LEVENT OFİS

Sanal Ofis Fiyatları

sanal-ofis-fiyatlari Sanal ofisler, girişimcilerin ve freelance çalışanların ofis ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla çeşitli hizmetler sunar. Dışarıda müşteri ziyaretinde bulunurken ya da toplantı yaparken ofis işlerini yürütecek çalışanlara ihtiyaç vardır. Hatta toplantı için bile bir salona ihtiyaç bulunur. Sanal ofisler, çalışanların tüm bu ihtiyaç ve beklentilerini düşünerek akıllı çözümler sunar. Sanal ofis fiyatları da bu çözümlere paralel olarak değişiklik gösterir. Ofis tercihinizi LeventOfis’ten yana kullanarak bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla, beklentilerinizi karşılayacak kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Nedir?

sanal-ofis-fiyatlari1 Sanal ofisler, genellikle freelancer’lar ve girişimciler tarafından tercih edilen yeni nesil bir çalışma yöntemidir. Gün içinde sıklıkla dışarıda olanların ya da home office çalışanların geleneksel bir ofise ihtiyacı yoktur. Bununla birlikte, bazı ihtiyaçların karşılanması amacıyla zaman zaman bir ofis gerekebilir. Sanal ofisler bu noktada devreye girerek, bir ofise ihtiyaç duyulan anlarda çalışanların yanında olur.

Yeni bir şirket kurmak isteyen girişimcilerin, özellikle kuruluş aşamasında fiziki bir ofise ihtiyacı yoktur. İşlerini dışarıdan yürütebilen girişimciler, yalnızca şirket adresi göstermek için bir ofise gereksinim duyar. Adres göstermek amacıyla bir ofis açmak, şirketin gelişme sürecinde maddi olarak girişimcileri zorlayacaktır. Kira, vergi, faturalar gibi geleneksel ofislerin aylık sabit giderlerinin korunması için farklı bir çözüm gerekir. Maliyetin azaltılmasına yardımcı olan sanal ofisler tercih edilerek, bu kaynaklar farklı alanlara aktarılabilir. Sanal ofis fiyatları incelenerek bütçelere uygun ofis belirlenebilir. Bu ofislerde, belirlenen aylık kiralar dışında fazladan harcama yapmanıza gerek yoktur.

Sanal ofis firmaları, özellikle girişimcilerin ihtiyaçlarını analiz ederek çeşitli hizmetler sunar. Standart hizmetlerin yanı sıra farklı ihtiyaçlara yönelik hizmetler fiyatların da belirleyicisidir. Ekstra alınmak istenen hizmetler için genellikle ödeme yapmak gerekir. Standart hizmetlerin işiniz için yeterli olmadığını düşünüyorsanız diğer hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Sanal Ofis Hizmeti

sanal-ofis-fiyatlari2 Sunduğu akıllı çözümler ile girişimciler ve freelance çalışanlar tarafından sıklıkla tercih edilen LeventOfis, ihtiyaçları karşılayacak hizmetler sunar. Uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz sanal ofisler, geleneksel bir ofisten beklediğiniz her iş için çözüm olur.

LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek öncelikle şirketinizin yasal zemine oturabilmesi için bir adres edinebilirsiniz. Her şirketin kurulurken belli bir şirket adresi göstermesi gerekir. Bu adres için fiziki bir ofis açmak maliyetleri artıracaktır. LeventOfis sanal ofislerini kiralayarak, şirket adresinizi sanal ofis adresi olarak gösterebilirsiniz. Yasal olarak hiçbir sakıncası olmayan bu adres gösterme ile ciddi anlamda tasarruf edebilmeniz mümkün. İş dünyasının merkezlerinden biri olan Levent’te bulunan sanal ofisler prestijinizi artırmayı da sağlar. Müşterilerinize göstereceğiniz prestijli iş adresi, kurumsal anlamda itibarınızı artırır.

LeventOfis’in sunduğu akıllı çözümlerden biri de kargo ve çağrı merkezi hizmetleridir. Gelenekel bir ofis açmanın en büyük nedenlerinden biri iş sürekliliğinin sağlanması amacıyla telefon trafiğinin yönetilmesidir. Müşterilerin isteklerine anında yanıt vererek olumlu geri dönüş alabilmek mümkündür. Bu anlamda, LeventOfis sanal ofislerinin profesyonel sekreterya ekibi kurumsal kimliğiniz doğrultusunda çağrılarınızı cevaplandırır. Aynı zamanda, gelen kargolarınız ve önemli evraklarınız LeventOfis ekibi tarafından teslim alınarak size hemen bilgi verilir. LeventOfis’in sunduğu bu hizmtlerden yararlanarak işlerinize çok daha fazla vakit ve bütçe ayırabilirsiniz.

