Haziran Ayına Özel Kampanya!

LeventOfis Toplantı Odaları

Levent Ofis toplantı odası

Farklı meslek grupları tarafından sıklıkla tercih edilen toplantı odası hizmeti, çok daha verimli görüşmelerin gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Şirketlerin ve fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan freelancerların tercihi LeventOfis toplantı odaları; merkezi bir lokasyonda, profesyonel hizmetler eşliğinde toplantılarınızı yapmanızı sağlar
Teknolojik altyapı ile donatılan salonlar ihtiyaçlara uygun olarak farklı büyüklükte tercih edilebilir. Görüşmelerin yanı sıra çeşitli etkinlikler için de kullanılabilen toplantı odaları, LeventOfis tarafından uygun düzende hazırlanır.
Profesyonel hizmetlerin ve akıllı çözümlerin sunulduğu LeventOfis toplantı odaları ile çok daha verimli görüşmelere ve etkinliklere imza atabilirsiniz.

Toplantı Odalarında Hangi Etkinlikler Düzenlenir?

Toplantı odaları genellikle müşteri ve ekiplerle yapılan tek seferlik ya da düzenli toplantılar için kullanılır. Bununla birlikte eğitim, seminer, konferans ve workshoplar için de toplantı salonu hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Bu farklı etkinlikler için toplantı salonları çeşitli şekillerde düzenlenir. Sınıf düzeni, U düzen, konferans düzeni, L düzen, kare düzen ve dikdörtgen düzen en sık tercih edilen oturma düzenleridir. Eğitim, konferans ve workshop gibi etkinlikler için farklı oturma düzenleri gerekir. Toplantıların amacına uygun olarak düzenlenen salonlarda katılımcılar birbirleri ile rahat bir şekilde iletişim kurabilir. Bu sayede çok daha verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

LeventOfis Toplantı Odası Hizmeti

Kiralık toplantı odası hizmeti veren LeventOfis, bu hizmetten yararlanan kullanıcıları için profesyonel çözümler sunar. Teknik altyapı, konforlu mobilyalar, modern bir dekorasyon ve ikramlarla verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Saatlik ya da günlük kiralayabileceğiniz salonlar farklı genişliktedir. İster 1-4 kişilik, ister 4-6 kişilik, isterseniz de 10-20 kişilik farklı genişlikteki toplantı odalarını tercih edebilirsiniz.

Farklı genişlikteki odaları yalnızca toplantılarınız için değil konferans, seminer ve eğitimleriniz için de kullanabilirsiniz. LeventOfis, etkinliklerin amacına uygun olarak toplantı odalarını düzenler. U düzeni, konferans düzeni ya da kare düzeni ile katılımcıların rahat bir şekilde iletişim kurması amaçlanır. Bu sayede, çok daha verimli etkinlikler gerçekleştirilir.

LeventOfis salonları, toplantılarda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm teknolojik donanıma sahiptir. 3D Smart LED TV, yüksek hızlı fiber internet, projeksiyon, ses sistemi, yazıcı ve tarayıcı ile yaka mikrofonu LeventOfis tarafından sağlanır.

Katılımcıların motivasyonunu yükseltecek yiyecek ve içecek ikramı ise ücretsiz sunulan hizmetler arasında bulunur. Atıştırmalıklar, çay ve kahve gibi sıcak içecekler ve şişe su LeventOfis’in ikramıdır.
Özellikle tam günlük, uzun süreli toplantı ve etkinliklerde katılımcıların mola vermesi gerekir. Lounge kullanımı sunan LeventOfis, dinlenmenizi ve tekrar motive olmanızı sağlayacak konforlu alanlar yaratır.
Lokasyon avantajı da sağlayan toplantı salonu, ulaşım ağlarına yakın merkezi konumdadır. 4. Levent metro çıkışına bir dakika mesafede bulunan toplantı odalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Toplantı Odalarının Avantajları

Son yıllarda şirketler ve freelancerlar tarafından kullanımı yaygınlaşan toplantı salonu kiralama yöntemi, kullanıcılarına çok sayıda avantaj sağlar.

  • Büyük ve küçük ölçekli şirketler için toplantı odası kiralamanın en önemli avantajlarından biri maliyetten tasarruf etmektir. Çoğu şirketin, kalabalık grupların katılım gösterebileceği genişlikte toplantı odası yoktur. Bu büyüklükte bir oda ve gerekli donanım için bütçelerin zorlanması gerekir. Toplantı odası kiralayarak bütçenizi farklı alanlara aktarabilirsiniz.
  • Özellikle fiziki bir ofise sahip olmayan çalışanların, müşterileri ile yapacakları görüşmelerin profesyonel alanlarda yapılması gerekir. Kafe ve restoran gibi mekanlarda yapılan toplantılar kurumsal kimliğe zarar verebilir. Toplantı odası hizmeti veren firmaların profesyonel hizmeti ve lokasyon avantajı ile kurumsal imajınızı güçlendirebilirsiniz.
  • LeventOfis, kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu tüm hizmeti verir. Toplantı odalarının teknik altyapısından ücretsiz ikramlara kadar her hizmetin verildiği salonlarda yalnızca görüşmelerinize odaklanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X