300 TL + KDV’den

Başlayan Fiyatlarla

Ortak Ofis Sahibi Olabilirsiniz

0212-284-51-51

Biz Sizi Arayalım

  Leventofis.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece leventofis.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize ve ticari elektronik ileti iznimize ulaşabilirsiniz

  Ortak Ofis Hizmeti

  500 TL + KDV
  300 TL + KDV'den Başlayan Fiyatlarla
  • Limitsiz internet
  • 9-19 arası ortak alan
  • Yazıcı ve tarayıcı
  • Sıcak İçecekler
  • Ücretsiz Etkinlikler
  • İkramlar
  • Resepsiyon
  • 2 saat toplantı odası
  • Starbucks filtre kahve
  • Resmi Adres*
  • Çağrı Hizmeti**

  * Bu hizmete ayda 100 TL + KDV ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  ** Bu hizmete ayda 100 TL + KDV ödeyerek sahip olabilirsiniz.

  Paylaşımlı ofis anlayışımız, girişimcilere yeni ufuklar açmak üzerine temellenir. Bugüne kadar yerli ve yabancı menşei birçok firmaya verdiğimiz hizmetten edindiğimiz tecrübe, kurulmuş veya kurulmakta olan şirketlerin hangi aşamalarda ne gibi servislere ihtiyaç duyduğunu bilmektir. Amacımız, girişimcilerin iş dünyasına entegrasyon sürecindeki büro maliyetlerini ve sorumluluklarını düşürerek tam performansla çalışabilmeleri için gerekli olan motivasyonu kazandırmaktır. Verimliliği azami seviyeye yükseltirken maliyetleri asgari seviyede sabitlemek, işinizin gelişimi için hayati öneme sahiptir. İşimiz, işinizi destekleyecek olan en ideal profesyonel çözümleri organize ederek mevcut pozisyonunuzu farklı bir boyuta taşımaktır. Ofislerimiz, ticaretten eğitime, gayrimenkulden turizme kadar her sektörün ihtiyaçlarına kaliteli hizmetle yanıt verecek kapasitededir. Geldiğimiz noktada sizlerle benzersiz bir Network paylaşıyor, ulusal ve uluslararası iş dünyasında yüksek standartları yakalamanız için farklı bağlantı fırsatları sunuyoruz. Başarı için kartopu etkisine inanıyor, birliğin dinamosuyla gücünüze güç katıyoruz. Yeni oluşumların başlangıç seviyesindeki ilk adımlarında tercih edecekleri güvenli yolu çiziyor, yaratıcılık gerektiren sektörlerin mensuplarına kendilerini evlerinde hissedeceği konforu sağlıyoruz. İş dünyasında başarılı ve prestijli bir komünitenin parçası olmak için bize katılabilir, Levent Ofis’in ayrıcalıklı dünyasından faydalanabilirsiniz.

  Ortak Ofis Nedir ve Avantajları Nelerdir?

  Tamamen maliyet düşürme fikrinden hareketle başlayan ortak ofis (Co-Working) kavramı, çoklu çalışma prensiplerine göre şekillenir. Gider kaleminden tasarruf etme dışında başka getirileri de olan sistem çağın getirdiği yeniliklerle ve teknolojilerle gelişmiştir.

  Resmi bir adrese ihtiyaç duyan fakat tek başına bir ofis giderlerini karşılamaktan kaçınan freelancer ya da girişimciler için ortak ofis kullanımı birçok avantajı aynı anda sunar. İşinizin iç ve dış dinamiklerine göre özelleştirilebilir alanlarda çalışabilirsiniz. Geniş ve tam donanımlı bir paylaşımlı alanda kendinize özel masanızda derin konsantrasyonla iş yapabilmeniz için her türlü konforunuz sağlanır.

  Günümüz teknolojisinde küreselleşmenin de etkisiyle mobil çalışmaya geçen kişi veya kurumlar, bütçe tasarrufuyla birlikte zaman yönetimi konusunda da hakimiyet kazanır. İş adresinde bulunma zorunluluğunu ortadan kaldıran ortak kullanımlı ofis sistemi, sahadaki hareket kabiliyetinizi arttırarak personel maliyetlerini düşürür. Siz seyahatteyken, tatildeyken, iş görüşmesindeyken evrak ve telefon trafiğinizi yönetmek için sekreterya hizmetlerini talep edebilirsiniz.

