedi, tahvil gibi menkul kıymetler çıkarılması uygundur. Ortaklar arasında pay devri yapılabildiği gibi bu pay karşılığı hisse senedi de çıkarılabilir. Ortak sayısı fazla olan anonim şirketler halka açılabilir ve borçlarının karşılığında tahvilden yararlanabilir. Tıpkı limited şirketlerde olduğu gibi sigortacılık ve bankacılık haricinde istenilen ekonomik alanda faaliyet gösterilebilir. Tüm bu yapılanmalar sanal ofis şirket kuruluşu için uygundur.

LEVENT OFİS

Kimler Sanal Ofis Kullanabilir?

sanal-ofis-sirket-kurulusu2 Sanal ofisler genel olarak fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan freelancer’lar, girişimciler, avukatlar gibi meslek grupları tarafından daha çok tercih edilir. Özellikle, işleri için yalnızca bilgisayar ve internete ihtiyaç duyan home office çalışanlar maliyetleri de düşünerek sanal ofislere yönelir. Bu kişiler için fiziki bir ofis gereksiz olsa da işlerini kanunlara uygun hale getirebilmek için yasal bir adrese ihtiyaçları vardır. Sanal ofisler bu noktada devreye girerek adresin yanı sıra maliyet avantajı da sağlar. Bu çalışanların fatura adresi olarak gösterecekleri sanal ofis adresleri vergi yükümlülüklerinden de kurtulmalarını sağlar. Bununla birlikte faaliyet alanı ne olursa olsun şirket kurmak isteyen ya da hazır şirketleri için resmi bir adrese ihtiyacı olan herkes sanal ofisleri kullanabilir. Bu durumun tek istisnası ise meslek odalarıdır. Bağlı bulunulan bir meslek odası var ise ve paylaşımlı ofis kullanımı hakkında kısıtlamada bulunmuşsa, bu meslek grupları sanal ofislerden yararlanamaz.

İnternet üzerinden satış yapmak isteyenler de sanal ofis şirket kuruluşu ile ticari faaliyetlerini gerçekleştirebilir. Bu şirketler bir ofis yerine yalnızca internete ihtiyaç duydukları için sanal ofis kiralayarak tasarruf edebilir. Danışmanlık hizmeti verenler de genellikle bu ofislerden yararlanır. Müşterileri ile görüşebilecekleri alanlara sahip ofisleri kullanarak enerjilerini farklı alanlara aktarabilirler. Gün içinde masa başında olmayıp sahada çalışanlar da sıklıkla sanal ofisleri tercih eder. Müşteri ziyaretleri için çoğunlukla dışarıda olan çalışanların zaten fiziki bir ofise ihtiyaç duyduğu zaman çok sınırlıdır. Yalnızca, müşteriler ile toplantı yapılması gereken durumlarda ya da ziyaretçi kabul edeceklerinde ofise ihtiyaç duyulabilir. Sanal ofisler, yasal adres ile birlikte toplantı salonu ve ortak alan kullanımı gibi hizmetler de verir. Dışarıda gürültü içinde geçecek bir toplantının yerine bu alanları kullanarak çalışmanızdan çok daha fazla verim alabilirsiniz.

Zaten bir şirket sahibi olan ve farklı bir şube açmak isteyenler de sanal ofis şirket kuruluşu ile bu isteklerini gerçekleştirebilir. İşlerini büyüten ve farklı bir ilde şube açmak isteyen girişimciler sanal ofisleri tercih ederek maliyet ve zamandan tasarruf edebilirler.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Şirket Açılışı Nasıl Gerçekleşir?

sanal-ofis-sirket-kurulusu3 Kurulmak istenen şirketin ticari faaliyetlerde bulunabilmesi için öncelikle yasal tebligat adresi göstermek gerekir. Bunun için faaliyet alanı, ünvan ve şirket türüne karar verildikten sonra sanal ofis şirket kuruluşu için başvuru yapılır. Sanal ofis kiralanmak istenen firma ile yapılan sözleşme yasal şirket adresinin belirlenmesinde atılacak adımdır. Şahıs ya da sermaye şirketi fark etmeksizin şirket kurmak isteyen herkes kiraladığı sanal ofis adresini yasal adres olarak gösterebilir.

Resmi adresin belirlenmesi ve şirket kurulumunun bitmesinin ardından şirket sahiplerinin gerekli evraklar ile birlikte vergi dairesine başvurması gerekir. Bu başvuru da sanal ofisin bağlı bulunduğu vergi dairesine yapılmalıdır. Vergi dairesine bağlı memurlar, resmi adresin gösterildiği ofise gelerek verilen bilgilerin doğruluğunu teyit etmekle görevlidir. Profesyonel bir resepsiyon ekibine sahip olan sanal ofis firmaları gelen memuru karşılayacaktır. Bu noktada, şirket kurulumu için başvuru yapanların yoklama sırasında orada bulunması gerekli değildir. Tebligat adresini onaylamaya gelen memurlar ofis çalışanları ile randevu tarihi belirleyebilir. Sanal ofis, size bu konuda bilgi vererek orada bulunmanızı sağlar. Yoklamanın ardından şirketin kuruluşu resmiyet kazanır. Vergi numaranız ve resmi adresinizle birlikte ticari faaliyetlerinizi yürütebilirsiniz.

LeventOfis, sanal ofis şirket kuruluşu için atılması gereken adımlar konusunda size yardımcı olur. LeventOfis’ten kiralayacağınız sanal ofis ile yasal bir adrese sahip olarak şirketinizi kurabilir ve ticari faaliyetlerinize devam edebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)