LEVENT OFİS

Sanal Ofis Açmak

sanal-ofis-acmak Sanal ofis konsepti, özellikle son yıllarda çalışanlar arasında giderek popüler hale gelen bir çalışma sistemidir. Bu ofisler, fiziksel olarak var olmasa da geleneksel bir ofisten beklenen tüm hizmetleri alabileceğiniz ofislerdir. Sanal ofis açmak, girişimciler ve freelance çalışanlar için farklı avantajlar sağlar. Kurulumunun pratik ve hızlı olması bu avantajların başında gelir. Kendi paylaşımlı çalışma alanını kurmak isteyenler, LeventOfis’i tercih edebilir. Değerini giderek artıran bu işe uygun fiyatlarla başlayarak yeni işiniz haline getirebilirsiniz.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Firmaları

sanal-ofis-acmak1 Sanal ofis firmaları, girişimciler ve serbest çalışanlar için resmi adres sağlanması amacı ile hareket eder. Şirketlerin kurulumunda gerekli olan resmi adres, sanal ofis adresi ile aynı gösterilerek maliyeti olumsuz yönde etkileyen masraflardan kurtulmak mümkündür. Normal bir ofise ihtiyaç duymayan çalışanlar, şirket adresi göstermek için bir ofis açmak zorunda kalır. Prestijli bir bölgede kiralanan ofisin, buna paralel olarak kirası da yüksek olacaktır. Bununla birlikte, ofisin kurumsal imajı destekleyecek şekilde dekore edilmesi için konforlu mobilyalara ihtiyaç duyulur. Ofis personeli ve faruralar için de her ay belli bir bütçe ayırmak gerekir. Sanal ofis firmaları bu noktada devreye girerek akıllı çözümler sunar.

Sanal ofisler, şirket kuruluşunda resmi adres ile birlikte çalışanlara bundan çok daha fazlasını sağlar. Resmi şirket adresi olarak gösterilen sanal ofis adresleri, müşterilerin gözünde itibarın artmasını sağlayacak konumlarda bulunur. Özellikle büyük şehirlerde, meslek grubu fark etmeksizin, iş trafiğinin yoğun olarak görüldüğü bölgeler vardır. Bu bölgelerde daha önceden kurulan büyük şirketler, yeni kurulan şirketler için bir örnek teşkil eder. İş merkezi konumundaki bölgeler genellikle ulaşım ağlarına ve ihtiyaç duyulan kanallara yakındır. Bu prestijli lokasyonları kartvizitinize ekleyerek müşterilerinizi etkilemeniz mümkün.

Sanal ofis firmaları, iş dünyasının aktif olarak bulunduğu bölgeleri analiz ederek şubelerini bu doğrultuda açar. Bu anlamda, sanal ofis kiralayarak adresin yanı sıra prestijli bir lokasyonun avantajlarına da sahip olursunuz. Sanal ofis açmak isteyen çalışanlar, hızlı bir şekilde elde ettikleri ofislerinden farklı hizmetler de alır. Kendi işlerini kurmak isteyen girişimcilerin ilk etapta geleneksel bir ofise ayıracak bütçesi olmayabilir. Girişimciler, sanal ofisleri tercih ederek normal bir ofisten beklediği hizmetlere sahip olabilir. Sanal ofis firmaları, resmi adresin yanı sıra, ihtiyaçlar doğrultusunda tercih edilebilecek evrakların teslim alınması, gelen çağrıların yönlendirilmesi, toplantı odası kullanımı gibi hizmetler de verir.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Açmak İçin Neler Gerekir?

sanal-ofis-acmak2 Ticari bir faaliyette bulunmak amacıyla sanal ofis açmak için öncelikle şirketin faaliyet alanına karar vermek gerekir. Ardından, kurulacak şirketin türünün belirlenmesi gerekir. Sanal ofis kiralayarak şahıs şirketi ve sermaye şirketleri kurulabilir. Daha önce ticari faaliyetlerde bulunmamış kişilerin ilk etapta şahıs şirketi kurması doğru bir karar olacaktır. Birden fazla ortak bulunuyorsa, limited ve anonim şirketlerden biri tercih edilebilir. Şirket türüne karar verildikten sonra ise verilecek hizmetlerin gözden geçirilmesi gerekir. Müşterilere sunulacak hizmetler ve bu hizmetlerin nitelikleri belirlenmelidir. Bu noktada, hedef kitle de büyük önem taşır. Vereceğiniz hizmetin hitap ettiği profili iyi analiz ederek iş sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

Lokasyon da bu noktada büyük öneme sahiptir. Sanal ofisin açılacağı konumun, iş dünyasına da ev sahipliği yapması gerekir. Büyük şirketlerin yoğun olarak görüldüğü bu lokasyonlar iş hacmini de genişletir. Prestijli sanal ofis adresleri, müşteriler tarafından da olumlu karşılanacaktır. Genellikle toplantılar için kullanılan ofislerin konumu itibarınızı artırmanızı sağlar.

Sanal ofis açmak isteyenler, çalışanların farklı ihtiyaçlarını da düşünmelidir. Çalışanların, işlerini dışarıda yaptıkları zamanlarda gelen evraklarının teslim alınması ve telefonlarının cevaplanması gerekir. Sanal ofisler, resmi adresin yanı sıra sekreterlik ve kargo hizmetlerini de alternatif olarak sunar. Özellikle sahada çalışanlar bu hizmetlerden yararlanarak işleri ile ilgili önemli evraklara da hızlı bir şekilde ulaşır. İş akışının sürdürülmesi ve yeni müşteriler kazanılması için gelen çağrıların anında yanıtlanması gerekir. Sanal ofisler, profesyonel ekiplerle çalışır. Alanında uzman kişiler, kurumsal kimliğiniz doğrultusunda şirketinize gelen telefonları karşılar. Acil durumlar da göz önünde bulundurularak sanal ofis kullanıcılarına hemen bilgi verilir.

Sonuç olarak, sanal ofis açmak için öncelikle şirket kurmak gerekir. Bu şirketin ilk etaptaki bütçesine göre prestijli bir lokasyon bulmak uygulanması gereken adımlardan biridir. Ardından, müşterilere verilecek hizmete karar vererek reklamınızı yapmanız gerekir. Bu sayede, girişimciler ve freelance çalışanlar sanal ofis hizmetinizden yararlanabilir.

LEVENT OFİS

LeventOfis Franchise

sanal-ofis-acmak3 LeventOfis, kendi şirketini kurmak isteyenler için avantajlı bir fırsat sunar. Uygun bir yatırımla bu alana yönelmek istiyorsanız, LeventOfis ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

İleride değeri artacak işler arasında gösterilen coworking space’ler, yani paylaşımlı alanlar, farklı iş kollarından pek çok girişimci tarafından tercih edilir. Paylaşımlı ofis alanları, kullanıcılarına çok sayıda fayda sağlar. Öncelikle, yeni iş bağlantılarının kurulabilmesine olanak tanıyan alanlarda çok sayıda çalışanla tanışabilirsiniz. Müşteri kazanmanın en önemli koşullarından biri yeni insanlarla tanışmaktır. Aynı zamanda, çalışanlar tarafından kullanılan alanlarda yeni iş ortaklıkları da kurabilirsiniz. Farklı meslek gruplarından çalışanların tercih ettiği paylaşımlı alanlarda, bu çalışanlarla sohbet etme şansı bularak yeni bilgiler de öğrenebilirsiniz.

Üretkenlik ve verimlilik için uygun ortamlarda çalışmak gerekir. Paylaşımlı alanların özgün konseptleri, yaratıcılığın da artırılmasını sağlar. Modern tasarımlara sahip mobilyalar, iyi bir ışıklandırma ve renklendirme ile çok daha konsantre olarak çalışabilirsiniz.

LeventOfis, paylaşımlı ofis alanında çalışmak isteyenler için hızlı ve pratik bir kurulum sunar. Bu iş için bütçenizden franchise ve teminat bedelini ayırmanız yeterlidir. Standart ücretleri ödeyerek, LeventOfis’in desteklerinden yararlanabilirsiniz. Bu desteklerden en efektik olanı reklam ağına girmektir. Müşteri kazanabilmenin en kolay yollarından biri olan reklam konusunda LeventOfis yanınızda olur. Aynı zamanda, yatırım sermayesi olarak da belli bir ödeme yapmanız gerekli.

LeventOfis Franchising, size farklı avantajlar da sunar. Müşteri ilişkilerinin nasıl kurulacağı ve sorunların çözümü üzerine eğitim alarak bilgilerinizi işinize aktarabilirsiniz. Network desteğinin yanı sıra geniş reklam imkanı sunan LeventOfis, bölgesel reklam kampanyaları ile de müşteri kazanmanıza yardımcı olur.

Yalnızca kurulum aşamasında değil, istediğiniz her zaman LeventOfis desteğini alabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)