LEVENT OFİS

Sanal Ofis Fiyatları Nelerdir?

sanal-ofis-fiyat Bir ofise bağlı olmadan ticari faaliyetlerini yürütebilen çalışanlar sıklıkla sanal ofisleri tercih eder. Prestijli bir lokasyonda, kolay ulaşılabilir konumda bulunan bu ofisler kullanıcılarına özellikle maddi anlamda avantaj sağlar. Sanal ofis firmaları, farklı bütçeleri de göz önünde bulundurarak geniş bir aralıkta fiyat alternatifi sunar. Lokasyon ve verilen hizmetlerin niteliği de fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Sanal ofis fiyat karşılaştırması yaparak bütçeniz doğrultusunda ofis ihtiyacınızı giderebilirsiniz. En uygun fiyatlar için LeventOfis sanal ofislerini tercih edebilirsiniz. İstanbul’un prestijli lokasyonlarında hizmet veren LeventOfis, hazırladığı farklı paketlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlar.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Nedir?

sanal-ofis-fiyat2 Teknolojinin gelişmesi ve internet kullanımının yaygınlaşması, çalışma biçimlerinin de yeniden yorumlanmasını sağlar. Çalışanlar, artık geleneksel ofis anlayışını terk ederek farklı alternatiflere yönelmeye başlar. Özellikle fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayan freelancer’lar başta olmak üzere çeşitli iş kolları da sanal ofislerden yararlanabilir.

Sanal ofisler, gün içinde ofiste vakit geçirmeyen ve işlerini istedikleri yerden yürütebilen çalışanlar için akıllı çözümler getirir. Bu yeni nesil çalışma sisteminde, normal bir ofisten beklenen tüm hizmetler de sunulur. Ticari faaliyetlerde bulunmak için resmi şirket adresi bildirmenin zorunlu olması, sanal ofislerin yaygınlaşmasını da hızlandırır. Sahada çalışanlara, freelancer’lara, girişimcilere ve daha çok sayıda iş koluna yasal adresin yanı sıra esnek çalışma koşulları da sunulur.

Çalışma yerini ve mesai saatini kendileri belirleyenlerin zaten normal bir ofise ihtiyacı yoktur. Home office çalışanlar ve sahada görev alan mühendis gibi meslek grupları sanal ofis kiralayarak hem yasal zeminde ilerler hem de çok sayıda hizmetten istedikleri ölçüde yararlanabilir. Sanal ofis firmaları, bu çalışanların ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak çeşitli hizmetler sunar. Bu hizmetlerden yararlanıp yararlanmamak çalışanların seçimine bırakılır. Kargo hizmeti, çağrı merkezi, toplantı odası ve ortak alan kullanımı gibi farklı hizmetlerden, ücreti mukabilinde istediğinizi tercih edebilirsiniz. Sanal ofis fiyat bilgilerine ulaşarak hem ofis kiraları hem de hizmet bedellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Sanal Ofis Hizmeti

sanal-ofis-fiyat3 LeventOfis, girişimcilere ve freelance çalışanlara bir ofisten çok daha fazlasını sunar. Ticari faaliyetlerin devam edebilmesi için ihtiyaç duyulan resmi adresin yanı sıra İstanbul’un prestijli lokasyonlarında ofis sahibi olabilirsiniz. Yalnızca yasal adres ile değil, beklentileri fazlasıyla karşılayacak, ihtiyaca yönelik kaliteli hizmetlerle de çalışanların yanında olur.

LeventOfis’in sanal ofis kullanıcıları için sağladığı en önemli avantajlardan biri prestijli bir lokasyondur. Levent ve 4. Levent’te bulunan LeventOfis şubeleri, özellikle iş dünyasının merkezinde olması ile öne çıkar. Toplu taşıma ve ana yolları gibi ulaşım ağlarına yakın olması da müşterilerle yapılacak toplantılarda kolay ulaşılabilirlik sağlar. Bununla birlikte, kartvizitinizde böyle prestijli bir lokasyonun görülmesi ile müşterilerinizin gözünde kurumsal imajınız güçlenecektir.

