LEVENT OFİS

Anadolu Yakası Sanal Ofisler

sanal-ofis-anadolu-yakasi Sanal ofis kullanmaya karar veren çalışanların öncelikle dikkat ettiği noktalardan biri lokasyondur. İş dünyasına yakın bir konumda ofis kiralayarak çok sayıda fayda elde etmek mümkün. Kiralamak istediğiniz sanal ofis Anadolu Yakası ve iş dünyasının merkezi bölgelerinde ise lokasyon avantajını kullanarak şirketinizin itibarını arttırabilirsiniz. Ulaşım olanaklarının ve sosyal imkanların gelişmiş olduğu bu bölgelerde işinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Avrupa Yakası’nda ise tüm bu imkanlardan yararlanabileceğiniz LeventOfis’i tercih edebilirsiniz. Finans dünyasının merkezi Levent’te bulunan sanal ofisleri kiralayarak şirketinizin hızla büyümesi adına LeventOfis’in sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Lokasyonları

sanal-ofis-anadolu-yakasi1 Şirketlerin ticari faaliyetlerine devam edebilmesi için kullanılan sanal ofislerin konumu büyük önem taşır. Hemen hemen her şehirde ticaret ve finans faaliyetlerinin yoğun olarak görüldüğü bölgeler bulunur. Şirket adreslerinin bu bölgelerde bulunması, çalışanların çok sayıda lokasyon avantajından yararlanmasını sağlar. Özellikle yeni girişimlerin kuruluş dönemlerinde, müşterilerin gözünde itibar kazanabilmek için birtakım hamlelerde bulunması gerekir. Bu hamlelerden biri iş dünyasının merkezinde bir adrese sahip olmaktır.

Bu lokasyonların değeri, sosyal donatılar ve ulaşım gibi faktökler üzerinden belirlenir. Aslında, iş dünyasının merkezi pozisyonundaki bölgeler büyük şirketlere ev sahipliği yapar. Büyük şirketler, yeni girişimlerin de bu bölgelerde kurulmasına öncülük eder. Ticari faaliyetlerin yoğunlaşması ve çevre koşullarının bu faaliyetler üzerinde geliştirici bir etkisi bulunması, birbirini destekleyici bir sistem yaratır.

Bu bölgelerde ulaşımın önemi yadsınamaz bir gerçektir. Zaten, günün büyük bölümünü dışarıda geçiren çalışanlar, sanal ofisleri genellikle müşterileri ile toplantı yapmak amacıyla kullanır. Merkezi bir lokasyonda, ulaşım kolaylığı sunan sanal ofisler zamanın daha iyi değerlendirilmesini sağlar. Ofise ulaşabilmek için yolda geçirilen süreyi işinize ayırabilmeniz mümkün. Çalışanlar için olduğu kadar müşteriler açısından da ulaşımın kolay olması pozitif yönde bir etki yaratır. Toplu taşımaya ve ana yollara yakın sanal ofis lokasyonları, müşterilerinizin gözünde itibarınızı arttırmanın kolay yollarından biridir.

Ulaşımın yanı sıra sosyal donatılara hızlı erişim de sağlayan sanal ofislerin bu özelliği, zamanınızı daha verimli kullanabilmenizi sağlar. Alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın lokasyonlar ile dinlenmek istediğiniz zamanlarda uzak noktalara gitmenize gerek yoktur. Sosyal imkanlara kolay erişebilmek, günün sonunda daha üretken olmanızı sağlayacaktır.

İstanbul’da kiralamak istediğiniz sanal ofis Anadolu Yakası gibi bir bölgede ise tüm bu avantajlardan yararlanmanızı sağlayacak merkezi lokasyonları araştırabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Anadolu Yakası’nda Sanal Ofis Hizmeti

sanal-ofis-anadolu-yakasi2 Anadolu Yakası’nda bulunan ve iş dünyasının yoğunlaştığı bölgelerde normal bir ofis kiralamak özellikle yeni kurulan şirketlerin bütçelerini zorlayabilir. Aylık belli giderleri bulunan ofislerin kiraları da lokasyon nedeniyle yüksek olacaktır. Bu anlamda, maliyeti azaltmanın en hızlı ve pratik yollarından biri şirket kurulumunu sanal ofisler ile yapmaktır.

Şirket adresiniz olarak göstereceğiniz sanal ofis Anadolu Yakası ve iş merkezi olarak anılan bölgelerde ise, lokasyon avantajının yanı sıra firmaların sunduğu hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Ataşehir, Kadıköy, Bostancı gibi bölgeler Anadolu Yakası’nda tercih edebileceğiniz yerlerdir. Bu bölgeler, çok yönlü ulaşım ağlarına yakın ve hem iş hem de sosyal hayatın merkezinde bulunabileceğiniz lokasyonlara sahiptir. Sosyal dinamizmin yanı sıra aslında nezih ve sakin bir yapıya da sahip olan iş dünyasının merkez bölgeleri, çok daha verimli çalışarak şirketinizi hızla büyütmenize yardımcı olur.

Sanal ofis Anadolu Yakası hizmetleri, yasal bir şirket adresi ile birlikte farklı avantajlar da sağlar. Sanal ofis firmaları, zaten iş dünyasının yoğunlaştığı bölgeleri analiz ederek faaliyetlerini bu noktalarda sürdürür. Şirket adresinizi gösterdiğiniz sanal ofis adresi, bu anlamda size prestij kazandıracaktır. Bu prestijli lokasyondan yalnızca yeni girişimler değil, farklı bir şehirde faaliyet gösterip şubesini Anadolu Yakası’nda açan girişimciler de yararlanır.

İtibarınızı arttıran lokasyonun yanı sıra sanal ofis firmaları iş gelişiminizi destekleyecek farklı hizmetler de sunar. Şirket adresinize gelen kargoların karşılanması ve telefonlarınızın cevaplanması profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilir. Çoğu sanal ofis firması, ihtiyaçlarınız doğrultusunda toplantı odası kullanımına da izin verir. Müşterilerle yapacağınız görüşmeler ve ekip toplantıları için bu hizmetten yararalanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Sanal Ofis Hizmeti

sanal-ofis-anadolu-yakasi3 Kiralamak istediğiniz sanal ofis Anadolu Yakası yerine Avrupa Yakası’nda olsun istiyorsanız, sizin için en doğru hizmetleri veren LeventOfis’i tercih edebilirsiniz. LeventOfis sanal ofislerini kiralayarak, lokasyon avantajı ile birlikte şirketinizin büyümesini destekleyecek ve işlerinizi kolaylaştıracak çok sayıda hizmetten faydalanabilirsiniz.

İstanbul’un finans merkezlerinden Levent ve 4. Levent’te 2 şubesi ile hizmet veren LeventOfis, şirket faaliyetlerinize resmiyet kazandırabilmeniz için size yasal bir adres sağlar. Resmi tebligat adresi olarak gösterilebilen sanal ofis adresini kullanarak, geleneksel bir ofis açmanın yaratacağı maddi kayıptan kurtulmanız mümkün. Bu adres, aynı zamanda iş dünyasının merkezi Levent’te bulunduğu için prestijli bir lokasyonun avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Ulaşım ağlarına yakın konumlar, müşterilenizin ve sizin çok daha hızlı bir şekilde görüşmelerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.

LeventOfis, prestijli bir lokasyondan çok daha fazlasını sunar. Normal bir ofisten beklediğiniz tüm hizmetleri LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek alabilirsiniz. Resmi adresinize gelen evraklarınızın teslim alınmasını sağlayan kargo hizmeti, siz dışarıda çalışırken de önemli evraklarınızın saklanmasını sağlar. Telefon trafiğinin yönetilmesi ise profesyonel çağrı merkezi çalışanları tarafından gerçekleştirilir. Özellikle sahada çalışanlar ve freelancer’lar, işlerini dışarıda yürütürken ya da bir toplantıdayken gelen çağrılarını cevaplandıramayabilir. Müşteri kazanmanın önemli yollarından biri şirkete ait bir telefon hattının olmasıdır. LeventOfis sanal ofislerinde anında yanıtlanan çağrılarınız, yeni müşteriler kazanmanızı sağlar. Bu sayede, işinizde süreklilik sağlayabilirsiniz.

LeventOfis, sanal ofis kullanıcıları için toplantı odası hizmeti de verir. Kurumsal imajla doğru orantılı olarak, müşterilerle ve ekiple yapılması gereken görüşmelerin ofis ortamında yapılması daha doğrudur. Sanal ofislerin teknik donanımlı salonlarını kullanarak verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)