Sanal Ofis ile Şirket Kuruluşunu Hemen Yap! 2 Ay Hediye Fırsatını Kaçırma!

Aylık 175 TL'den Başlayan Fiyatlarla Hemen İşinizi Kurun
HEMEN ARA

Biz Sizi Arayalım

  Leventofis.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece leventofis.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize ve ticari elektronik ileti iznimize ulaşabilirsiniz

  En Ucuz Hazır Ofis

  Günümüzde en popüler çalışma sistemlerinden biri hazır ofislerdir. Hazır ofislerin sıklıkla tercih edilmesinin önemli nedenlerinden biri neredeyse her meslek grubuna hitap etmesidir. Genellikle girişimciler ve home office çalışanlar tarafından tercih edilen hazır ofisler, fiziki bir ofise ihtiyaç duyan avukatlar, danışmanlar, eğitimciler, bilişim sektöründe çalışanlar gibi farklı iş kollarında faaliyet gösterenler tarafından da kullanılır.

  Hazır ofisler, verdikleri hizmetlerle kullanıcılarına sayısız avantaj sağlar. Maliyet ve zamandan tasarruf etmek ise çalışanların hazır ofisleri tercih etmesinde önemli bir nedendir. Genel olarak çalışan popülasyonunun yüksek olduğu prestijli bölgelerde geleneksel ofis kiraları oldukça yüksektir.

  Özellikle şirket kuruluşu sırasında normal bir ofis açmak bütçelerin oldukça zorlanmasına neden olur. Yüksek kiraların yanı sıra faturalar, personel giderleri, ofis materyalleri ve vergilere de büyük ölçüde kaynak ayırmak gerekir. Tüm bu giderlerden kurtulmanın en kolay yolu, ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlerden faydalanabileceğiniz hazır ofislerdir. Hazır ofisler, aynı zamanda zamandan da tasarruf etmenin yollarından biridir. Prestijli lokasyonlarda normal bir ofis aramak, personel ve ofis materyali seçmek için de zaman yaratmak gerekir. Hazır ofislerle tüm zamanınızı şirketinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.

  Ofis kiralamak isteyenler, bütçeleri doğrultusunda en ucuz hazır ofis alternatiflerini tercih eder. Hazır ofis firmaları, bulundukları lokasyon ve sundukları hizmetler doğrultusunda aylık belli bir ücret talep eder. Bu firmaları, hazır ofis konumlarını ve sunulan hizmetleri inceleyerek şirketiniz için en ucuz hazır ofis seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

  Hazır Ofis Sahibi Olmak

  Hiçbir ekstra masrafa girmeden, yalnızca aylık belirlenen uygun ücretlerle ofis sahibi olmanın en kolay yolu hazır ofislerdir. Günümüzde hazır ofislerin farklı meslek grupları tarafından sıklıkla tercih edilme nedenlerinden biri bu ofislerin zaman kabetmeden kiralanabilmesidir.

  Ofis açmak istediğiniz lokasyonu belirledikten sonra hazır ofis hizmeti veren firmaları inceleyerek kısa sürede ofisinize kavuşabilirsiniz. Teknik ve işlevsel donanıma sahip, akıllı çözümler sunan hazır ofislerde yalnızca kişisel bilgisayarınızı getirerek çalışabilmeniz mümkündür. Tek başına çalışan freelancer’lar, home office çalışanlar ve girişimciler için çok zaman alan idari işlerle uğraşmak da gereksizdir.

  Bunun nedeni, hazır ofis firmalarının halihazırda profesyonel ekiplerle çalışmasıdır. Çağrı merkezi, resepsiyon ve kargo karşılama gibi hizmetler veren firmaların alanında uzman, kendi çalışanları bulunur. Hazır ofis kullanıcıları da bu profesyonel ekiplerden ve çözümlerden yararlanabilir. Böylece, iş dışında uğraşılması gereken bir konu olmayacağı için şirketlerin gelişimi daha hızlı ilerler.

