Haziran Ayına Özel Kampanya!

LeventOfis Hazır Ofis Fiyatları

Sanal ofis nedir

Prestijli lokasyonlarda kiraların oldukça yüksek olması nedeniyle şirketler ve girişimciler hazır ofisleri tercih etmeye başladı. Hem yeni kurulan girişimler hem de şube açmak isteyen şirketler özellikle maliyetten ve zamandan tasarruf etmek amacıyla hazır ofis kullanır. Hazır ofislerin prestijli lokasyonlarına rağmen uygun fiyatlı olması ve çeşitli hizmetler içermesi de bu tercihte önemli rol oynar.
LeventOfis, Levent ve 4. Levent’te bulunan hazır ofisleri ile kullanıcılarına akıllı çözümler sunar. İstanbul’un en prestijli konumlarından biri olan Levent’te hazır ofis sahibi olmak, şirketlerin itibarını artırmanın en kolay yollarından biridir. Yeni kurulan girişimlerin itibar kazanacağı, var olan şirketlerin kurumsal kimliklerini güçlendireceği bu lokasyonlarda bütçenizi zorlamayacak kiralarla ofis sahibi olabilirsiniz.

LeventOfis hazır ofislerini kiralayarak maliyetten ciddi anlamda tasarruf edebilmeniz mümkün. İş dünyasının yoğunlaştığı bölgelerde artan kira fiyatları, şirketlerin farklı çözüm yolları aramasına neden olur. Hazır ofisler, kira bedeli dışında hiçbir kurulum harcaması yapmayacağınız akıllı çözümlerden biridir. Geleneksel bir ofis kiralamanın kira, faturalar, vergiler, personel giderleri, kırtasiye materyalleri, ofis mobilyaları gibi bütçeleri zorlayan gider kalemleri hazır ofislerde yoktur. Uygun fiyatlarla kiralayabileceğiniz LeventOfis hazır ofis hizmeti içinde maliyet yaratan tüm bu hizmetleri alabilirsiniz.

Her bütçeye uygun LeventOfis hazır ofis fiyatları, maliyet ve zamanda tasarruf etmenizi sağlamanın yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri de size sunar. Profesyonel bir anlayışla hareket eden LeventOfis, alanında uzman çağrı merkezi ve resepsiyon ekipleriyle çalışır. Ofisinizde yapacağınız görüşmeler ve toplantılarda güler yüzlü resepsiyon ekibi müşterilerinizi en doğru şekilde karşılar. Profesyonel çağrı merkezi personeli ise kurumsal kimliğiniz doğrultusunda şirketiniz adına gelen tüm çağrıları yanıtlar ve önemli durumlarda sizi anında bilgilendirir.LeventOfis, hazır ofis kullanıcılarının gün içinde ihtiyaç duyacağı tüm ofis materyallerini ve teknik altyapıyı da sağlar. Konforlu mobilyalarla hazırlanan ofisler, modern ve özgün bir konseptle kullanıcılara sunulur. Aydınlık ve ferah hazır ofislerde verimli çalışma saatleri geçirebilirsiniz. Sizin ve ekibizin motivasyonunu olumlu yönde etkileyecek geniş alanlarda çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Bütçenizi zorlamayacak LeventOfis kiralık hazır ofis fiyatları ile kaynaklarınızı şirketinizi büyütmek için kullanabilir, profesyonel ve kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Size en uygun ofis çözümü konusunda yardımcı olmak için bize ulaşabilirisiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X