4. Levent Şubesi

0212-284-51-51

LeventOfis / 4.Levent

Herkes için yaratıcı çalışma alanı

İstanbul’un en prestijli bölgelerinden Levent’te, 650 m2’lik güvenlikli, ikinci lokasyonu ile hizmete başlayan Levent ofis tüm odaları açılabilir camlı odaları ile müşterilere butik hizmet ilkesi ile çalışmaya başlamıştır.

Levent Ofis; sanal ofis hizmeti, hazır ofisleri, ortak alanı ve toplantı odası ile kurumsal şirketler, start-up’lar ve bireysel çalışanları bir araya getirmektedir. Metro’ya 50 metre mesafede olması çalışanların rahat ulaşımına imkan vermektedir. 2. köprü çıkışına çok yakın olması araçla ulaşımda da kolaylık sağlamaktadır. Hemen yanında otopark kolaylığı ile öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra kullanıcıların verimli çalışması için her türlü teknik ve altyapısal donanım mevcuttur. Yüksek hızda fiber internet, çağrı hizmeti, sunumlar için büyük ekran TV ve tüm ofis ihtiyaçları kullanıma sunulmuştur. 60 kişilik toplantı ve toplantı salonu ile geniş toplantılarınıza hizmet verebilmektedir.

Levent Ofis, sunduğu yaratıcı çalışma alanları ve hizmet kalitesi ile şirketlerin vazgeçilmezi olmaya adaydır.

Hizmetlerimiz

Levent Ofis ile birlikte birçok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz
  • Hazır Ofis
  • Toplantı Odası
  • Ortak Çalışma Alanı
  • Kargo Hizmeti
  • Ücretsiz İkramlar
  • Ücretsiz İnternet
4levent-sanal-ofis-google-maps

İletişim kuralım

Bizimle çalışmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.
    Leventofis.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece leventofis.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize ve ticari elektronik ileti iznimize ulaşabilirsiniz