5000 TL + KDV’den

Başlayan Fiyatlarla

Hazır Ofis Sahibi Olabilirsiniz

0212-284-51-51

Biz Sizi Arayalım

  Leventofis.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece leventofis.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize ve ticari elektronik ileti iznimize ulaşabilirsiniz

  Hazır Ofis Hizmeti

  5000 TL + KDV'den Başlayan Fiyatlarla
  • Limitsiz internet
  • 9-19 arası hazır ofis
  • Yazıcı ve tarayıcı
  • Kapı Kilidi
  • Dolap
  • Yazı Tahtası
  • Mantar Pano
  • Sıcak İçecekler
  • Resepsiyon
  • 4 saat toplantı odası
  • Ücretsiz Etkinlikler
  • İkramlar
  • Starbucks filtre kahve
  • Türk kahvesi
  • Resmi Adres
  • Çağrı Hizmeti*

  * Bu hizmete ayda 100 TL + KDV ödeyerek sahip olabilirsiniz.

  Bir işletmenin kâr maksimizasyonunu arttırmanın en temel yöntemlerinden biri maliyetleri ve masrafları düşürmektir. Çalıştığınız sektörün dinamiklerine göre ihtiyacınız olan fiziksel adresin yüksek kirası, depozitosu, emlakçı komisyonu, aidatları, boya badanası, dekorasyonu, teknik donanımı, sigortası, iklimlendirme şartları ve ulaşımı gibi faktörler nedeniyle fazladan maliyetler belinizi bükebilir.

  Kiralık hazır ofis sistemi, kurulmakta olan veya şubeye ihtiyaç duyan şirketler için ekonomik çözüm fırsatıdır. Farklı seçenekler sunan paket servisler dahilinde şirket içi ve şirket dışı faaliyetlerinizi aksatmadan yürütebileceğiniz çeşitli hizmetler alabilirsiniz. Personel motivasyonunu arttıran olanaklarla dinamik bir çalışma ortamı sağlayabilir, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz.

  Profesyonel bir hazır ofis sistemini kullanıyorsanız idari işlerle zaman kaybetmezsiniz ve tüm eforunuzu işinize harcayabilirsiniz. Detaylara geçmeden önce hazır ofis nedir ve avantajları nelerdir; bunları açıklayalım.

  Hazır Ofis Nedir ve Avantajları Nelerdir?

  Bir ofis için gerekli olan tüm şartların sağlandığı, resmi adres ve telefon olarak gösterilebilen, tercih edilen mesai aralıklarında çalışma imkanı olan, hiçbir kurulum gerektirmeyen kiralık bürolardır. En büyük avantajı ekonomik fiyatlarla prestijli bir adrese sahip olmaktır.

  Ofis giderlerini ciddi oranda düşüren bu sistemle girişimcilerin start-up veya lansman maliyetleri minimize edilebilir. İş ortaklığı gerektiren durumlarda ya da müşteri toplantılarında karşı tarafa güven veren şık ve modern bir büroda çalışıyor olmak etkilidir. Girişimcilik dünyasına merkezi lokasyonda, modern, akıllı ve yaratıcı konseptle tasarlanan hazır ofis konforuyla keyifli bir başlangıç yapabilir, dikkatinizi tamamen işinize odaklayabilirsiniz.

  Dilerseniz paylaşımlı ofis seçeneğinden de faydalanabilir, kendinize özel masalarda rahat şekilde çalışma imkânı bulabilirsiniz. Paylaşımlı ofis sisteminde mobil çalışan birçok kişi ve kurumla tanışma fırsatı elde ederek farklı iş bağlantıları yapma şansı da yakalarsınız.

  İş ortamlarınız kütüphane prensibi gibi sessiz, birlikte çalışmaya uygun şekilde dinamik, gizliliğe saygılı, sosyalleşme olanağı tanıyan dinlenme alanlarıyla her detay düşünülerek hazırlanır. Yetkin bir hazır ofis kiralama şirketiyle çalışıyorsanız teknik olarak ihtiyaç duyacağınız her şey karşılanır.

