LEVENT OFİS

Günlük Toplantı Odası Kiralama

gunluk-toplanti-odasi-kiralama Toplantı odaları, farklı iş kolları tarafından sıklıkla tercih edilen çalışma sistemlerinden biridir. Şirketler, girişimciler ve freelance çalışanlar tarafından kiralanan toplantı odaları kullanıcılarına çok sayıda avantaj sağlar. Toplantı odası kullanımına izin veren firmalar da sundukları kaliteli hizmetler ve farklı şekillerde düzenlenen toplantı alanları ile kullanıcılarının verimli toplantılara imza atmasına yardımcı olur.

Bu çözümlerden yararlanmak isteyen şirketlerin sayısı gün geçtikçe artış gösterir. Bunun önemli nedenlerinden biri toplantı odalarının tamamen hazır halde bulunmasıdır. Kiralık toplantı odaları, firmalar tarafından çeşitli genişliklerde ve teknik altyapı ile donatılmış şekilde kullanıcılarına sunulur. Özellikle günlük toplantılarda bu hazır alanların kullanılması zamandan ciddi anlamda tasarruf etmeyi sağlar.

Günlük toplantı odası kiralama yöntemi, çok sık toplantı yapmayan şirketlerin avantajına bir durum yaratır. Ayda ya da birkaç ayda bir müşteri ve ekiplerle yapılacak görüşmeler için toplantı odası kurmak maliyetleri artıracaktır. Özellikle yeni kurulan şirketlerin kısıtlı bütçelerini, çok fazla kullanmayacakları bir toplantı odasına aktarması gereksiz bir masraf olacaktır. Bu nedenle, bütçelerin işle ilgili farklı alanlara aktarılmasını sağlayan kiralık toplantı odalarını tercih edebilirsiniz. İstediğiniz lokasyonda, ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmana ulaşabileceğiniz kiralık toplantı odaları, firmalar tarafından uygun fiyatlarla sunulur.

Toplantı odası hizmeti veren firmalar, günlük kullanıma uygun olarak sunduğu alanlardan maksimum verimi alabilmeniz için çok sayıda hizmet verir. Bu hizmetlerden ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için kiralık toplantı odası çözümlerini tercih edebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Eğitmenler İçin Günlük Toplantı Odası Kullanımı

gunluk-toplanti-odasi-kiralama1 Günlük toplantı odası kiralama yöntemi freelance çalışanlardan girişimcilere, büyük ve küçük ölçekli şirketlerden avukatlara kadar geniş bir skalada çeşitlenen meslek grubuna hitap eder. Toplantı odalarını günlük olarak en sık kullanan iş kollarının başında ise eğitmenler gelir. Bu meslek grubu, genellikle eğitim ve seminer gibi uzun süren toplantılar için günlük kiralanabilen toplantı odalarını tercih eder.

Toplantı odası hizmeti veren firmalar, farklı amaçlarla gerçekleştirilen toplantılar için farklı oturma düzenleri hazırlar. Konferans düzeni, U düzeni, sınıf düzeni, kare düzen gibi oturma düzenlerini toplantı amacınıza göre seçebilirsiniz. Birkaç kişilik gruplar için hazırlanan toplantı odaları genellikle kare oturma düzeni ile hazırlanır. 3-4 kişinin birbiriyle iletişiminde kopukluk olmasını engelleyen ve toplantıların verimli geçmesini sağlayan küçük bir kare masa yeterli olacaktır.

Seminer, konferans ve eğitimler içinse genellikle 20-30 kişilik büyük alanlar yaratılır. Sınıf düzeni, U düzeni ve seminer düzeni özellikle eğitimcilerin en sık tercih ettiği oturma düzenleri arasında bulunur. Genellikle tüm gün süren eğitim ve seminerler içinse toplantı odalarını günlük kiralamak mantıklı bir çözüm olacaktır.

Eğitmenler, günlük toplantı odası kiralama yöntemi ile teknik detaylarla ilgilenmek zorunda kalmadan işlerine yoğunlaşabilir. Toplantı sırasında eğitmenlerin ihtiyaç duydukları tüm teknik ekipman toplantı odası hizmeti veren firmalar tarafından karşılanır. Bu sayede, dikkatin dağılacağı hiçbir dış etken olmadan verimli bir eğitim gerçekleştirilebilir.

