Mayıs Ayına Özel Kampanya!

Kurumsal Dünyaya İlk Adımı Sanal Ofisle At

Sanal Ofis

Freelancer olarak mı çalışıyorsun? İşlerini yürütmek için evinden dışarıya adım atman gerekmiyor mu? Online satış yapan bir şirketin var ve elemanlarının hepsi remote mu çalışıyor? O zaman sanal ofisle tanışmanın tam zamanı!

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis ; senin fiziki bir ofis ihtiyacın olmadan, şirketini prestijli bir adreste resmi olarak kurabildiğin ve kurumsal anlamdaki tüm işlerinin yürütüldüğü bir hizmet aslında. Sanal ofis günümüzde özellikle yukarıda bahsettiğimiz iş kollarında çalışan kişilerin çoğunlukla tercih ettiği, maliyetleri azaltarak şirketlere maddi açıdan olumlu katkı sağlayan en akıllı ofis çözümü. Sen işine odaklanırken arka planda şirketinle ilgili tüm süreçler işinde uzman kişiler tarafından yürütülürken şirketine kurumsal bir kimlik kazandırılır.

Sanal Ofis Hizmeti Neleri Kapsar?

Öncelikli olarak şirketinizi kurabileceğiniz resmi adresi sağlayan bu ofis sistemi, gelen resmi evraklarınızı ve postalarınızı karşılar ve güvenli bir şekilde size teslimatını yapar.  Kartvizitinizde ya da internet sitenizde bu adresi rahatlıkla paylaşabilir, şirketinizin ofisini sanki oradaymış gibi davranabilirsiniz. Bu iki ana hizmetin yanısıra, çağrı hizmeti servisi ile kurumsal dünyaya girişinizin ilk adımını atarsınız. Nasıl mı? Özellikle her şeyin dijitalleşme sürecinde ilerlemekte olan günümüzde, müşteriler anında aksiyon almak ve en kısa yolla şirketlere ulaşmak istiyorlar. Bu bazen sosyal medya yolu ile, maille olurken aslında çoğu zaman telefona sarılan kullanıclarla karşılaşıyoruz. Levent Ofis’in size sağladığı çağrı hizmeti ile, sizi arayan müşterileriniz anında şikayetlerini, görüşlerini, geri bildirim ya da isteklerini rahatlıkla iletebilecek.

Çağrı Hizmetimizde Hangi Özellikler Yer Alır?

Sanal ofis hizmetini  müşterilerinize ulaşabilirliğiniz daha kolay olsun diye çağrı hizmetimiz ile birlikte aldınız. Sizi ilk bekleyen seçim telefon numaranız. İster 0212’li hatlar, ister (günümüzde popülerliğini kaybetmeye başlasa da) 0850’li hatlardan hangisi şirketinize uygunsa seçim yapabilir ve artık yeni numaranıza karar verme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.. Tamamıyla IP desteğiyle yürütülen bu hizmet sizin kurumsal anlamdaki tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacak şekilde dizayn edilmiştir. IP desteği ile servis verilen çağrı hizmetine dilerseniz kendi kullandığınız numaranızı da taşıyabilirsiniz.

Çağrı merkezi hizmetimizde ;

  • Firmanız için anons metni,
  • Seçtiğiniz numaradan arama yapabilme,
  • İstenilen numaray çağrı yönlendirme,
  • Ses kaydı desteği ve mail ile iletilmesi,
  • Her firmaya özel CRM sistemi,

gibi özelliklerin yer aldığı bu profesyonel çözüm ortağınızla birlikte şirketinizi yürütmek çok daha kolaylaşacak!

Sanal ofis hizmeti; sadece şirketini kur ve ne yaparsan yap mantalitesinden ziyade, sizin iş dünyasında kurumsal kimlik kazanmanıza yardımcı olacak, şirket kurulumundan ilerletme sürecine kadar tüm kademelerde destek alabileceğiniz ve sizin için çözüm üreten bir servis. Levent Ofis’in sanal ofis hizmetinde, şirket kurulumunuz, ihtiyacınız varsa avukat ya da muhasebe danışmanlığı, kartvizitlerinizin basımı, profesyonel çağrı hizmetiniz ve müşterilerinizle  yapacağınız toplantılarınıza ev sahipliğine kadar birçok özellik mevcuttur.

‘Herkes için yaratıcı çalışma alanı’ mottosuyla yola çıktığımız ofis hizmetlerimizde, sizin tek yapmanız gereken işinize odaklanıp gerisini bize bırakmanız!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir