Haziran Ayına Özel Kampanya!

Toplantı odası hizmetine neler dahildir?

toplantı odası

Toplantı odası hizmeti nedir?

Toplantı odası hizmeti; sayısı belli bir grubun rahat bir toplantı yapması için her türlü hizmetin hazırlanmasını sağlayan bir oda kiralama işlemidir. Her ne kadar genellikle iş odaklı kullanıldığı düşünülse de bunun yanında eğitim, seminer gibi pek çok amaca hizmet edebilir. Genellikle sık sık toplantıya ihtiyacı olmayan ve dolayısıyla toplantı odası kurma masrafına girmeyen firmaların tercih ettiği bir yöntemdir. Bu tarz firmalar yalnızca ihtiyaçları oldukları anda kiralarlar ve bu sayede hem zamandan hem masraflardan tasarruf edebilirler.

Günümüz iş dünyasında firmalar pek çok masraftan kaçınıp tasarruflarını maksimum düzeyde tutmak isterler. Bu çok doğal bir harekettir; çünkü özellikle merkezi konumlarda kiralar ve diğer giderler giderek artmaktadır. Bir ihtiyaç olan toplantı odası masraflarından ise bu hizmeti kiralayarak kurtulabilirler. Türkiye’de toplantı odası hizmeti veren pek çok firma mevcuttur.

Toplantı odası hizmetine neler dahildir?

Toplantı odası hizmetleri firmalara göre farklılık gösterse bile temel olarak benzer hizmetleri içermektedir. Örnek olarak ofisleri İstanbul’da bulunan Levent Ofis firmasının sağlamış olduğu toplantı odası hizmeti şunları içermektedir:

  • Su, filtre kahve, Türk kahvesi gibi ikramlar
  • Rahat koltuklar
  • Sınırsız internet
  • Resepsiyon
  • Akıllı televizyon
  • Tarayıcı ve yazıcı işleri
  • Beyaz tahta gibi gereçler

Toplantı odasının avantajları nelerdir?

Pek çok yönden kişisel, yerleşik bir toplantı odasına göre avantajı vardır. Öncelikle günümüzde bir toplantı odası kurmak çok masraflı bir iştir ve firmalara çok pahalıya patlar. Bu hizmet sayesindekurmaya ihtiyacınız kalmaz. Bunun yanında sadece ihtiyacınız olan vakitte kiralayıp kullanacağınız ve her türlü hizmet hazır olarak sizi bekleyeceği için zamandan tasarruf edersiniz. Tüm bunların yanında bu hizmeti veren firmalar genellikle merkezi konumlarda yer aldıklarından dolayı toplantı yapacak ekibin bir araya toplanması daha kolay olacaktır.

Toplantı odası hizmeti veren firmalar çeşitli paketler sunarlar ve kullanacak kişi sayısına ve kullanılacak süreye göre bir fiyat belirlerler. Bu sayede kendinize uygun bir toplantı odası paketi oluşturabilirsiniz. En doğru fiyat bilgisi için ilgili firmanın sitesini veya ofisini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X