LeventOfis sanal ofisleri, kargo ve sekreterya hizmetlerinden yararlanabilmenize yardımcı olur. Profesyonel ofis ekibi hem kargolarınızı takip eder hem de gelen çağrılarınızı anında cevaplandırır. LeventOfis’in şirket kuruluşunuzda adınıza tahsis ettiği telefon hattını şirket hattınız olarak kullanabilirsiniz. Kurumsallığınıza zarar vermeyecek şekilde cevaplanan telefonlar, çok daha hızlı bir şekilde müşteri kazanmanızı sağlayacaktır.

Toplantı odası ve ortak alan kullanımına da izin veren LeventOfis, bu hizmetleri çalışma alanına ihtiyaç duyan kullanıcılara verir. Yaratıcılığın geliştirilmesini sağlayan verimli çalışma ortamlarını, LeventOfis’in belirlediği süreler içinde ve ücretini ödeyerek kullanabilirsiniz. Sanal ofis fiyat avantajı ile öne çıkan LeventOfis, getirdiği profesyonel çözümlerle yanınızda olur.

LEVENT OFİS

İstanbul Sanal Ofis Fiyatları

sanal-ofis-fiyat4 Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen ticaret ve finans merkezlerinden biri olan İstanbul, Asya ve Avrupa pazarlarının da bağlantı noktalarından biridir. İstanbul’un özellikle bazı bölgelerinde ticari faliyetler yoğun olarak görülür. İş trafiğinin fazla olduğu bu lokasyonlar şirket kurmak için doğru tercihler olacaktır. Yeni şirket kuracaklar, prestijli lokasyonların avantajlarını yaşayabilir.

İstanbul’da ticaret hayatının en hareketli olduğu lokasyonlarda bir ofis açmak için ciddi anlamda bütçe ayırmak gerekir. Prestijin yanında çok sayıda fayda sağlayan ofisler, bu faydalarla doğru orantılı fiyatlara sahiptir. Yeni girişimlerin ise özellikle kuruluş döneminde tüm finansal kaynaklarını büyümek için kullanması gerekir. Ofisler için yapılacak masraflar farklı alanlara aktarılarak gelişme gösterilebilir. Bu noktada, sanal ofisleri tercih ederek giderlerinizi azaltabilir ve şirketinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

İstanbul’un iş anlamında gözde semtlerinde kiralayacağınız sanal ofis fiyat alternatifleri ile kullanıcılara seçme şansı sunar. Ofis için ayırdığınız bütçe doğrultusunda, prestijli bir bölgede sanal ofis sahibi olabilirsiniz. Sanal ofis fiyatları da lokasyonun yanı sıra firmaların sunduğu farklı hizmetler üzerinden şekillenir. Yapacağınız araştırmanın ardından finansal kaynaklarınızı çok zorlamayacak, bütçenize uygun bir sanal ofis bulabilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Sanal Ofis Fiyatları

sanal-ofis-fiyat5 LeventOfis, finans merkezlerinden Levent’te bulunan 2 şubesi ile sanal ofis hizmeti verir. LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek hem bu prestijli lokasyondan hem de ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları da sunan LeventOfis sanal ofis fiyat alternatifleri de sunar.

Sanal ofis kiralamak isteyenler için hazırlanan farklı paketlerle, beklentilerinizi karşılayacak hizmetleri alabilirsiniz. Yasal adres paketi ile şirket kurulumu için ihtiyaç duyulan şirket adresi ve prestijli bir lokasyonun yanı sıra kargo karşılama hizmetinden de faydalanmak mümkün. Özellikle yeni girişimlerin iş akışını hızlandıran telefonlar, standart paketlerin seçilmesi durumunda profesyonel bir ekip tarafından cevaplandırılır. Sekreterya hizmetinden de yararlanabileceğiniz standart paketler, fiziki bir ofis olmadan da müşteri kazanabilmenizin pratik yollarını sunar.

LeventOfis, sanal ofis kullanıcılarının toplantı yapma ihtiyacını da düşünerek farklı bir paket hazırlar. Gold paketleri tercih ederek toplantı odalarını belirlenen süreler dahilinde kullanabilirsiniz. LeventOfis, paket içeriğine konu olan hizmetlerin hiçbiri için ek ücret talebinde bulunmaz. Yalnızca, toplantı odasının belirlenen sürelerden fazla kullanılması durumunda ek ücret talep edilir.

Aylık 175 TL’den başlayan uygun fiyatlarla sanal ofis sahibi olabilmek ve profesyonel hizmetlerden yararlanabilmek için LeventOfis sanal ofislerini tercih edebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)