Levent Ofis Teknoloji

0212-284-51-51

Levent Ofis Teknoloji Hakkımızda

Levent Ofis Teknoloji, firmaların dijital ihtiyaçlarına çözümler üretmek üzere kurulmuştur. Bünyesinde bulundurduğu uzman kadro sayesinde web yazılım, mobil yazılım, seo ve tasarım hizmetleri sunmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendisini geliştiren, yenilikçi ve alanında yetkin uzmanlarla çalışıyor ve fikirlerinizi hayata geçiriyoruz.

Programmer

Teknik Yetenek

Uzmanlarımız yaptıkları işler konusunda profesyoneldirler. Hızlı ve etkin bir şekilde çalışarak şirketinize en çok değeri katmayı hedeflemekteyiz.

AI Thinking

Deneyim

Şimdiye kadar geliştirmiş olduğumuz yazılımlar sayesinde ürün geliştirirken karşılaşılabilecek problemleri önceden görebiliyor ve en önemlisi de bunlara karşı önlem alıyoruz.

Data Interfaces

Şeffaflık

Ürününüz geliştirilirken bütün aşamalarda sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda yapmış olduğumuz çalışmaları sizinle paylaşıyor ve geri dönüşlerinizi alıyoruz.

levent-ofis-guvenirlik

Güvenirlik

Yaptığımız çalışmaların bir çoğu referanslarımız aracılığıyla gerçekleşmekte. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için maksimum özen gösteriyoruz.

Web Sitesi Yazılımı Geliştirme

Dünyada bir çok firmanın tercih etmiş olduğu Ruby on Rails web çatısını kullanarak bir çok farklı özelliği bünyesinde barındıran web siteleri geliştiriyoruz. İhtiyacınıza göre;

  • Kurumsal web site
  • E-ticaret sitesi
  • Online ödeme sistemleri
  • Kişisel web sitesi

gibi projeler geliştirerek firmanızın değerine değer katıyoruz. Ayrıca web sitesi arayüz geliştirmeleri, yeni tasarım geliştirme veya varolan tasarımın iyileştirilmesi gibi konularda da çalışmalar yapmaktayız. Bu yöntemle websitenize modern bir görünüm kazandırarak mobil cihazlarda da düzgün görüntülenmesini sağlıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Geliştirmek istediğiniz akıllı telefon uygulamalarının hedef kitlesine, barındırdığı özelliklere, performans ihtiyaçlarına göre en doğru ve en etkili mobil uygulama geliştirme yöntemini seçiyoruz. Sahip olmak istediğiniz mobil uygulamayı IOS, Android ve Windows Phone platformları için geliştiriyoruz. Bu teknolojiler arasında hibrit mobil uygulama geliştirme çatıları ve Apple ve Google tarafından geliştirilen Native uygulama geliştirme seçenekleri bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre:

  • IOS Uygulama Geliştirme
  • Android Uygulama Geliştirme
  • Mesajlaşma uygulamaları
  • Sosyal medya uygulamaları

gibi projeler üzerine çalışmalar yaparak ürününüzün app store ve google play store’da yayınlanmasını sağlıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

leventofis-web-tasarim

Web Tasarım

leventofis-seo

SEO

e-mail-marketing

Mailing

google-adwors

Google Adwors

leventofis-sosyal-medya-yonetimi

Sosyal Medya Yönetimi

leventofis-animasyon-video

Animasyon & Video

leventofis-icerik

İçerik Üretimi

leventofis-destek

Teknik Destek

İletişim Bilgilerimiz

    Leventofis.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece leventofis.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize ve ticari elektronik ileti iznimize ulaşabilirsiniz