  İşinizin aşamasına göre tam ya da kısmi servis alabilirsiniz. İhtiyacınız olmayan hizmetler için fazladan ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Büro ihtiyacında yatırım masraflarını ve mali riskleri düşünmeden çok hızlı aksiyon alabilir, merkez veya şubeniz için birkaç saat içinde başlangıç yapabilirsiniz.

  Teknik donanım veya altyapı oluşturmaya zaman harcamaz, dekorasyon ayrıntılarıyla dikkatinizi dağıtmazsınız. Pozitif bir atmosferde birbirinden ilham alarak çalışan insanların arasında siz de yerinizi ayırtabilir, mesai saatlerinizi keyifle geçireceğiniz huzurlu bir ortamda motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz.

  Ortak ofis istanbul
  Ortak ofis istanbul
  Sanal Ofis Nedir
  Ortak ofis istanbul

  Ortak Ofis Arayanlar Nelere Dikkat Etmelidir?

  Yeni işiniz veya mevcut işinizle ilgili bir şube için ortak ofis açmak fikrine sıcak bakmanızı sağlayan çok sayıda neden vardır. Yeni nesil çalışma sistemlerine ne kadar hızlı adapte olursanız, rakiplerinizden önde olma şansınız artacaktır. Geleneksel büro anlayışının değişerek dijital çağa ayak uydurması sayesinde çalışma ortamları eskisinden çok daha verimlidir.

  Üyelerin birbirinden rahatsız olmasını engelleyecek kadar geniş aralıklarla düzenlenen ortak çalışma alanları, diledikleri zaman da etkileşim kurabilecek ortak kullanım alanlarından ayrılır. Tek başınıza kapalı bir yerde olmaktansa üretken insanlardan aldığınız sinerjiyle her zamankinden daha randımanlı çalışabilirsiniz.

  Günümüzde ortak ofis kiralama seçeneği trend olarak değil gereklilik olarak değerlendirilmelidir. Bu nedenle de sadece mobilya konforundan ibaret değildir. Profesyonel ihtiyaçlarınızın tamamının karşılanacağından emin olmanız tavsiye edilir. Farklı iş kollarının farklı ihtiyaçları için tam donanımlı hizmet almak herkesin hakkıdır. Ticaret, danışmanlık, satış ya da pazarlama yapan profesyonellerin pratik bir çözüm ararken hesapta olmayan problemler yaşaması bütün iş sürecini olumsuz etkiler.

  Genel olarak tüm iletişim ağlarınızı internet tabanlı yürüttüğünüzü bilerek yüksek hızda bağlantınız olmalıdır. Paylaşımlı ofislerde diğer üyelerle olan etkileşiminiz çok önemlidir. İşinize ve size değer katacak diğer profesyonellerle aynı çatı altında olduğunuzu bilmek heyecan vericidir. Şeffaflık ilkemiz gereği ortak alanlarda birlikte çalışacağınız diğer üyeler hakkında referans isteyebilirsiniz.

  Alışveriş yapabileceğiniz veya öğle tatillerinde keyifle vakit geçireceğiniz sosyal komplekslere yürüme mesafesinde yer almamız sizin için önemli bir avantajdır. İstediğiniz türden yiyecekleri kolayca temin edebilir, iş arkadaşlarınızla ya da misafirlerinizle yemek molaları verebilirsiniz. Sıcak içecekler, atıştırmalıklar ve su gibi temel ihtiyaçlarınız ofisimiz tarafından ücretsiz olarak karşılanır.