LEVENT OFİS

Günlük Toplantı Odası Kullanımı Nedir?

gunluk-toplanti-odasi-kiralama2 Toplantı odası kullanımına izin veren firmalar, kullanıcıları için çeşitli hizmet türlerini içeren paketler hazırlar. Bu paketler hizmetlerin niteliğinin yanı sıra toplantı odalarının kullanım sürelerini de içerir. Günlük olarak kiralanabilen toplantı odaları, genellikle uzun sürecek eğitimler, seminerler ve konferanslar için tercih edilir.

Günlük toplantı odası kullanımı, kısaca tüm güne yayılan toplantıların yapılabilmesine olanak tanıyan bir yöntemdir. Çok sık toplantı yapmadıkları için toplantı salonuna sahip olmayan şirketler ve fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan freelance çalışanlar, eğitimciler, danışmanlar, yaşam koçları, girişimciler gibi meslek grupları tarafından tercih edilir. Özellikle kurum içi eğitimler ve seminerler gibi uzun soluklu çalışmalarda günlük toplantı odası kiralama en uygun ve doğru yöntemlerden biridir.

Günlük toplantı odası kiralama hizmeti veren firmalar da kullanım amacına uygun olarak farklı genişlikte ve düzende toplantı odaları hazırlar. Masa, koltuk gibi mobilyalar ve teknik ekipman bu etkinliklere uygun olarak hazırlanır ve kullanıcılara sunulur. Düzenin yanı sıra konfor da katılımcılar için önemlidir. Tüm gün süren eğitim ve seminerler katılımcıların oldukça yorulmasına neden olacaktır. Bu nedenle, katılımcıların dikkatinin dağılmaması ve rahat olmaları adına konforlu mobilyalar kullanılır.

Teknik ve işlevsel tüm ekipmanın toplantı öncesinde hazır halde bulunması da toplantı odası kullanıcılarına sağlanan avantajlar arasında bulunur. Firmalara önceden kişi sayısı ve toplantı amacı gibi bilgileri vererek hazır halde bulunan alanları hemen kullanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Günlük Toplantı Odası Kullanımı Neleri Kapsar?

gunluk-toplanti-odasi-kiralama3 Günlük kiralanabilen toplantı odaları, firmalar tarafından teknolojik ekipmanlar ve çeşitli işlevsel fonksiyonlarla donatılır. Aynı zamanda, katılımcıların konsantrasyonunu olumsuz yönde etkilemeyecek modern bir konsept hazırlanır.

Günlük toplantı odaları genellikle eğitim, panel, seminer gibi uzun süren çalışmalar için tercih edilir. Bu anlamda, toplantı süresince birtakım teknik materyale ihtiyaç duyulabilir. Toplantı odası hizmeti veren firmalar, kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek bu alanları teknik altyapı ile donatır. Sunum ya da eğitimler için ihtiyaç duyulan LCD ekran, projeksiyon, flipchart, ses sistemi, mikrofon, yüksek hızlı wireless internet, tarayıcı ve yazıcı gibi tüm teknik materyale kolaylıkla erişmek mümkündür. Tüm bu ekipman ve salonun genel düzeni toplantı öncesinde firma tarafından hazır hale getirilir. Böylece, toplantı konusu dışında sizin düşüneceğiniz ya da ilgilenmek zorunda olduğunuz bir nokta bulunmaz.

Günlük toplantı odası kiralama ile teknik altyapının yanı sıra modern ve şık bir şekilde dekore edilen alanlarda en verimli şekilde çalışma imkanı da bulabilirsiniz. Toplantı odası hizmeti veren firmalar tarafından yaratıcı konseptlerle hazırlanan alanlar ferah ve aydınlıktır. Aynı zamanda, konforlu koltuklar kullanılarak katılımcıların gün boyu rahat etmesi amaçlanır. Gürültü gibi dış etkenlerin olumsuz etkilerini de düşünen firmalar, genellikle ses yalıtımlı odalar sunar. Böylece, dikkatiniz dağılmadan toplantıyı sürdürebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)