  Aynı zamanda iş modelinizi geliştirmek için danışmanlık hizmeti alabilir, kişisel gelişim etkinliklerine katılabilir, vizyonunuzu geliştirecek eğitimlerle markanızı büyütme şansı kazanabilirsiniz.

  Hazır Ofis Hizmeti
  Hazır Ofis Hizmeti
  İstanbul Hazır Ofis
  İstanbul Hazır Ofis
  Hazır ofis istanbul
  Hazır ofis istanbul
  Hazır ofis istanbul
  Hazır ofis istanbul
  Sanal Ofis
  Hazır ofis fiyatları

  Nasıl Bir Ofise İhtiyacınız Var?

  Bir çalışma üssünde nelere ihtiyacınız varsa eksiksiz olarak karşılanması iş akışınız ve verim için en önemli unsurlardan biridir. İstanbul hazır ofis seçeneklerini taradığınız zaman karşınıza birçok alternatif çıkar. Seçenekler çoğaldığında da karar vermeniz daha zor olur.

  Başlangıçta nasıl bir ofise ihtiyacınız olduğunu belirlerseniz gereksiz masraflardan kaçınabilirsiniz. İşinizin iç ve dış dinamiklerine göre ne kadar bir alanda çalışmanız gerektiğini belirlemekle başlayabilirsiniz. Tek başınıza mı olacaksınız yoksa ortaklarınız ya da çalışanlarınızla birlikte mi hareket edeceksiniz?

  Müşteri ya da misafirlerinizle ofiste görüşecek misiniz? Sunum, eğitim, seminer gibi aktiviteler yapacak mısınız? Mesai saatleriniz esnek mi? Teknik olarak ne tür donanımlara ihtiyacınız var? Resmi adres ve telefon hizmeti almak istiyor musunuz? Çağrı merkezi servisinden yararlanacak mısınız?

  Hazır ofis kiralama fiyatları bu soruların yanıtlarına paralel olarak değişkenlik gösterecektir. Farklı ihtiyaçları karşılamak üzere oluşturulmuş paket servisler, gereksiz hizmetlerin kirasını ödemenizi engelleyerek tasarruf etmenizi sağlar. İleri aşamalarda herhangi bir konuda genişlemeniz veya hizmet almanız gerektiğinde mevcut servis paketinize ekleme yapabilirsiniz.

  Hazır Ofis İçin En İyi Lokasyon Neresidir?

  Her ilin merkezi noktaları işyerleri için uygundur. Ancak İstanbul için durum biraz daha farklıdır çünkü çok sayıda iş merkezi olan lokasyon mevcuttur. Düşündüğünüz hazır ofis İstanbul içerisinde olacaksa, Avrupa yakasını tercih etmekte fayda vardır. Son yıllarda Anadolu yakasında da ciddi konuçlanmalar görülse de yoğunluk Avrupa yakasındadır.

  Büyük ölçekli köklü firmaların yıllardır hizmet verdiği, plaza tipi yapılaşmanın en yaygın görüldüğü ve şehrin diğer noktalarına ulaşım kolaylığı sağlaması açısından Levent bölgesi kritik öneme sahiptir. İş dünyasının en renkli lokasyonu olan Levent’te ülkenin en prestijli şirketlerinin kadroları görev yapar.

  Kiraladığınız hazır ofis Levent bölgesinde yer alıyorsa iş dünyasının sinerjisini iliklerinize kadar hissedersiniz. Şehir trafiği göz önüne alındığında hızlı ulaşım imkânı mobil çalışan kadrolar için önemli bir tercih nedenidir. 1. Levent ile İstanbul Havaalanı arası özel araçla 30 dakikadır. Sabiha Gökçen Havaalanı ise 40 dakika sürmektedir. 4. Levent şubemizden de her iki havaalanına ortalama 40 dakika mesafe vardır.

