Girişimlerimiz

0212-284-51-51

Levent Ofis Girişimler

LEVENT OFİS TEKNOLOJİ

Levent Ofis Teknoloji, şirketinizin dijital ihtiyaçlarına çözüm üretmek için hayata geçmiş, deneyimli uzman ekibi ile yazılım, dijital pazarlama ve arama motoru optimizasyonu alanında markanıza özel stratejiler geliştiren teknoloji markasıdır.

E-TİCARET MERKEZİM

En yeni ürünümüz Türkiye’nin sevilen alışveriş sitelerinde online mağaza açılışından ürünlerin müşteriye sunulmasına kadar tüm süreci gerçekleştirmektedir. Özel eğitimli bir kadrodan oluşan ekibimiz online mağaza açılışı, ürün görsel ve içerik girişlerinin müşteriye sunulması aşamalarının tümünde uzmanlaşmıştır.

İÇERİKLER.COM

İçerikler.com farklı içerik pazarlaması ihtiyaçlarınızda SEO danışmanlığı ve SEO tabanlı içerik üretimi hizmetleriyle sizi ve sitenizi daha görünür kılarak ve markanıza değer katar.

NUMARA TAŞIMA

Numaratasima.com internet, cep telefonu, adsl ve fiber tarifelerini diğer bir operatöre taşıyarak daha uygun fiyatlı hizmet almanızı sağlayan veya yeni abonelik almanızı kolaylaştıran ücretsiz bir sitedir.

İletişim Bilgilerimiz

    Leventofis.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece leventofis.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize ve ticari elektronik ileti iznimize ulaşabilirsiniz