Haziran Ayına Özel Kampanya!

Küçük Sermaye İle Büyük İşler

Küçük Sermaye İle Büyük İşler

Az Sermaye ile Yapılabilen İşler

Yatırımcıların ya da girişimcilerin kar oranı konusunda attığı ilk adım sermayeden başlamaktadır. Sermayeyi minimum seviyede tutup, girişimcilik konusunda risksiz bir sektör seçtiklerinde kar oranlarını yükseltip şirketlerini büyütmektedirler. Peki, son yıllarda az sermaye gerektiren işler nelerdir?

Az Sermayeli İşler

Günümüzde sektör sayısının çoğalması ile az sermaye gerektiren işlerin de buna bağlı olarak miktarı artmış ve birçok seçeneği önümüze sunmuştur. Yatırımcılar, az sermayeli sektörlerin ve projelerin arasından seçim yaparken aynı zamanda bu işin getirisine, planlama sürecine ve girişimcisine de çok fazla dikkat etmektedir.

Öncelikle yazılım alanı bu konuda ön plana çıkmaktadır. Yazılım sektörü, robotiğin ve elektroniğin gelişmesi ile inanılmaz bir hızla büyümesinin yanı sıra çok kazançlı bir iş sektörü haline de gelmiştir. Günümüzde bu konuda eğitim alan kişilerin sayısı artarken, aynı zamanda ortaya birçok fikir de çıkmaktadır. Yazılım sektöründe herhangi somut bir üretim ve ofis ihtiyacı olmadığı için, diğer işlere göre harcamanız gerekenden çok daha az bir miktarda harcama yaparak büyük karlar elde edebilirsiniz. Fakat eğer yazılım alanının gelecek vaat eden işlerini ayırt edecek kadar yeterli bilgi birikimine sahip değilseniz, bu konuda yardım almanız sizin için doğru olacaktır. Bağlantılı olduğunuz ve ulaşma şekliniz kolay olan kişilerin yanı sıra kısa bir araştırma ile profesyonel bir mentöre ulaşıp mentörlük yoluyla da yardım alabilirsiniz.

Yazılım sektörünün ardından, catering şirketleri de düşük sermaye ile büyük kazançlar elde etmektedir. Çoğu gelişmiş catering şirketinin temelinde aslında düşük bütçeli yatırımlar yer almaktadır. Günümüzde toplu yaşamak yaygın bir hale geldiği için toplu hizmetlere olan ihtiyaç da zamanla artmış ve catering gibi toplu hizmet sistemlerini yaygın hale getirmiştir.

Az sermaye ile yapılacak işlerden biri de danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışmanlık hizmeti birçok alanda birçok uzman tarafından verilmektedir ve ortada yine somut bir üretim olmadığı için yüksek bütçeyle kurulacak bir iş değildir. İşsizlik, rehber eksikliği gibi çeşitli sebeplerden dolayı günümüzde danışmanlık hizmeti veren şirketlerin sayısı günden güne artmaktadır.

LeventOfis Franchising

Franchising sistemi, çeşitli şirketlerin çeşitli bölgelere bayilik vermesi ile oluşan bir çeşit sistemdir. Bu sistemde hem bayilik veren şirket hem de bayiliği alan kişi çok büyük kar oranı elde edebilir. Türkiye’de bu konuda ileri gelen kuruluşlardan biri de LeventOfis’tir. LeventOfis franchising konusunda oldukça düzgün işleyen bir sisteme sahiptir. Size eğitim, geniş reklam, network, bölgesel müşteri yönlendirmesi desteği sağlarken aynı zamanda bu sistem hakkında da oldukça fazla bilgi vermektedir.

LeventOfis ile franchising sisteminde kendi coworking space’inizi kurabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça fazla gelecek vaat eden ve çok düşük bir yatırım getiren bu sistemde, belirli bir miktardaki yatırımınız sonucunda kendi coworking space’inizi kurarak çok büyük kar elde edebilirsiniz.

Öncelikle yapmanız gereken şey, franchising sistemi için belirli bir miktarda para ödemenizdir. Bu ödeme aynı zamanda sizin yeni işiniz için yaptığınız bir çeşit yatırımdır. LeventOfis güvencesi altında olan bu yatırım, uzman kişiler desteğinde kar etmeniz için gereklidir. Yatırımın ardından alacağınız destek için de bir teminat bedeli ödedikten sonra maliyetler, mobilya, ev aletleri, medya ekipmanı, kira, sigorta gibi ekipmanların da yatırımını yaparak ödemenizin üç aşamasını da tamamlamış olursunuz. Bu üç adımın sonunda kurduğunuz ofis alanı, çeşitli çalışanlar tarafından kiralanır ve bu kiraların getirisi de sizin kazancınız olur. LeventOfis, bu aşamada size birçok konuda deneyimini anlatarak sizin sektörde kendinizi geliştirmenizi ve daha hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X