LEVENT OFİS

İstanbul Sanal Ofis Fiyatları

sanal-ofis-fiyatlari3 İstanbul’da önemli lokasyonlarda faaliyet gösteren sanal ofis firmaları, sundukları hizmete göre farklı bir fiyat politikası uygular. Sanal ofis fiyatlarının belirlenmesinde çeşitli farktörlerin etkisi bulunur. Bu faktörlerin en önemlilerinden biri lokasyondur. İş dünyasının merkezinde, kolay ulaşılabilir, ihtiyaç duyulan kaynaklara yakın prestijli lokasyonlar fiyatlar üzerinde büyük etkiye sahiptir. İyi bir konumda bulunan sanal ofisler genellikle ulaşım ağlarına yakınlığı ile ön plana çıkar. Ofislerin hem toplu taşıma hem de ana yollara yakın olması ulaşılabilirlik açısından önemlidir. Müşterilerin her yerden rahatlıkla gelebilmesi, iş ilişkilerini de olumlu yönde etkiler.

Lokasyon ile birlikte firmaların sunduğu farklı hizmetler bulunur. Çoğu firma kargoların karşılanması ve telefonların cevaplanması gibi hizmetler verir. Alanında uzman ekiplerle çalışan sanal ofis firmaları, bu hizmetler için farklı fiyatlar belirler. Sanal ofis kiralayarak yararlanılabilen hizmetlerden biri de toplantı salonu kullanımıdır. Girişimciler ve freelance çalışanlar zaman zaman müşterileri ile toplantı yapmak isteyebilir. Fiziki bir ofise sahip olmayan çalışanlar toplantılarını genellikle dışarıda gerçekleştirir. Kurumsal kimlikle bağdaşmayan bu duruma çözüm olarak sanal ofis toplantı salonları tercih edilebilir. Toplantı salonunun yanı sıra ortak alan kullanımına da izin veren sanal ofisler tüm bu hizmetler için farklı fiyatlara sahiptir. İstanbul’daki sanal ofis fiyatları ve sunulan hizmetleri karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza uygun ofisi bulabilirsiniz.

LEVENT OFİS

LeventOfis Sanal Ofis Fiyatları

sanal-ofis-fiyatlari4 İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından Levent’te faaliyet gösteren LeventOfis, farklı bütçelere göre hazırladığı paketler ile çalışanlara alternatif yaratır. Farklı fiyatlara sahip olan bu paketlerden ihtiyaç ve beklentilerinize uygun olanı seçerek kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz.

Çalışanların geleneksel bir ofisten beklentilerini düşünen LeventOfis, standart hizmetleri ile bu beklentleri fazlasıyla karşılar. Resmi adres, şirketlerin ihtiyaç duyduğu öncelikli hizmetlerden biridir. LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek şirketinizi kurmak için ihtiyacınız olan yasal iş adresini elde edebilirsiniz. Yasal olarak tanınmanız için gerekli olan adres, kurumsal imajınızı güçlendirecek prestijli bir konuma da sahiptir. İş dünyasının kalbi Levent ve 4. Levent’te bulunan LeventOfis sanal ofisleri, müşterilerinizi etkilemenize yardımcı olur.

Fiziki bir ofise ihtiyaç duyulmasının önemli nedenlerinden biri gelen kargoları teslim almaktır. Bu noktada, LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek profesyonel bir ekibe sahip olabilirsiniz. Gelen önemli evraklarınız teslim alınır ve acil durumlar da düşünülerek size hemen bilgisi verilir.

LeventOfis sanal ofis fiyatları üzerinde önemli etkisi olan toplantı odası ve ortak alan kullanımı, aylık belirlenen süreler için geçerlidir. Sanal ofis kullanıcılarına özel olarak hazırlanan paketlerde, istediğiniz saatleri belirleyerek bu alanları kullanabilirsiniz.

Ofis ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla, uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet sunan LeventOfis sanal ofislerini tercih edebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)