Mayıs Ayına Özel Kampanya!

Her İhtiyaca Uygun Sanal Ofis Çözümleri

Sanal Ofis

Girişimciler ve freelancer’ların yanı sıra kurumlar da sanal ofis kullanmaya başladı. Özellikle sahada çalışan ve fiziki bir alana ihtiyaç duymayan çalışanlar tüm ticari faaliyetlerini bu ofisler yardımıyla yasal bir zemine oturtabilir. LeventOfis, sanal ofis çözümleri ile işinizle ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılamayı amaçlar. Sizin için profesyonel çözümler üreten LeventOfis’in sunduğu ayrıcalıklı hizmetlere yakından bakalım.

Sanal Ofisler Çalışanlara Hangi Çözümleri Sunar?

Satış ve pazarlamanın önemi kurulan şirketlerden daha önemli hale geldi. Kar elde etmek için artık bir ofise ihtiyaç duyulmuyor. Bunun yerine sanal ofis kiralayarak sunulan çok sayıda avantajdan yararlanmak mümkün. Hem finansal hem de mental açıdan çalışanların daha rahat olmalarını sağlayan ofisler ne sunar?

  • Özellikle startup’lar kuruluş ve büyüme aşamalarında küçük bütçelere sahiptir. Girişimciler, işlerine aktarabilecekleri bütçeyi ofis ve ofis ekipmanları için kullanmak istemeyebilir. Bu durumda sanal ofis kiralamak alınan en doğru kararlardan biri olacaktır. Fiziki bir ofisin aylık giderlerini farklı alanlara kanalize ederek büyümenizi hızlandırmanız mümkün.
  • Ticari faaliyetlerle gelir elde ediyorsanız ofisiniz olmasa bile işinizi yasal hale getirmeniz gerek. Home office çalışıyorsanız fatura adresi olarak kendi evinizi gösterebilirsiniz. Fakat bu durumda vergi ödemekle yükümlü olursunuz. Sanal ofis kiralamanın en büyük avantajlarından biri resmi adres olarak gösterilebilmesi.
  • Ofislerin prestijli adreslerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle yeni büyümeye başlayan bir startup’a sahipseniz, müşterileriniz üzerinde bırakacağınız intiba büyük öneme sahiptir. Bu ofislerin adreslerini kartvizitinize ekleyerek itibarınızı artırın.
  • Siz dışarıda çalışıyorken gelen evraklarınızı kim karşılayacak? Ofislerin sunduğu çözümlerden biri de kargo ve evrak teslim alma. Bu sayede işinize daha çok zaman ayırmanız da mümkün.

LeventOfis Sanal Ofis Çözümleri ile Yanınızda!

LeventOfis, bir ofise bağlı olmayan çalışanların ihtiyaçlarını analiz ederek bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik efektif çözümler üretir. Sanal ofis kiralayarak, ticari faaliyetlerinizde kullanmak üzere prestijli bir adresin yanı sıra farklı avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Sekreterya ve kargo hizmetleri ile gelen çağrılarınız ve evraklarınız karşılanır. Profesyonel bir ekibin size hemen bilgi vereceğinden emin olabilirsiniz.

LeventOfis’ten kiralayacağınız sanal ofis size toplantı odası ve ortak alan çözümü de sunar. Sessiz ve konforlu odalarda müşterilerinizle yapacağınız verimli toplantılar işinizi büyütmenize de yardımcı olur. Ortak alan alternatifinizin de olduğu ofis çözümleri ile yeni insanlarla tanışarak network’ünüzü genişletebilirsiniz.

Siz de işinizi uygun maliyetlerle büyütmek için hemen formu doldurup talebinizi bize iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir