Sanal Ofis ile Şirket Kuruluşunu Hemen Yap! 2 Ay Hediye Fırsatını Kaçırma!

Aylık 175 TL'den Başlayan Fiyatlarla Hemen İşinizi Kurun
HEMEN ARA

Biz Sizi Arayalım

  Leventofis.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece leventofis.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize ve ticari elektronik ileti iznimize ulaşabilirsiniz

  Anadolu Yakası Sanal Ofisler

  Sanal ofis kullanmaya karar veren çalışanların öncelikle dikkat ettiği noktalardan biri lokasyondur. İş dünyasına yakın bir konumda ofis kiralayarak çok sayıda fayda elde etmek mümkün. Kiralamak istediğiniz sanal ofis Anadolu Yakası ve iş dünyasının merkezi bölgelerinde ise lokasyon avantajını kullanarak şirketinizin itibarını arttırabilirsiniz. Ulaşım olanaklarının ve sosyal imkanların gelişmiş olduğu bu bölgelerde işinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Avrupa Yakası’nda ise tüm bu imkanlardan yararlanabileceğiniz LeventOfis’i tercih edebilirsiniz. Finans dünyasının merkezi Levent’te bulunan sanal ofisleri kiralayarak şirketinizin hızla büyümesi adına LeventOfis’in sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

  Sanal Ofis Lokasyonları

  Şirketlerin ticari faaliyetlerine devam edebilmesi için kullanılan sanal ofislerin konumu büyük önem taşır. Hemen hemen her şehirde ticaret ve finans faaliyetlerinin yoğun olarak görüldüğü bölgeler bulunur. Şirket adreslerinin bu bölgelerde bulunması, çalışanların çok sayıda lokasyon avantajından yararlanmasını sağlar. Özellikle yeni girişimlerin kuruluş dönemlerinde, müşterilerin gözünde itibar kazanabilmek için birtakım hamlelerde bulunması gerekir. Bu hamlelerden biri iş dünyasının merkezinde bir adrese sahip olmaktır.

  Bu lokasyonların değeri, sosyal donatılar ve ulaşım gibi faktökler üzerinden belirlenir. Aslında, iş dünyasının merkezi pozisyonundaki bölgeler büyük şirketlere ev sahipliği yapar. Büyük şirketler, yeni girişimlerin de bu bölgelerde kurulmasına öncülük eder. Ticari faaliyetlerin yoğunlaşması ve çevre koşullarının bu faaliyetler üzerinde geliştirici bir etkisi bulunması, birbirini destekleyici bir sistem yaratır.

  Bu bölgelerde ulaşımın önemi yadsınamaz bir gerçektir. Zaten, günün büyük bölümünü dışarıda geçiren çalışanlar, sanal ofisleri genellikle müşterileri ile toplantı yapmak amacıyla kullanır. Merkezi bir lokasyonda, ulaşım kolaylığı sunan sanal ofisler zamanın daha iyi değerlendirilmesini sağlar. Ofise ulaşabilmek için yolda geçirilen süreyi işinize ayırabilmeniz mümkün. Çalışanlar için olduğu kadar müşteriler açısından da ulaşımın kolay olması pozitif yönde bir etki yaratır. Toplu taşımaya ve ana yollara yakın sanal ofis lokasyonları, müşterilerinizin gözünde itibarınızı arttırmanın kolay yollarından biridir.

  Ulaşımın yanı sıra sosyal donatılara hızlı erişim de sağlayan sanal ofislerin bu özelliği, zamanınızı daha verimli kullanabilmenizi sağlar. Alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın lokasyonlar ile dinlenmek istediğiniz zamanlarda uzak noktalara gitmenize gerek yoktur. Sosyal imkanlara kolay erişebilmek, günün sonunda daha üretken olmanızı sağlayacaktır.

  İstanbul’da kiralamak istediğiniz sanal ofis Anadolu Yakası gibi bir bölgede ise tüm bu avantajlardan yararlanmanızı sağlayacak merkezi lokasyonları araştırabilirsiniz.

  Anadolu Yakası'nda Sanal Ofis Hizmeti

  Anadolu Yakası’nda bulunan ve iş dünyasının yoğunlaştığı bölgelerde normal bir ofis kiralamak özellikle yeni kurulan şirketlerin bütçelerini zorlayabilir. Aylık belli giderleri bulunan ofislerin kiraları da lokasyon nedeniyle yüksek olacaktır. Bu anlamda, maliyeti azaltmanın en hızlı ve pratik yollarından biri şirket kurulumunu sanal ofisler ile yapmaktır.

  Şirket adresiniz olarak göstereceğiniz sanal ofis Anadolu Yakası ve iş merkezi olarak anılan bölgelerde ise, lokasyon avantajının yanı sıra firmaların sunduğu hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Ataşehir, Kadıköy, Bostancı gibi bölgeler Anadolu Yakası’nda tercih edebileceğiniz yerlerdir. Bu bölgeler, çok yönlü ulaşım ağlarına yakın ve hem iş hem de sosyal hayatın merkezinde bulunabileceğiniz lokasyonlara sahiptir. Sosyal dinamizmin yanı sıra aslında nezih ve sakin bir yapıya da sahip olan iş dünyasının merkez bölgeleri, çok daha verimli çalışarak şirketinizi hızla büyütmenize yardımcı olur.

