Sanal Ofis ile Şirket Kuruluşunu Hemen Yap! 2 Ay Hediye Fırsatını Kaçırma!

Aylık 175 TL'den Başlayan Fiyatlarla Hemen İşinizi Kurun
HEMEN ARA

Biz Sizi Arayalım

  Leventofis.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece leventofis.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize ve ticari elektronik ileti iznimize ulaşabilirsiniz

  Hazır Ofis Nasıl Kiralanır?

  Hazır ofisler, fiziki bir ofis ihtiyacı bulunan ya da şirketleri için şube açmak isteyen girişimcilerin profesyonel hizmet alabileceği çalışma alanlarıdır. Şirketlerin gereksiz harcama yapmasını önleyen hazır ofisler, geleneksel bir ofisin sağlayacağı tüm hizmetleri kullanıcılarına sunar. Hazır ofis kiralama ile iş bağlantıları kurmak ve iş akışını hızlandırmak mümkün. Aynı zamanda, ticari faaliyet alanlarında bulunan hazır ofisler, bu prestijli lokasyonlardan da yararlanmanızı sağlar. Finans dünyasının İstanbul’daki merkez adresi Levent’te hizmet veren LeventOfis, tasarladığı hazır ofis konsepti ile çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazır. Zamanınızı ve bütçenizi doğru değerlendirmek için LeventOfis’in kaliteli hizmetler sunduğu hazır ofislerini kolaylıkla kiralayabilirsiniz.

  En Kolay Ofis Sahibi Olma Yöntemi

  Yeni şirket kurmak isteyenler, ticari faaliyetlerini yürütebilmek için bir ofis açma gereksinimi duyar. Bu süreç, özellikle sınırlı bir bütçe ile yola çıkan girişimciler için finansal kaynakların zorlanmasını gerektirir. Aynı zamanda iyi bir konumda, ihtiyaçların tamamını karşılayacak bir ofis bulabilmek için oldukça fazla zaman ayırmak gerekir. Girişimciler için yıpratıcı bir hale gelen ofis arama sürecine alternatif olarak yeni nesil hazır ofisler gelir. Normal bir ofisten beklenen tüm hizmetleri veren hazır ofisler, girişimcilerin işlerine yoğunlaşmasına da yardımcı olur.

  Hazır ofis kiralama, günümüzde farklı iş kollarından çok sayıda çalışanın tercih ettiği bir yöntemdir. Bu ofisler zaten hazır durumda kullanıcılarını beklediği için zaman ve bütçe ayırma gereksinimi ortadan kalkar.

  Geleneksel bir ofis açmanın maddi külfeti fazladır. Özellikle iş dünyasının merkezi olarak anılan bölgelerde kiraların yüksek olması, yeni girişimcilerin kaynaklarının çabuk tükenmesine neden olur. Farklı iş alanlarına aktarılabilecek bu finansal kaynaklar ofis kirası, stopaj vergisi, personel, faturalar, ofis materyali gibi gereksinimler için harcanır. Bu harcamalar yerine hazır ofis kullanarak bütçenizi korumanız mümkün.

  Hazır ofis konseptinin günümüzde en kolay ofis kurma yöntemlerinden biri olmasının ve kullanımının giderek yaygınlaşmasının nedenlerinden biri ihtiyaçlara uygun bir çalışma ortamı sağlamasıdır. Hazır ofis firmaları, kullanıcıların çalışırken gereksinim duyduğu teknik ve fonksiyonel altyapı ile hizmet verir. Yalnızca içi boş fiziki bir ofis değil, aynı zamanda profesyonel bir ekiple çalışma imkanı da bulursunuz.

  Şirketler için kurumsal imajın zedelenmesi, iş bağlantıları açısından olumsuz bir durumdur. Kurumsal kimlik doğrultusunda, müşteriler ile ilişkilerin güçlendirilmesini sağlayacak resepsiyon ve sekreterya hizmetlerini hazır ofislerle alabilirsiniz. Böylece, yalnızca kira bedeli ödeyerek şirketinizin ihtiyaç duyduğu hizmetlere de erişebilirsiniz.

  Hazır Ofis Kiralama

  Prestijli bir lokasyonda hazır ofis kiralama, şirket sahiplerinin çok sayıda avantajdan yararlanmasını sağlar. Ekonomik faaliyetler anlamında önde gelen bölgeler, ofis kiralarının yüksek olması nedeniyle tercih edilemeyebilir. Bu durumda, hazır ofis kiralayarak ihtiyacınız olan tüm hizmetlere erişebilmeniz mümkün.

  Hazır ofis kiralamak girişimciler için oldukça kolay bir süreç olacaktır. Hazır ofis hizmeti veren firmalarla iletişime geçerek, ihtiyacınıza uygun genişlikte bir ofise sahip olabilirsiniz. Yeni girişimler ve şube açmak isteyen şirketler düşünülerek hazırlanan hazır ofisler farklı metrekarelerde tasarlanır. Tek kişinin çalışabileceği küçük ofislerden ekiplerin de çalışabileceği büyüklükte ofislere kadar geniş bir skalada alternatif bulunur. Hazır ofis firmaları, ofislerde kaç kişi çalışacak olursa olsun ziyaretçi ve müşterilerin de kabul edilebileceği genişlikte çalışma alanları yaratır.

