LEVENT OFİS

Toplantı Odası Çözümleri

toplanti-odasi-cozumleri Sayıları her geçen gün artan büyük ve küçük ölçekli şirketler ile bir ofise ihtiyaç duymadan istedikleri yerde çalışanların toplantı yapabilecekleri alanlar genellikle kafe ve restoranlardır. Gürültü gibi dış etkenler nedeniyle verimli geçmeyen bu toplantılar, farklı çözümleri de beraberinde getirir. Farklı meslek grupları tarafından sıklıkla tercih edilen kiralık toplantı odaları da bu yeni nesil çözümlerin başında gelir.

Toplantı odası çözümleri katılımcıların istedikleri lokayonda, ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri alabilecekleri görüşmeler gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Firmalar tarafından teknolojik altyapı ile hazırlanan toplantı odaları, aynı zamanda katılımcıların konsantrasyonunu bozmayacak ve üretkenliği artıracak şekilde dekore edilir. Kişi sayısına göre farklı büyüklükte hazırlanan toplantı odaları ferah ve aydınlıktır. Konforlu mobilyalarla dizayn edilen alanlar, bazen tüm gün süren toplantılarda bile katılımcıların rahat etmesini sağlar.

Toplantı odası çözümleri, kullanıcılarına sayısız avantaj sağlar. Bu avantajların başında hem maliyet hem de zamandan tasarruf etmek gelir. Halihazırda var olan şirketlerin toplantı odası kurulumu için kaynak ayırması bütçelerinin zorlanmasına neden olur. Bu alanların kurulumu da zaman alan bir süreç olacaktır. Özellikle sık sık toplantı yapmayan şirketler için bu gereksiz bir masraftır. Toplantı odası kiralamak en akıllıca çözüm yoludur. Hem müşterilerle hem de çalışanlarla yapılacak toplantılarda hazır toplantı odalarını tercih ederek zaman ve maliyetten büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Toplantı Odası Çözümü Nedir?

toplanti-odasi-cozumleri1 Toplantı odası çözümü, çok sık toplantı yapmayan küçük ve büyük ölçekli şirketler ile dışarıdan çalışan farklı iş kollarına toplantı yapabilecekleri alan sağlayan yeni nesil bir çalışma sistemidir. Bu çözüm içerisinde firmaların sunduğu sayısız hizmet ve toplantı odası kullanıcılarının elde edeceği avantajlar birlikte değerlendirilir.

Her toplantının amacı ve toplantıya katılan kişi sayısı değişiklik gösterir. Toplantı odası hizmeti veren firmalar da bu durumu göz önünde bulundurur ve farklı genişlik ve düzende alanlar hazırlayarak kullanıcılarına alternatif sunar. 2-3 kişilik küçük toplantı odalarından kalabalık grupların yararlanabileceği oldukça geniş odalara kadar farklı alanlar tasarlanır. Bu alanların ortak özelliği ise ihtiyaç duyulan tüm teknik ve işlevsel donanıma sahip olmasıdır.

Toplantı odalarının genişliğinin yanı sıra düzeni de değişiklik gösterir. Farklı amaçlar için kullanılan toplantı odalarından en yüksek verimin alınabilmesi için katılımcılar arasında doğru bir iletişimin kurulabilmesi gerekir. Bu nedenle firmalar U düzeni, konferans düzeni, sınıf düzeni, kare düzeni, dikdörtgen düzeni gibi farklı oturma düzenleri hazırlar. Eğitim, seminer, konferans, workshop gibi amaçlarla yapılan toplantılarda bu oturma düzenlerinden en uygun olanı seçebilirsiniz. Kalabalık ekiplere verilen eğitimler için sınıf düzeni, 3-4 kişilik küçük toplantılar içinse kare düzenini tercih edebilirsiniz.

Toplantı odası çözümü sunan firmalar genellikle farklı paketler hazırlayarak alan seçimini kullanıcıların tercihine bırakır. Kişi sayısı, toplantı amacı ve çeşitli hizmetlere göre değişen fiyatları da inceleyerek ihtiyacınıza uygun toplantı odasını kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Toplantı Odası Çözümü Kimler İçindir?

toplanti-odasi-cozumleri2 Toplantı odaları, yeni nesil çözümlerden biri olarak giderek daha fazla meslek grubu tarafından tercih edilir. Toplantı odası firmalarının verdiği kaliteli hizmetlerin yanı sıra uygun fiyatlar da bu tercihte önemli bir role sahiptir.