  Hazır ofis firmalarının sunduğu hizmetlerden yararlanmak için yalnızca aylık sabit kira bedelini ödemek yeterlidir. Maliyetlerin oldukça azaltılmasına yardımcı olan hazır ofisler, kaynakların farklı alanlara aktarılmasına yardımcı olur. Ofis materyallerinden mobilyalara, dekorasyondan personele kadar kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her türlü hizmet hazır ofis firmaları tarafından verilir. Bu hizmetlere bütçeleri zorlamayacak uygun fiyatlarla sahip olmak da en ucuz hazır ofis artıları arasında bulunur.

  Hazır Ofis Avantajları

  Hazır ofisler, bulundukları lokasyon ve kaliteli hizmetleri ile kullanıcılarına çok sayıda avantaj sağlar. Ofislerin sunduğu en önemli avantajlar ise maliyet ve zamandan tasaarruf etmektir.

  Prestijli lokasyonlarda yüksek kiralar ödeyerek tutulan geleneksel ofislerin yerini giderek hazır ofislerin almasının önemli nedenlerinden biri maliyettir. Hem yeni kurulan girişimler hem de şube açmak isteyen şirketler kaynaklarını korumak adına hazır ofislere yönelir. Yüksek kiralar, faturalar, personel masrafları gibi gider kalemlerinden bu sayede kurtulmak mümkündür. Hazır ofisler, şirketlerin gün içinde ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri yalnızca kira bedeli karşılığı verir. En ucuz sanal ofis alternatiflerini de inceleyerek kaynaklarınızı zorlamayacak ofisleri bulabilirsiniz.

  Geleneksel bir ofis açmak oldukça zaman alır. Ofisin konumuna karar vermek, ofisi bulmak, gerekli materyalleri almak ve personel seçmek gibi uğraşlardan kurtulmanın en pratik yolu hazır ofislerdir. Zamanınızı işinize ayırmak ve hızlı bir şekilde büyümek istiyorsanız, hazır ofisleri tercih edebilirsiniz.

  Hazır ofislerin sağladığı önemli avantajlardan biri de prestijli bir lokasyondur. İş dünyasının merkezi olarak bilinen bölgelerde faaliyet gösteren hazır ofisler, şirketlerin itibarını artırır. Özellikle yeni girişimlerin müşteri kazanabilmesi ve olumlu bir intiba bırakabilmesi için prestijli konumlarda ofis kiralaması gerekir. Hazır ofisler, bulundukları lokasyonla kurumsal imajın pekiştirilmesine yardımcı olur.

  Hazır ofis firmaları, iş gelişimine yardımcı olacak resepsiyon, kargo karşılama ve sekreterya hizmetleri de verir. Bu hizmetlerden yararlanarak müşteri ilişkilerini geliştirebilir, tüm işlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz.

  Hazır Ofis Fiyatları

  Hazır ofis firmaları, faaliyet gösterdikleri lokasyonlar ve sundukları farklı hizmetler için farklı ücretler talep eder. Hazır ofis fiyatlarının farklılık göstermesinde hizmetlerin niteliği büyük önem taşır. Bazı firmalar tüm hizmetleri yalnızca kira bedeli karşılığı sunarken, bazı hizmetler ise ekstra ücrete tabi tutulur. Bu nedenle en ucuz hazır ofis alternatifleri incelenirken lokasyon ve verilen hizmetlere dikkat etmek gerekir.

  Hazır ofisler, normal bir ofisten beklenen tüm hizmetlere uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlar. Bu hizmetler arasında resmi şirket adresi ve prestijli bir lokasyonun yanı sıra sekreterya, kargo karşılama, toplantı odası ve ortak alan kullanımı bulunur. Bu hizmetlerden bazıları için firmalar ekstra ücret talep edebilir. Toplantı odası gibi hizmetler ise firmaların aylık belirlediği süreler içinde kullanılabilir.