  Hazır ofisler, rahat ve verimli bir çalışma ortamı yaratmak amacıyla konforlu mobilyalarla donatılır. Ergonomik masalar, sandalyeler, koltuklar ve dolaplar ofislerin genişliği de düşünülerek seçilir. Günlük ya da haftalık olarak temizliğin gerçekleştirildiği ofisler ferah yapıları ile öne çıkar. Ofisin temiz ve düzenli olması çalışanların üretkenliği noktasında doğrudan etkilidir. Yeterli ışık ve hava almayan ofislerde verimli bir çalışma alanı yaratmak mümkün değildir. Hazır ofis firmaları uygun koşulları göz önünde bulundurarak çalışma ortamı yaratır.

  Geleneksel ofislerin şirketlere sağladığı en büyük artılardan biri kurumsallığın ön plana çıkarılmasıdır. Hazır ofis kiralama ile yararlanabileceğiniz resepsiyon ve sekreterya hizmetleri, şirketinizin itibarını güçlendirecektir. Müşteri ilişkilerinin iyileştirilebilmesi ve olumlu bir etki yaratabilmek için profesyonel bir karşılama gerekir.

  Hazır ofis kiralama yöntemi ile finansal kaynaklarınızı amaçlarınız doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda, fazla vaktinizi alacak normal bir ofis arayışı zahmetinden de kurtulursunuz.

  LeventOfis Hazır Ofisleri

  Finans dünyasının merkezi Levent’te iki şubesi ile hazır ofis hizmeti veren LeventOfis, sektördeki tecrübesini verdiği kaliteli hizmetlere aktarır. Prestijli bir lokasyonun avantajlarından yararlanabileceğiniz LeventOfis hazır ofislerini tercih ederek şirketinizin hızla gelişmesini sağlayabilirsiniz.

  Hazır ofis kiralama alternatifleri arasında Levent prestijli konumu ile dikkat çeker. Çevre koşullarının uygun ve ulaşımın kolay olduğu bölgede LeventOfis hazır ofislerini kiralayarak lokasyondan faydalanabilirsiniz. Levent ve 4. Levent’te bulunan hazır ofisler alanında büyük şirketlere, toplu taşıma araçlarına ve sosyal olanaklara yakındır. Metro ve minibüs duraklarına yürüyerek bile ulaşabileceğiniz konum ile zamandan tasarruf etmeniz mümkün. Özellikle işe gidiş-gelişler, yolda fazla vakit kaybetmeye neden olur. Bu vakti iş gelişimine ayırmak isteyen çalışanlar için ofislerin kolay ulaşılabilir bir konumda bulunması önemlidir. LeventOfis hazır ofisleri hem kullanıcıları hem de müşterileri için konum avantajı sağlar.

  Sosyal olanaklara erişimin kolay olması da ofis seçiminde göz önünde bulundurulan faktörlerden biridir. Büyük alışveriş merkezleri ve eğlence alanlarına yakın olan çalışanlar, kısa süre içinde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir.

  LeventOfis hazır ofisleri, bir ofisten çok daha fazlasını sağlar. Üstün teknik altyapıya sahip ofisler işlerinizi kolaylıkla ilerletebilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda, müşterilerinizi profesyonel bir şekilde karşılayacak resepsiyon ve alanında uzman çağrı merkezi ekibi kurumsal imajınızı destekler.

  Normal bir ofisten beklediğiniz tüm hizmetlerden bütçenize uygun fiyatlarla yararlanmak için LeventOfis hazır ofislerini tercih edebilirsiniz. İstediğiniz genişlikte, verimli çalışma alanına sahip hazır ofisler ile şirketinizi kısa sürede büyütebilirsiniz.

  Sizin için hazırladığımız planlarımız

  LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.
  • YASAL ADRES PAKETİ
  • 300 TL
   200 TL / aylık
   +KDV'den başlayan fiyatlar
  • Yasal Adres
  • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
  • Posta Hizmeti
  • Bilgi Al
  • STANDART PAKET
  • 400 TL
   300 TL / aylık
   +KDV'den başlayan fiyatlar
  • Yasal Adres
  • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
  • Posta Hizmeti
  • Çağrı Merkezi
  • 2 saat ortak alan kullanımı
  • Bilgi Al
  • GOLD PAKET
  • 500 TL
   450 TL / aylık
   +KDV'den başlayan fiyatlar
  • Yasal Adres
  • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
  • Posta Hizmeti
  • Çağrı Merkezi
  • 2 saat ortak alan kullanımı
  • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı
  • Bilgi Al

  Hizmetlerimiz

  Sanal Ofis Hizmeti

  Özel Ofis Hizmeti

  Toplantı Odası Hizmeti

  Çağrı Merkezi Hizmeti

  Yazılım Hizmeti

  İçerik Yönetimi Hizmeti

  Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

  LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

  Şubelerimiz

  LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

  LEVENT ŞUBESİ

  LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

  4 LEVENT ŞUBESİ

  4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

  Talatpaşa Cad.
  Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
  Levent/İstanbul

  Büyükdere Cad.
  Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
  Beşiktaş/İstanbul

  Sıkça Sorulan Sorular

  LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

  LeventOfis’in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis’in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

  Sanal ofis yasal mı?

  Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

  Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

  Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

  Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

  LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

  Sanal Ofis Kosgeb

  Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb’ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

  Sanal ofis Stopaj

  Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

  Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

  Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

  Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

  Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

  Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

  Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

  Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

  LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi’ne taşımanız gerekir.

  Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

  Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

  Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

  Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis’in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

  Sanal ofis yasal mı?

  Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

  Sanal ofis yasal mı?

  Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

  İletişim Bilgilerimiz

   Leventofis.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece leventofis.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize ve ticari elektronik ileti iznimize ulaşabilirsiniz

   Müşteri yorumları

   Mutlu müşterilerimizden gelen yorumları okuyun.