Haziran Ayına Özel Kampanya!

Nasıl Daha Verimli Çalışırım?

levent-ofis-franchising

Verimli çalışmak için rahat bir ofis ortamının olması şart. Konforlu bir ortam, daha verimli ve üretken bir çalışma süreci sağlar. Ofisin nasıl dizayn edildiği çalışma şeklini doğrudan etkiler. Bu noktada, sanal ofis kiralamak iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkar. LeventOfis sanal ofisleri çalışmalarınızın daha verimli olabilmesi için özel olarak tasarlanır. Tüm ofis türlerinde verimli çalışmak için dikkat edilmesi gereken noktaları sizin için derledik.

Ne Çok Sıcak Ne Çok Soğuk

Sıcaklık algısı genel olarak kişiden kişiye değiştiği için ortak bir paydada buluşmak zor olabilir. Hem kıyafetler hem de bireysel istekler ofis ısısının kaç derece olacağı konusunda farklı fikirler ortaya çıkmasına neden olur. Yapılan çalışmalar, ofis ortamında 20 – 23 derece arasının verimi artıracağını belirtir. Siz de ofisinizde ortalama bu sıcaklıkları uygulayarak çalışanların daha rahat çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Hava Sirkülasyonunu Sağlayın

Temiz hava, tüm çalışanlar için temel ihtiyaçlardan biridir. Ofiste hava sirkülasyonunu sağlayarak kendinizi daha zinde hissetmeniz mümkün. Kapalı ortamlarda karbondiyoksit oranı artacağı için çalışanlarınız da  bu kirli havadan olumsuz yönde etkilenir. Soğuk havalarda bile pencerelerin belli aralıklarla açılması gerekir. LeventOfis’ten kiralayacağınız sanal ofis, ihtiyacınız olan temiz havayı ve ortam sıcaklığını belirleyerek verimli çalışmanızı kolaylaştırır. Rahatlayan beyin ve vücutlarla çok daha üretken olabilirsiniz.

Gereksiz Eşyalardan Kurtulun

Ofis ortamının dağınık ve düzensiz olması hem sizin hem de çalışanlarınızın dikkatini dağıtır. İşe konsantrasyonu büyük ölçüde etkileyen gereksiz eşyaları ofisinizden kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda, düzensiz ofislerde aradığınız evrak ya da küçük gereçleri bulmanız zorlaşır. Zaman kaybına neden olan bu düzensizlik üretkenliği ve verimliliği de etkiler. Fazlalık yaratan tüm eşyalardan kurtularak odaklanmayı ve verimliliği artırmanız mümkün.

Konforlu Mobilyalar Seçin

Gün içinde en çok kullanılan eşyalardan masa, sandalye ve koltukların konforlu seçilmesi gerek. Verimli çalışma ile birlikte çalışanların sağlığı da göz önünde bulundurulmalıdır. Seçilecek rahat ve konforlu mobilyalar müşterileriniz ve ziyaretçileriniz için de büyük önem taşır. Fiziki bir ofis ve mobilya seçimiyle vakit kaybetmek istemiyorsanız sanal ofis kiralayabilirsiniz. LeventOfis sanal ofisleri sizin için en rahat ortamı hazırlar. Modern ve ergonomik tasarımlarla zenginleştirilen ofislerle çalışmalarınız daha verimli hale gelir.

LeventOfis Sanal Ofisleri Verimli Çalışma Ortamı Sunar!

LeventOfis, ortak ve sanal ofis seçenekleri ile hem sizin hem de çalışanlarınızın verimliliğini artırmayı hedefler. Özellikle girişimciler ve freelancer’ların iş yükü hafifletilerek çalışmalarına daha çok vakit ayırabilmeleri sağlanır. Ofislerin temizliği ve düzeni sağlanarak verimli çalışılabilecek alanlar oluşturulur. Modern dizayna sahip ofisler ve konforlu mobilyalar rahat etmenize yardımcı olur. Gürültü faktörünün minimuma indirildiği ofislerde odaklanmada problem yaşanması imkansız.

LeventOfis’in sanal ofis hizmetinin yanı sıra ortak ofis ve toplantı odası hizmetlerini de tercih edebilirsiniz. Paylaşımlı alanlarda diğer çalışanlarla etkileşim içine girerek fikir alış-verişinde bulunabilmeniz ve ağınızı genişletebilmeniz mümkün. LeventOfis’ten kiralayacağınız ofislerle ve sunulan ek hizmetlerle çok daha verimli çalışabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X