Kiralık toplantı odalarını genellikle fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan çalışanlar tercih eder. Freelancer’lar ve home office çalışanlar başta olmak üzere girişimciler, danışmanlar, bilişimciler, eğitimciler, avukatlar gibi farklı iş kollarına mensup çalışanlar sıklıkla toplantı odası hizmetinden yararlanır. Bununla birlikte, yalnızca dışarıdan çalışanlar değil küçük ve büyük ölçekli çok sayıda şirket de bu odaları tercih eder. Özellikle çok sık toplantı yapmayan şirketler için toplantı odası kurmak maliyetleri artıracağı için bu hazır odaları kiralamak akıllı bir çözüm olacaktır.

Toplantı odası çözümü, kafe ve restoran gibi dışarıda bulunan mekanları toplantı yapmak amacıyla kullananlar için oldukça avantajlıdır. Müşteriler ve çalışanlarla bu yerlerde yapılan toplantılar oldukça verimsiz geçer. Bunun en önemli nedenlerinden biri gürültü gibi dış etkenlerdir. Aynı zamanda, özellikle müşterilerin gözünde kurumsal imajın zedelenmesine neden olabilir. Bu nedenle, profesyonellik anlamında da şirketinize olumlu katkı sağlayacak kiralık toplantı odalarını tercih edebilirsiniz.

Şirketler ve freelance çalışanlar istedikleri genişlikte toplantı odasını tercih ederek görüşmelerini en verimli şekilde gerçekleştirebilir. Birkaç kişi için uygun olan küçük toplantı odaları ya da kalabalık grupların katılım gösterebileceği geniş alanları seçebilirsiniz. Zaman ve maliyetten tasarruf edebileceğiniz bu alanları kullanarak üretken toplantılara imza atabilmeniz mümkün.

LEVENT OFİS

Toplantı Odası Çözümünde Ne Bulabilirsiniz?

toplanti-odasi-cozumleri3 Toplantı odası hizmeti veren firmalar, kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli hizmetler verir. Yalnızca kiralama bedeli karşılığında hem bu hizmetlerden hem de toplantı odalarının ulaşım ağlarına yakın prestijli lokasyonlarından yararlanabilirsiniz.

Toplantı odası çözümü içinde, toplantı boyunca ihtiyaç duyulan tüm teknolojik materyale kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Özellikle seminer ya da konferanslar için gerekli olan projeksiyon, LCD ekran, ses sistemi ve mikrofon gibi ekipman toplantı odası hizmeti veren firmalar tarafından karşılanır. Bu toplantılar için özel olarak düzenlenen alanlarda konforlu mobilyaların bulunması da verilen hizmetler arasında bulunur. Özellikle uzun süren toplantılarda katılımcıların rahat olması büyük önem taşır. Rahatsız ve sert koltuklarda bütün günü geçirmek ağrılara neden olacağı için katılımcıların konsantrasyonu bozulabilir. Firmalar bunu düşünerek gerekli işlevsel fonksiyonlara sahip mobilyalarla toplantı odalarını düzenler.

Dekorasyon ve yalıtım da toplantı odalarını kullananlar için önem taşır. Ferah ve aydınlık toplantı odaları, katılımcıların dikkatinin dağılmasını önleyecektir. Aynı zamanda, ses yalıtımına sahip toplantı odaları dışarıdan gelen gürültü kirliliğine engel olur. Bu sayede, katılımcılar arasında iletişim kopuklukları olmadan, verimli bir şekilde toplantı devam edebilir.

Çoğu firma, toplantı odası hizmeti içinde ücretsiz ikramlarda bulunur. Toplantı süresi boyunca devam eden içecek ve yiyecek ikramları ücretsiz olarak sunulur.

Toplantı odası çözümü ile tüm bu hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanabilir ve verimli geçen toplantılara imza atabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)