  Üyeler arasında sağlıklı bir Co-Working nosyonu oluşması için etik kodlara aykırı hiçbir faaliyete izin vermiyor, etik olmayan davranışlarda bulunan üyelerimizin sözleşmelerini fesh ediyoruz. Rutin temizlik konusunda asla taviz vermiyor, hijyenle ilgili tüm tedbirleri alıyoruz. Paylaşımlı bir ofiste çalışmak için önyargılarınız varsa sizi Levent Ofis’te bir kahve içmeye davet ediyoruz. Resepsiyon görevlilerinin güler yüzlü karşılaması eşliğinde bina genelindeki güvenlik uygulamalarını yerinde görebilir, temel ihtiyaçlarınızı karşılayan üyelik paketleriyle ilgili uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

  COVID-19 hakkında: Mevcut şartlar içinde sizlere sağlıklı bir çalışma ortamı hazırlamayı birinci görevimiz olarak görüyoruz. Her konuda olduğu gibi iş dünyasını da temelden sarsan Covid-19 pandemisi nedeniyle gereken tüm tedbirleri en iyi çalışma deneyimi için hayata geçirdik. Sizin de bu tedbirlere uyum sağlayarak yeni çalışma ortamına kısa sürede adapte olacağınızı düşünüyoruz.

  Merkez ofis ve şubemizdeki tüm personelimize kapsamlı bir koronavirüs eğitimi verildi. Ekiplerimizin maske, siperlik ve eldiven gibi hijyen araçları kullanması, belirli aralıkla değiştirilmesi sağlandı. Alınan tedbirler hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı ve bakım çalışmaları günlük, haftalık, aylık rutinlerle düzenlendi.

  Ana bina girişinde ateş ölçümleri resepsiyon görevlileri tarafından yapılırken HES Kodu geçersiz olan misafirlerimizin ziyaretleri askıya alındı. Ortak paylaşım alanları ve özel ofislere ayrı ayrı dezenfektan standları yerleştirildi. Ortak paylaşım alanlarına ve toplantı salonlarına sosyal mesafe yönlendirme etiketleri yerleştirildi. Bilgilendirme ve kuralların yazılı olduğu afişler asıldı. Misafirlerin rahatı için özel bekleme alanları plânlandı.

  Ortak çalışma alanlarının mesafeli kullanımı için kişi kapasite sayısı düşürüldü ve oturma düzeni değiştirildi. Masa telefonları, tarayıcı, yazıcı, sandalye, masa, koltuk, kapı gibi temas edilen tüm büro elemanları günlük olarak dezenfekte ediliyor. Hazırlıksız misafir ya da üyelerimiz için her zaman yedek maske ve eldiven bulunduruyoruz.

  İkramlık ürünlerimizi tek kişilik aç bitir porsiyonlarla değiştirip, tek kullanımlık karton bardaklara geçtik. Ofise servis yapan personel dışında mutfağa giriş çıkışları kontrol altına aldık. İçme sularını kapalı bardak veya kapalı şişede sunuyoruz. Kargolarınız için sprey dezenfektan bulunduruyoruz. Kullanılmış eldiven ve maske gibi atıklar için özel çöp kovaları hazırladık.

  Binalarımızın havalandırma sistemleri için gereken bakımlar yapıldı ve düzenli kontrollerle filtre dezenfeksiyonları yapılıyor.

  Levent Ofis toplantı odası
  Levent Ofis Toplantı Odası – Ortak Kullanımlı Ofis

  İstanbul paylaşımlı ofis kurum içi çalışma önlemlerimiz:

  • Toplantılarımızda, ortak alanlarda ve ofislerimizde sosyal mesafeyi gözetiyoruz.
  • Ekip arkadaşlarımızla dönüşümlü mesai yaparak personel sayımızı minimize ediyor, görevi evden yürütmeye müsait olanlarla uzaktan çalışıyoruz.
  • Üyelerimizin toplantı talepleri olduğunda hususi dezenfeksiyon yapıyor, toplantı sahipleri gelmeden oda kapısını açmıyoruz.
  • Toplantıya katılacak kişi sayısına göre oturum düzenini ayarlıyor, katılım oranıyla orantılı genişlikte oda temin ediyoruz.
  • Ücretsiz etkinliklerimizi mümkün olduğu kadar dijital platformlar üzerinden yürütmeye gayret ediyoruz.
  • Kurum içi toplantılarımızı çevrimiçi programlar üzerinden gerçekleştiriyoruz.
  • Soru ve sorunlarınıza tüm iletişim kanallarımızdan en kısa sürede yanıt veriyoruz.

