Haziran Ayına Özel Kampanya!

LeventOfis’in Sanal Ofis Müşterilerine Sağladığı Ayrıcalıklar

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis, bir ofise ihtiyaç duymayan çalışanlar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Bu yeni nesil ofislere artan ilgi nedeniyle sanal ofis firmaları sundukları hizmetleri geliştirmeye ve iyileştirmeye başladı. LeventOfis, bağımsız çalışanlara verdiği kaliteli hizmetlerle çıtasını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Yazımızı okuyarak, LeventOfis’in sizin için sağladığı avantajları inceleyebilirsiniz.

LeventOfis Sanal Ofisler Hangi Hizmetleri Sunar?

LeventOfis, sanal ofis talebinde bulunan çalışanlar için çok sayıda avantaj sağlar. Çalışanların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan aylık paketler farklı alternatifler yaratır. Siz de istediğiniz paketi seçerek LeventOfis’in ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sanal Ofisi Yasal Adresiniz Olarak Gösterebilirsiniz

Bir ofise bağlı olmadan çalışanların yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri fatura adresi. İşlerinizin yasal çerçevede ilerleyebilmesi için müşterilere bir fatura adresi göstermeniz gerekir. Eğer ev adresinizi yasal adres olarak gösterirseniz vergi ödemekle yükümlü olursunuz. Sanal ofis kiralayarak gereksiz masraf yapmaktan kurtulmanız mümkün. LeventOfis sanal ofislerini tüm resmi işleriniz için adres olarak gösterebilirsiniz.

Prestijli Konumdan Yararlanın

LeventOfis’ten kiralayacağınız ofisler lokasyonları ile müşterilerinizin gözünde itibarınızın artmasını sağlar. Genellikle en saygın firmaların konumlandığı Levent’in merkezinde bulunan ofislerle kartvizitinize prestijli bir adres ekleyebilirsiniz. Bu adrese ulaşımın İstanbul göz önünde bulundurulduğunda çok kolay olması da sağlanan avantajlar arasında.

Evrak ve Kargolarınız Karşılansın

Dışarıda çalışanlar çoğu zaman postalarını kaçırır. Önemli evrakların ve postaların kaybolması çalışanlar açısından büyük sıkıntı yaratabilir. LeventOfis’ten kiralayacağınız sanal ofisler sizin için postalarınızı karşılar. Bu sayede siz dışarıda bile olsanız evrak ve kargolarınız güvenle teslim alınır. Aynı zamanda, acil belgelerin atlanmaması için size hemen posta geldiğine dair bilgi verilir.

Çağrıları Kaçırmanız İmkansız

Ofis dışında çalışırken ya da toplantı yaparken telefonlarınızı açamayabilirsiniz. İş kaybına neden olabilecek bu durum kiralayacağınız sanal ofisle kolay bir şekilde çözülür. LeventOfis’in çağrı hizmeti içeren paketlerini tercih ederek sekreteryadan yararlanmak mümkün. Aramalarınız profesyonel bir ekip tarafından cevaplandırılırken itibarınız da artacaktır. Tüm aramalar çağrı hizmeti kapsamında size hemen bildirilir.

Toplantı Odası Kullanımı

Dışarıda yapılan toplantılar çoğu zaman dış etkenler nedeniyle çok da verimli geçmeyebilir. LeventOfis sanal ofisleri, belirlenen paketlerle size toplantı salonu hizmeti verir. Maksimum 8 kişi kapasiteli toplantı odalarını ayın istediğiniz iki gününde kullanabilirsiniz. Sessiz ve kapalı ortamda gerçekleştireceğiniz toplantılarla iş veriminiz artacaktır.

LeventOfis’in Sanal Ofislerini Kimler Kullanabilir?

Sanal ofis son yıllarda özellikle fiziki bir ofis açmak istemeyen çalışanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Freelancerlar, home office çalışanlar, girişimciler bu ofisleri en çok kullananlar arasında. Bununla birlikte, çalışma alanı saha olan farklı iş kolları da sanal ofis kullanmaya başladı. Siz de bağımsız çalışıyorsanız ve bir ofise ihtiyacınız varsa, LeventOfis’in ayrıcalıkları hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X