  Müşterileriniz ya da varsa ekibinizle yapacağınız toplantı ve görüşmeler için bu odaları kullanabilirsiniz. Teknolojik altyapıya sahip bu odalar ile verimli ve üretken geçen toplantılar gerçekleştirmek mümkündür.

  Her türlü teknik altyapıya ve işlevsel donanıma sahip ofisler ise verimli bir çalışma ortamı yaratmak amacıyla dizayn edilir. Konforlu ve rahat mobilyalar, yazıcı, yüksek hızlı internet, içecek ve yiyecek ikramları gibi hizmetler ise genellikle kira bedeli içinde olup ücretsiz olarak hazır ofis kullanıcılarına sunulur.

  En ucuz hazır ofis alternatiflerini değerlendirerek kaynaklarınız doğrultusunda seçim yapabilir ve ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
  Hazır ofislerin sağladığı önemli avantajlardan biri de prestijli bir lokasyondur. İş dünyasının merkezi olarak bilinen bölgelerde faaliyet gösteren hazır ofisler, şirketlerin itibarını artırır. Özellikle yeni girişimlerin müşteri kazanabilmesi ve olumlu bir intiba bırakabilmesi için prestijli konumlarda ofis kiralaması gerekir. Hazır ofisler, bulundukları lokasyonla kurumsal imajın pekiştirilmesine yardımcı olur.

  Hazır ofis firmaları, iş gelişimine yardımcı olacak resepsiyon, kargo karşılama ve sekreterya hizmetleri de verir. Bu hizmetlerden yararlanarak müşteri ilişkilerini geliştirebilir, tüm işlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz.

  Sizin için hazırladığımız planlarımız

  LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.
  • YASAL ADRES PAKETİ
  • 300 TL
   200 TL / aylık
   +KDV'den başlayan fiyatlar
  • Yasal Adres
  • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
  • Posta Hizmeti
  • Bilgi Al
  • STANDART PAKET
  • 400 TL
   300 TL / aylık
   +KDV'den başlayan fiyatlar
  • Yasal Adres
  • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
  • Posta Hizmeti
  • Çağrı Merkezi
  • 2 saat ortak alan kullanımı
  • Bilgi Al
  • GOLD PAKET
  • 500 TL
   450 TL / aylık
   +KDV'den başlayan fiyatlar
  • Yasal Adres
  • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
  • Posta Hizmeti
  • Çağrı Merkezi
  • 2 saat ortak alan kullanımı
  • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı
  • Bilgi Al

  Hizmetlerimiz

  Sanal Ofis Hizmeti

  Özel Ofis Hizmeti

  Toplantı Odası Hizmeti

  Çağrı Merkezi Hizmeti

  Yazılım Hizmeti

  İçerik Yönetimi Hizmeti

  Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

  LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

  Şubelerimiz

  LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

  LEVENT ŞUBESİ

  LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

  4 LEVENT ŞUBESİ

  4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

  Talatpaşa Cad.
  Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
  Levent/İstanbul

  Büyükdere Cad.
  Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
  Beşiktaş/İstanbul

  Sıkça Sorulan Sorular

  LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

  LeventOfis’in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis’in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

  Sanal ofis yasal mı?

  Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

  Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

  Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

  Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

  LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

  Sanal Ofis Kosgeb

  Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb’ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

  Sanal ofis Stopaj

  Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

  Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

  Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

  Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

  Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

  Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

  Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

  Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

  LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi’ne taşımanız gerekir.

  Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

  Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

  Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

  Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis’in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

  Sanal ofis yasal mı?

  Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

  Sanal ofis yasal mı?

  Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

  İletişim Bilgilerimiz

   Leventofis.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece leventofis.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize ve ticari elektronik ileti iznimize ulaşabilirsiniz

   Müşteri yorumları

   Mutlu müşterilerimizden gelen yorumları okuyun.