  Ortak Ofis İçin En İyi Lokasyon

  Serbest ve mobil çalışan kişiler için paylaşımlı ofis İstanbul içinde merkezi bir konumda bulunmalıdır. Ulaşım ve trafik nedeniyle zaman kaybetmeden şehrin diğer noktalarına hızlı şekilde erişebilmeniz önemlidir. Müşteri ve ziyaretçilerinizin yeni ofisinize ne kadar hızlı ve rahat ulaşabileceğini kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  Kentin en uzak noktasında olsanız bile en fazla 3 vasıta ile Levent Ofis’teki yerinize varabilirsiniz. Her iki havalimanı da özel araçla 30 ila 40 dakika süren mesafededir. Yenikapı metro hattına kolay ulaşım sayesinde Marmara’daki komşu illerden İDO seferlerini kullanarak gelen üyelerimiz vardır. Şahsi çalışmalarınız ya da firmalarınız için Avrupa Yakası’nda en işlek iş merkezlerinin bulunduğu bölgelerimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  İş dünyasının kolektif bilincini taşıyan insanlar arasında yeni fikirler üretebilir, beyin fırtınası yapabilir, projelerinizi değerlendirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çevrede bulunan İstanbul’un en gözde alışveriş merkezlerindeki renkli ambiyansı hissettikten sonra bile ofis ortamına hızlı adımlarla döneceğinizi biliyoruz. Çünkü burası sadece kiralık ortak ofis değil, kariyerinizin geleceği için mihenk taşı olabilir.

  Proje bazlı çalışıyor olsanız bile her sezonda bizlerle yepyeni deneyimler kazanarak zirveye emin adımlarla çıkabilirsiniz.

  Sanal Ofis
  Ortak kullanımlı ofis

  Ortak Ofislerde Sunduğumuz Ayrıcalıklar

  Aradığınız ortak ofis İstanbul içindeyse Levent Ofis size sadece maddi kazanımlar değil manevi kazanımlar da vadeder. Ergonomik ofislerdeki verimli çalışma alanlarında katma değerli işler üreterek iş dünyasında ‘Ben de varım’ diyeceğiniz özgüveni yakalayabilirsiniz.

  Gerçek potansiyelinizi keşfetmenize olanak tanıyacak mekanımızda diğer profesyonellerle fikir alışverişinde bulunabilir, taslak aşamasındaki projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

  • Fiber hızda limitsiz internetle kesintisiz iletişim sağlarsınız.
  • Ortak alanları 09.00 – 19.00 arası rahatça kullanabilirsiniz.
  • Yazıcı, faks, fotokopi ve tarayıcı gibi ofis ekipmanları herkese açıktır.
  • Starbucks filtre kahve, diğer sıcak içecekler ve atıştırmalıklar ikramımızdır.
  • Ücretsiz etkinliklere katılarak işinizi ve kendinizi geliştirebilirsiniz.
  • Güler yüzlü resepsiyon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
  • Toplantı odasını günde 2 saat değerlendirebilirsiniz.
  • İsteğe göre resmi adres, posta, kargo ve çağrı hizmeti alabilirsiniz.
  • Evraklarınız için kilitli dosya dolabı talep edebilirsiniz.
  • Gönül rahatlığıyla çalışabilmeniz için düzenli temizlik hizmeti.
  • Güvenlik, otopark ve ulaşım rahatlığı.

  Bu noktada paylaşımlı ofis nedir ve avantajları nelerdir sorularına yanıt olarak birkaç tanımlama daha eklemekte fayda var:

  • Ortak paylaşımlı ofisler, farkındalık seviyenizi yükseltir ve her zaman canlı tutar. Hem ilgili olduğunuz alanlarda hem de diğer sektörlerde yaşanan teknolojik gelişmeleri, haberleri ve yenilikleri takip edebilirsiniz. Henüz piyasaya yayılmamış önemli atılımlardan kulaktan kulağa bilgi sirkülasyonuyla haberdar olurken hiç ummadığınız farklı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Pazarlama faaliyetleriniz için heyecanlı yeni fikirler duyabilir, ticari refleks aksiyonundan önce profesyonellerden stratejik destek alabilirsiniz.
  • Psikolojide ayna nöron etkisi (esnemenin bulaşıcılığını veya kalabalık sofrada iştahın artmasını açıklayan kavram), çevrenizdekileri insanların yaptıklarını yapma güdüsünün açıklamasıdır. Ortak ofis, diğer üyelerin çalışma şevkinden feyz alarak daha verimli çalışmaya kanalize olmanıza yardımcı olur. Özgürce çalışma ortamı, kurallara uyma bilinciyle iş disiplininden ödün vermeden sağlanır. Konsantrasyon kaybı yaşamadan istediğiniz sessizlikte ve gizlilikte çalışmanız mümkündür.
  • Mobbing riski yoktur. Paylaşımlı ofislerde hiç kimse sizin rakibiniz değildir. Düşmanlık, ırkçılık, kin ve nefret söylemlerine ya da davranışlarına müsaade edilmez. Çok uluslu şirketlerle, farklı etnik gruplarla bir arada çalışabilir, ufkunuzu genişletebilirsiniz.
  • Fiziksel rahatlığınız için Levent Ofis’te birinci sınıf ergonomik mobilyalarla donatılmıştır. İster yönetici olun ister çalışan, sürdürülebilir performans için eşit şartlardaki konfordan yararlanabilirsiniz.
  Ortak ofis kiralama
  Ortak ofis kiralama
  Sanal Ofis
  Ortak ofis arayanlar

  Kiralık Paylaşımlı Ofis Fiyatlandırması Nasıl Yapılır?

  Sürekli iş yerinde bulunmadığınız halde tüm masrafları karşılamak zorunda olduğunuz geleneksel büro yerine ortak ofis kiralama hizmetimizi değerlendirerek sadece işinize odaklanabilirsiniz. Tek bir fatura altında internet, elektrik, su, telefon, doğalgaz, aidat, personel gideri, içecekler ve atıştırmalıklar gibi sabit gider maliyetlerinizi asgari seviyeye indirme şansına sahipsiniz.

  Yasal olarak faturanızı işletme gideri olarak gösterip vergiden düşebilirsiniz. Aynı anda birçok iş yükünün sorumluluğundan kurtularak tüm eforunuzu projeleriniz için harcayabilirsiniz. Gizli gider olarak bilinen ve başlangıçta görünmeyen ofis tadilatları, boya masrafları, mobilya ve dekorasyon harcamalarını düşünmeniz gerekmez.

  Başlangıçta oluşturulan paketleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda esnetebilir, bilginiz dışında ödeme talebiyle karşılaşmazsınız. İşinizle ilgili özel ya da kişisel eşyalarınızı getirebileceğiniz ve hemen iş başı yapabileceğiniz coworking sistemi, minimum kayıpla küçülme veya mali krizleri aşma döneminde en büyük kurtarıcınız olabilir.

  Levent Ofis’in hesaplı ortak ofis fiyatları ile markanızı zedelemeden, kurumsal kimliğinize fazladan prestij katarak yolunuza devam edebilirsiniz. Büro idaresinde bütçe ve sermayenizi doğru yönlendirmek için finansal ya da hukuksal danışmanlık alabilirsiniz. Özkaynaklarınızı koruyarak tüm ofis giderlerinizi nasıl minimize edeceğiniz hakkında stratejik fikirler edinebilirsiniz.

  Sekreterya hizmetleri için personel istihdam etmek zorunda değilsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kullanım dışında saatlik olarak da çalışmayı düşünebilirsiniz. İstediğiniz kadar çalışır, çalıştığınız kadarını ödeyerek gereksiz kira maliyetinden tasarruf edersiniz. 7/24 korunaklı ve depreme dayanıklı bir binada huzurlu şekilde çalışabilir, iş materyallerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

  Size vaad ettiğimiz her şeyi yerinde görmek ve bizzat tecrübe etmek için lütfen randevu alın ve sinerji halkamıza katılın.

  İletişim Bilgilerimiz

   Leventofis.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece leventofis.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize ve ticari elektronik ileti iznimize ulaşabilirsiniz