  Yenikapı’ya kadar giden metro hattı sayesinden il dışından gelen yakın şehir üyelerimize büyük kolaylık sağlanır. Özel aracınızla veya yaya olarak İDO seferleriyle gün içinde kısa sürede İstanbul – Yenikapı limanına gelebilir, metroya binerek 1. veya 4. Levent’e rahatlıkla varabilirsiniz.  Beylikdüzü güzergâhından toplu taşıma kullanmak isteyenler metrobüsle Mecidiyeköy’e kadar gelip Taksim metrosundan Levent duraklarına pratik şekilde ulaşabilir.

  Ana arterlere bağlanan mevkiimiz sayesinde şehir trafiğinde özel aracınızla ciddi bir zaman kaybı yaşamadan yaklaşık 40 dakikada en uzak noktalara erişme şansına sahip olursunuz. En iyi hazır ofis için bize ulaşarak konforlu bir çalışma ortamına kavuşabilirsiniz.

  Hazır Ofis Kiralarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Hazır ofis kiralama aşamasına geldiğiniz zaman büyük resme odaklanarak küçük fakat önemli detayları gözden kaçırmamanız tavsiye edilir. İşlek bir lokasyonda yer alan ofisin konumu iyiyken mobilyaları eski ya da kötü olabilir. Ergonomik olarak tasarlanmış rahat koltuklar ve özenli şekilde yerleştirilmiş masalar, verimli çalışma koşullarından biridir.

  İnternet bağlantı hızı iş sürecinizi aksatmayacak kadar iyi olmalıdır. Sağlığınız için kapalı plaza ortamları yerine pencereleri açarak havalandırabileceğiniz plaza ortamlarını tercih edebilirsiniz. Temizliğin düzenli yapıldığı ve yasal mevzuata göre uygun rutinlerle dezenfekte edildiği ortamlarda gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

  Hazır ofis fiyatları belirli standartların altında ise birçok ayrıcalıktan yoksun kalabilirsiniz. Kiralama aşamasında elektrik, su, ısınma, internet vb giderlerinizin kontrat dâhilinde karşılandığından emin olmalısınız. Potansiyel müşterilerinizi, iş ortaklarınızı veya misafirlerinizi ağırlamak istediğinizde ikram sunabileceğiniz ve rahat edebileceğiniz alanların sağlanması da önemlidir.

  İşinizin mahremiyetine saygılı olarak dizayn edilen ve güvenlik tedbirleri alınmış ofislerde çalışmak dikkatinizin dağılmasını engeller. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla ulaşabileceğiniz alışveriş merkezlerinin yakınlığı ve otopark imkânı da çalışma konforunuzu yükselten faktörler arasındadır.

  Kiraladığınız hazır ofiste şirket logosu ve afiş gibi kurumsal görselleri kullanabilmek, odalarınızın dizaynını kişiselleştirebilir olmak özgür hissetmenizi sağlar. Bulunduğunuz ofise kendinizi ait hissederek daha verimli ve konforlu bir çalışma süreci sağlayabilirsiniz. Marka kültürünüzü yansıtabilmek için özel talepleriniz varsa danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

  COVID-19 hakkında: Mevcut şartlar içinde sizlere sağlıklı bir çalışma ortamı hazırlamayı birinci görevimiz olarak görüyoruz. Her konuda olduğu gibi iş dünyasını da temelden sarsan Covid-19 pandemisi nedeniyle gereken tüm tedbirleri en iyi çalışma deneyimi için hayata geçirdik.

  Sizin de bu tedbirlere uyum sağlayarak yeni çalışma ortamına kısa sürede adapte olacağınızı düşünüyoruz. Merkez ofis ve şubemizdeki tüm personelimize kapsamlı bir koronavirüs eğitimi verildi. Ekiplerimizin maske, siperlik ve eldiven gibi hijyen araçları kullanması, belirli aralıkla değiştirilmesi sağlandı.

