Temmuz Ayına Özel Kampanya!

Avukatlar İçin Sanal Ofis Avantajları Nelerdir?

Avukatlar İçin Sanal Ofis Avantajları

Sanal ofis, genellikle freelance çalışanlar ve girişimciler tarafından kullanılsa da farklı iş kolları da yavaş yavaş bu ofislerde çalışmaya başladı. Çalışanlar için çok sayıda fayda sağlayan sanal ofisler sundukları efektif çözümlerle tercih edilmeye devam ediyor. Peki, avukatlar neden sanal ofis kullanmalı? Bu ofislerin avukatlara sunduğu avantajları sizler için derledik.

Sanal Ofis Nedir? Hangi Hizmetler Alınabilir?

Sanal ofis, fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan herkes için iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkar. Özellikle sahada ya da home office çalışanlar için firmaların sunduğu profesyonel çözümler, bu çalışanların işlerini çok daha rahat ve kolay yürütmelerine yardımcı olur.

Hem freelancerların hem de girişimcilerin işlerini yasal zemine oturtabilmesi için bir fatura adresi göstermesi gerekir. Bir ofise sahip olmayan bu çalışanlar adres olarak nereyi gösterebilir? Sanal ofis bu noktada devreye girerek resmi adres hizmeti verir. Kiralanan ofis ve fatura adresi aynı gösterilerek vergi gibi ek ödemelerden muaf olunur. Aynı zamanda sekreterlik ve kargo işlemleri için de hizmet veren firmalar,  tüm çağrıları ve paketlerinizi size ulaştırarak işinizde süreklilik yaratır.

Avukatlar İçin Sanal Ofis Avantajları

Sanal Ofis Maliyetlerinizi Düşürür

Sanal ofis, hem avukatlara hem de bürolara pek çok avantaj sunar. Bu avantajların en önemlilerinden biri maliyetlerin azaltılmasıdır. Eğer avukatsanız, kiralayacağınız fiziki ofisler için aylık çok sayıda harcamanız olacaktır. Kira ve fatura bedelleri ile birlikte vergiler ve ofis malzemeleri için yapılacak masraflardan sanal ofisler yardımıyla kurtulabilirsiniz.

Prestijli Bir Lokasyon Sunar

Genellikle merkezi bir konumda bulunan sanal ofisler müvekkillerinize vereceğiniz adresle itibarınızı artırır. Ulaşım açısından da merkezi olması müvekkilleriniz ya da ziyaretçilerinizle yapacağınız görüşmeleri kolay hale getirir.

Toplantı Salonlarını Kullanabilirsiniz

Fiziki bir ofise sahip olmayan avukatlar özellikle toplantı yapmaları gereken durumlarda kafe ya da restoran gibi yerleri tercih eder. Fakat bu durum müvekkilleri rahatsız edebilir. Sanal ofis, çok sık toplantı yapmayan avukatlar için büyük bir avantaj sunar. Kiraladığınız ofis ile firmaların size sunduğu toplantı odalarını belirlenen süreler içinde kullanabilirsiniz.

Evraklarınız ve Çağrılarınız Size Güvenle Ulaşır

Kiralayacağınız sanal ofis size sekreterya ve kargo hizmetleri verir. Adınıza atanmış telefon numarasını belirlenen yasal adresle birlikte müvekkillerinize sunabilirsiniz. Tüm çağrılarınızın yanıtlanacağından ve size ulaştırılacağından emin olabilirsiniz. Resmi evraklar ve tebligatlarınız da firma tarafından teslim alınarak size hızlı bir şekilde iletilir. Size de işlerinizle ilgilenecek daha çok vakit kalır.

Network Açısından da Önemli

Sanal ofis hizmeti veren firmalar pek çok freelancer ve girişimciyle çalışır. Özellikle avukatlıkta müvekkil kazanmak, yeni insanlarla tanışmakla mümkündür. Örneğin, toplantı esnasında kullanacağınız ofisler insanlarla bağ kurmanıza yardımcı olur. Bu sayede yeni insanlarla tanışarak ağınızı genişletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X