  Sanal ofis Anadolu Yakası hizmetleri, yasal bir şirket adresi ile birlikte farklı avantajlar da sağlar. Sanal ofis firmaları, zaten iş dünyasının yoğunlaştığı bölgeleri analiz ederek faaliyetlerini bu noktalarda sürdürür. Şirket adresinizi gösterdiğiniz sanal ofis adresi, bu anlamda size prestij kazandıracaktır. Bu prestijli lokasyondan yalnızca yeni girişimler değil, farklı bir şehirde faaliyet gösterip şubesini Anadolu Yakası’nda açan girişimciler de yararlanır.

  İtibarınızı arttıran lokasyonun yanı sıra sanal ofis firmaları iş gelişiminizi destekleyecek farklı hizmetler de sunar. Şirket adresinize gelen kargoların karşılanması ve telefonlarınızın cevaplanması profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilir. Çoğu sanal ofis firması, ihtiyaçlarınız doğrultusunda toplantı odası kullanımına da izin verir. Müşterilerle yapacağınız görüşmeler ve ekip toplantıları için bu hizmetten yararalanabilirsiniz.

  LeventOfis Sanal Ofis Hizmeti

  Kiralamak istediğiniz sanal ofis Anadolu Yakası yerine Avrupa Yakası’nda olsun istiyorsanız, sizin için en doğru hizmetleri veren LeventOfis’i tercih edebilirsiniz. LeventOfis sanal ofislerini kiralayarak, lokasyon avantajı ile birlikte şirketinizin büyümesini destekleyecek ve işlerinizi kolaylaştıracak çok sayıda hizmetten faydalanabilirsiniz.

  İstanbul’un finans merkezlerinden Levent ve 4. Levent’te 2 şubesi ile hizmet veren LeventOfis, şirket faaliyetlerinize resmiyet kazandırabilmeniz için size yasal bir adres sağlar. Resmi tebligat adresi olarak gösterilebilen sanal ofis adresini kullanarak, geleneksel bir ofis açmanın yaratacağı maddi kayıptan kurtulmanız mümkün. Bu adres, aynı zamanda iş dünyasının merkezi Levent’te bulunduğu için prestijli bir lokasyonun avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Ulaşım ağlarına yakın konumlar, müşterilenizin ve sizin çok daha hızlı bir şekilde görüşmelerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.

  LeventOfis, prestijli bir lokasyondan çok daha fazlasını sunar. Normal bir ofisten beklediğiniz tüm hizmetleri LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek alabilirsiniz. Resmi adresinize gelen evraklarınızın teslim alınmasını sağlayan kargo hizmeti, siz dışarıda çalışırken de önemli evraklarınızın saklanmasını sağlar. Telefon trafiğinin yönetilmesi ise profesyonel çağrı merkezi çalışanları tarafından gerçekleştirilir. Özellikle sahada çalışanlar ve freelancer’lar, işlerini dışarıda yürütürken ya da bir toplantıdayken gelen çağrılarını cevaplandıramayabilir. Müşteri kazanmanın önemli yollarından biri şirkete ait bir telefon hattının olmasıdır. LeventOfis sanal ofislerinde anında yanıtlanan çağrılarınız, yeni müşteriler kazanmanızı sağlar. Bu sayede, işinizde süreklilik sağlayabilirsiniz.

  LeventOfis, sanal ofis kullanıcıları için toplantı odası hizmeti de verir. Kurumsal imajla doğru orantılı olarak, müşterilerle ve ekiple yapılması gereken görüşmelerin ofis ortamında yapılması daha doğrudur. Sanal ofislerin teknik donanımlı salonlarını kullanarak verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

  Sizin için hazırladığımız planlarımız

  LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.
  • YASAL ADRES PAKETİ
  • 300 TL
   200 TL / aylık
   +KDV'den başlayan fiyatlar
  • Yasal Adres
  • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
  • Posta Hizmeti
  • Bilgi Al
  • STANDART PAKET
  • 400 TL
   300 TL / aylık
   +KDV'den başlayan fiyatlar
  • Yasal Adres
  • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
  • Posta Hizmeti
  • Çağrı Merkezi
  • 2 saat ortak alan kullanımı
  • Bilgi Al
  • GOLD PAKET
  • 500 TL
   450 TL / aylık
   +KDV'den başlayan fiyatlar
  • Yasal Adres
  • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
  • Posta Hizmeti
  • Çağrı Merkezi
  • 2 saat ortak alan kullanımı
  • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı
  • Bilgi Al

  Hizmetlerimiz

  Sanal Ofis Hizmeti

  Özel Ofis Hizmeti

  Toplantı Odası Hizmeti

  Çağrı Merkezi Hizmeti

  Yazılım Hizmeti

  İçerik Yönetimi Hizmeti

  Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

  LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

  Şubelerimiz

  LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

  LEVENT ŞUBESİ

  LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

  4 LEVENT ŞUBESİ

  4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

  Talatpaşa Cad.
  Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
  Levent/İstanbul

  Büyükdere Cad.
  Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
  Beşiktaş/İstanbul

  Sıkça Sorulan Sorular

  LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

  LeventOfis’in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis’in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

  Sanal ofis yasal mı?

  Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

  Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

  Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

  Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

  LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

  Sanal Ofis Kosgeb

  Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb’ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

  Sanal ofis Stopaj

  Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

  Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

  Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

  Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

  Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

  Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

  Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

  Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

  LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi’ne taşımanız gerekir.

  Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

  Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

  Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

  Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis’in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

  Sanal ofis yasal mı?

  Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

  Sanal ofis yasal mı?

  Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

  İletişim Bilgilerimiz

   Leventofis.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece leventofis.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize ve ticari elektronik ileti iznimize ulaşabilirsiniz

   Müşteri yorumları

   Mutlu müşterilerimizden gelen yorumları okuyun.