  Alınan tedbirler hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı ve bakım çalışmaları günlük, haftalık, aylık rutinlerle düzenlendi. Ana bina girişinde ateş ölçümleri resepsiyon görevlileri tarafından yapılırken HES Kodu geçersiz olan misafirlerimizin ziyaretleri askıya alındı. Ortak paylaşım alanları ve özel ofislere ayrı ayrı dezenfektan standları yerleştirildi.

  Ortak paylaşım alanlarına ve toplantı salonlarına sosyal mesafe yönlendirme etiketleri yerleştirildi. Bilgilendirme ve kuralların yazılı olduğu afişler asıldı. Misafirlerin rahatı için özel bekleme alanları planlandı. Ortak çalışma alanlarının mesafeli kullanımı için kişi kapasite sayısı düşürüldü ve oturma düzeni değiştirildi.

  Masa telefonları, tarayıcı, yazıcı, sandalye, masa, koltuk, kapı gibi temas edilen tüm büro elemanları günlük olarak dezenfekte ediliyor. Hazırlıksız misafir ya da üyelerimiz için her zaman yedek maske ve eldiven bulunduruyoruz. İkramlık ürünlerimizi tek kişilik aç bitir porsiyonlarla değiştirip, tek kullanımlık karton bardaklara geçtik.

  Ofise servis yapan personel dışında mutfağa giriş çıkışları kontrol altına aldık. İçme sularını kapalı bardak veya kapalı şişede sunuyoruz. Kargolarınız için sprey dezenfektan bulunduruyoruz. Kullanılmış eldiven ve maske gibi atıklar için özel çöp kovaları hazırladık. Binalarımızın havalandırma sistemleri için gereken bakımlar yapıldı ve düzenli kontrollerle filtre dezenfeksiyonları da yapılmakta.

  Hazır Ofis Hizmeti
  Hazır ofis kiralama
  Kiralık hazır ofis
  Kiralık hazır ofis
  Kiralık hazır ofis
  Kiralık hazır ofis

  Kurum içi çalışma önlemlerimiz:

  • Toplantılarımızda, ortak alanlarda ve ofislerimizde sosyal mesafeyi gözetiyoruz.
  • Ekip arkadaşlarımızla dönüşümlü mesai yaparak personel sayımızı minimize ediyor, görevi evden yürütmeye müsait olanlarla uzaktan çalışıyoruz.
  • Üyelerimizin toplantı talepleri olduğunda hususi dezenfeksiyon yapıyor, toplantı sahipleri gelmeden oda kapısını açmıyoruz.
  • Toplantıya katılacak kişi sayısına göre oturum düzenini ayarlıyor, katılım oranıyla orantılı genişlikte oda temin ediyoruz.
  • Ücretsiz etkinliklerimizi mümkün olduğu kadar dijital platformlar üzerinden yürütmeye gayret ediyoruz.
  • Kurum içi toplantılarımızı çevrimiçi programlar üzerinden gerçekleştiriyoruz.
  • Soru ve sorunlarınıza tüm iletişim kanallarımızdan en kısa sürede yanıt veriyoruz.

  Size Sunduğumuz Ayrıcalıklar Neler?

  1. ya da 4. Levent hazır ofis arayışınız için ekonomik çözümler sunarak ihtiyacınız olan tüm detayları karşılıyoruz.

  • Tam mesai çalışmalarınız için 09.00 – 19.00 arası hazır ofis.
  • Standart tam mesai dâhilinde 4 saat toplantı odası kullanımı.
  • Esnek çalışmalarınız için saatlik, günlük ya da haftalık kiralama seçeneği.
  • Kuruluşunuz için resmi adres ve isteğe bağlı çağrı hizmeti.
  • Kargo, fax ve posta imkânı.
  • Tercihe göre küçük ya da büyük ofisler.
  • Ortak kullanım alanları.
  • Operasyon ve etkinlik desteği.
  • Sunum ekipmanları.
  • Yazılım çözümleri.
  • Network desteği.
  • Yüksek hızlı ve limitsiz internet.
  • Yazıcı ve tarayıcı ekipman.
  • İsteğe göre odada LCD TV + uydu yayını.
  • Kapı kilitleri ve özel dolaplar.
  • Mantar pano ve yazı tahtası.
  • İkramlık sunumlar ve sıcak içecekler.
  • Starbucks filtre kahve.
  • Türk kahvesi.
  • Güler yüzlü resepsiyon.
  • Etkinliklere ücretsiz katılım imkânı.
  • Birinci sınıf ergonomik mobilyalar.
  • Gün ışığı alan bürolar.
  • Açılır pencereler.
  • Rutin temizlik ve dezenfeksiyon.
  • Alışveriş merkezlerine yakınlık.
  • Ulaşım noktalarına yürüme mesafesi.
  • Binadaki kamera sistemiyle güvenli ve kontrollü iş merkezi.
  • Jeneratörle olası elektrik kesintilerinden etkilenmeden çalışma imkânı.

