LEVENT OFİS

Ucuz Sanal Ofis

ucuz-sanal-ofis Şirketler, özellikle kuruluş aşamasında maliyetlerini azaltmak amacıyla sanal ofisleri tercih eder. Ofis giderlerinin olmaması şirketlerin büyümesi ve gelişmesine katkı sağlar. Sanal ofis firmaları, girişimcilerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda ofis fiyatlarını belirler. Bu noktada, maliyetleri azaltmak için sanal ofis kiralamak isteyen girişimciler bütçelerine uygun ofisleri tercih edecektir. En ucuz sanal ofis alternatifleri araştırılarak maliyetleri daha da azaltmak mümkün. LeventOfis de girişimciler için uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet verir. LeventOfis’in ayrıcalıklarla dolu hizmetlerinden yararlanarak işlerinizi büyütebilirsiniz.

LEVENT OFİS

En Uygun Sanal Ofis

ucuz-sanal-ofis1 Serbest çalışanlar ve yeni şirket kurmak isteyen girişimciler çeşitli nedenlerle sanal ofis kullanmaya yönelir. Bu yönelimin en önemli motivasyon kaynaklarından biri maliyetlerin düşürülmesidir. Yeni kurulan şirketlerin büyüme ve gelişim dönemlerinde maddi kaynaklara ihtiyaç duyulur. Fakat, özellikle kuruluşta girişimciler büyük bütçelere sahip değildir. Bu bütçenin yaratılması amacıyla bazı giderlerin kısılması gerekebilir. Fiziki bir ofis, bu giderlerin başında gelir.

Girişimciler, şirketlerinin kuruluş döneminde bir ofise ihtiyaç duyar. Bununla birlikte, geleneksel ofislerin kira, faturalar, vergi, kırtasiye malzemeleri gibi aylık sabit giderleri bulunur. Aynı zamanda, konforlu bir çalışma ortamı için rahat mobilyalar ve kurumsal imajla paralel bir tarzda yapılacak ofis dekorasyonu için bütçe ayırmak gerekir. Bu gider kalemlerinden kurtulmanın en pratik ve hızlı yollarından biri sanal ofis kiralamaktır. Sanal ofislerin, yalnızca aylık belirlenen kira bedelleri bulunur. Kira harcaması dışında ödemeniz gereken herhangi bir gider kaynağı olmadığı için bütçenizi büyümek ve gelişmek amacıyla farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Maliyetlerin azaltılması amacıyla kiralanan sanal ofisler için firmalar farklı fiyatlar belirler. İhtiyaçlarınız doğrultusunda en ucuz sanal ofis için karşılaştırma yapmanız gerekir. Firmalar, sanal ofis fiyatlarını belirlerken sundukları hizmeti baz alır. Standart hizmetlerin yanı sıra girişimcilerin ihtiyaçlarına uygun olarak farklı hizmetler de verilir. Prestijli bir lokasyon, kargo ve çağrı merkezi hizmeti, toplantı odası ve ortak alan kullanımı gibi çözümlerden kendinize uygun olanları farklı fiyat alternatifleri ile seçebilirsiniz. Ekstra almak istediğiniz hizmetler için firmalar genellikle farklı bir fiyat uygulaması yapar. Bununla birlikte, toplantı salonları ve ortak alanların çalışma verimini artıracak şekilde düzenlenmiş olması ve çalışmalar sırasında verilen ekstra hizmetler de fiyatların belirleyici faktörlerindendir.

LEVENT OFİS

LeventOfis Sanal Ofis Hizmeti

ucuz-sanal-ofis2 LeventOfis, çalışanların ihtiyacı olan kaliteli hizmeti farklı bütçelere, uygun fiyatlarla sunar. En ucuz sanal ofis arayışınıza yanıt olan LeventOfis, profesyonel ekibi ve beklentilerinizin ötesinde hizmeti ile hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlar.

Girişimcilerin maliyetlerini azaltmasının en kolay yolu olan LeventOfis sanal ofisler, bütçelerin farklı alanlara aktarılmasına ve bu sayede iş gelişimine yardımcı olur. Sunduğu çözümler ile geleneksel bir ofisten beklenen tüm işlerin yerine getirilmesini sağlar. Şirket kuruluşlarında gerekli olan resmi adresin sağlanmasından ortak alan kullanımına kadar çok sayıda hizmeti LeventOfis ucuz sanal ofis tercihi ile elde edebilirsiniz.