  İstanbul’daki en iyi hazır ofis ortamını sağlamak için her türlü konforunuzu karşılamaya özen gösteriyoruz. Dönemsel üyelerin her ziyaretlerinde tanıdıkları ve alıştıkları çalışma ortamını yeniden bulabilmeleri için oda ve toplantı düzenleri kaydedilir. İşinize özel farklı ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçin. 

  Hazır Ofis Fiyatlandırması Nasıl Yapılır?

  Hazır ofis fiyatlandırma işlemleri basit, esnek ve öngörülebilir şekilde yapılır. Ödeme günlerinde sürpriz masraflarla karşılaşma riskiniz yoktur. Talebe göre planlanan servisler ihtiyaçlarınızı karşılamaya odaklıdır ve ihtiyacınız olmayan servislerin masraflarını üstlenmek zorunda kalmazsınız.

  İstanbul hazır ofis fiyatları nitelik ve kaliteyle karşılaştırılmalıdır. Seçkin konumuyla tercih edilen hazır ofis sayesinde faaliyetlerinizi yaratıcı bir çalışma ortamında yüksek motivasyonla ve randımanlı performansla yapabilirsiniz. Mesai saatlerinde tam konsantrasyonla çalışabilmeniz için sessiz ve güvenli bir ortam bulabilirsiniz.

  Elektronik cihazların bakımı ve arıza onarımları tarafımıza aittir. Demirbaş eşyalar, elektrik tesisatı, su tesisatı ve ısıtma sistemi gibi konularla uğraşmanız gerekmez. Sözleşme vadelerini kısa tutma hakkına sahipsinizdir. Kontratlarda standart süreler dayatılmaz, esnek zamanlarla kiralama seçeneği bulabilirsiniz.

  Kira stopajı ödemezsiniz ve faturayı masraf gösterip vergiden düşebilirsiniz. Yıllık kiralama düşünürseniz avantajlı indirimlerden ve paket içeriklerindeki çeşitlerden faydalanabilirsiniz. Hafta sonu etkinliklerinizde tatil günlerini seçebilir, kalabalık organizasyonlarınız için daha büyük yer talebinde bulunabilirsiniz.

  Hazır olarak tasarlanan ofisler, küçülmek ya da büyümek isteyen firmalar tarafından da tercih edilen yöntemlerden biridir. Kadro sayısına ve ihtiyaca göre ek odalar kiralanabilir, odalara masalar eklenebilir veya diğer seçenekler eklenebilir.

  Mevcut iş yerinizin ağırlaşan koşullarına direnerek maddi zarar görmek yerine geçici de olsa çok daha düşük maliyetli ve dertsiz olan hazır bürolar sıkıntıları hafifletebilir. Her çeşit iş modeline göre uyarlanabilen hazır ofislerimiz, bütçeniz için de uygun çözümler sunar. Size en uygun hazır ofis kiralık fiyatını belirlemek için sadece ihtiyaçlarınıza odaklanan uzmanlarımızdan danışmanlık desteği alabilirsiniz.

  İletişim Bilgilerimiz

   Leventofis.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece leventofis.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize ve ticari elektronik ileti iznimize ulaşabilirsiniz