Şirketler, ticari faaliyetlerini yürütebilmek için mutlaka resmi bir iş adresi göstermek zorundadır. Yalnızca bu amaçla açılan fiziki ofisler maliyetlerin artmasına neden olur. Girişimciler, ev adreslerini de yasal adresleri olarak gösterebilir. Fakat, bu durumda stopaj gibi vergileri ödemekle yükümlü olurlar. Oysaki, sanal ofis kiralanarak geleneksel ofislerin aylık sabit giderlerinden kurtulmak mümkündür. LeventOfis sanal ofisleri, şirketinizin ihtiyaç duyduğu yasal adresi alabilmenizi sağlar. Sanal ofis adresi ile resmi iş adresinizi aynı göstererek fiziki bir ofis açma maliyetinden kurtulabilirsiniz. LeventOfis sanal ofislerinin sunduğu farklı hizmetler de bulunur. Standart olarak alabileceğiniz kargo hizmetinin yanı sıra çağrı merkezi hizmeti, toplantı odası ve ortak alan kullanımı gibi farklı alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz LeventOfis sanal ofis paketleri en kaliteli hizmeti almanızı sağlar. Gelen evrak ve paketleriniz teslim alınırken tüm çağrılarınız profesyonel ekibimiz tarafından cevaplandırılır. Aynı zamanda, kargo ve aramalarınız size anında haber verilir.

Aylık belirlenen süreler içinde kullanabileceğiniz toplantı odaları ile müşterileriniz ve ekibinizle yüz yüze görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Konforlu bir şekilde hazırlanan ortak alanlar ise verimli çalışma saatleri geçirmenizi sağlar. İş bağlantılarının kurulması ve geliştirilmesi gibi artıları da olan ortak alanlarda rahatlıkla çalışabilirsiniz.

LeventOfis’in sunduğu bu kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlara yararlanabilmek için hazırlanan farklı paketleri inceleyebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Fiyatları

ucuz-sanal-ofis3 Çalışanlar için hızlı ve pratik çözümler sunan sanal ofisler, verdikleri hizmetlerin yanı sıra maliyetlerin azaltılmasına da yardımcı olur. Çalışanların ihtiyaçlarını karşılayan ofislerin fiyatları ise verilen hizmete göre değişir. Bu hizmetlere göre sanal ofis firmaları farklı fiyatlar belirler. Merkezi lokasyon ve prestijli bir adresin yanı sıra kargo ve sekreterlik hizmeti, toplantı salonu kullanımı gibi hizmetlerden yararlanmak mümkündür.

Girişimciler ve freelance çalışanların sanal ofisleri tercih etmesindeki başlıca nedenlerden biri resmi adrestir. Hem yeni kurulan şirketlerin hem de freelancer’ların ticari bir faaliyette bulunabilmesi için yasal zeminde ilerlemesi gerekir. Bu anlamda, müşterilere resmi bir fatura adresi göstermek zorunludur. Sanal ofisler, bu fatura adresinin elde edilmesini sağlar. Ofis adresinin aynı zamanda iş adresi olarak gösterilmesi tamamen yasaldır. Özellikle fiziki bir ofisin maliyetlerinden kurtulmak isteyen çalışanlar için sanal ofis kiralamak doğru bir tercih olacaktır.

Sanal ofis firmalarının fiyatları belirlerken baz aldığı hizmetlerden biri de çağrı merkezidir. Ofis telefonunuz olarak müşterilerinize vereceğiniz sanal ofis numarasına gelen tüm çağrılar sizin adınıza cevaplandırılır. Özellikle müşterilerin ihtiyaçlarına anında yanıt verebilmek ve onlarla irtibatta kalabilmek için gelen aramaların yanıtlanması gerekir. İş akışını da etkileyen çağrıların hemen yanıtlanmasının şirketinize olumlu geri dönüşleri olur.

Sanal ofis firmaları, ofis kullanıcıları için toplantı salonu hizmeti de verir. Kurumsal imajın korunması için toplantıların dışarıda değil ofis ortamında gerçekleştirilmesi gerekir. Müşterilerin gözünde itibarın artmasını sağlayan toplantı salonlarını, firmaların uygun paketlerini seçerek kullanabilirsiniz.

Firmaların sanal ofis kullanıcıları için özel olarak sunduğu hizmetleri inceleyerek bütçenize uygun, ucuz sanal ofis tercihinizi yapabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)