LEVENT OFİS

Sanal Ofis Hizmeti

sanal-ofis-hizmeti Sanal ofisler günümüzde giderek yaygınlaşan çalışma sistemlerinden biridir. Genellikle fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayan çalışanlar tarafından tercih edilir. Sanal ofis hizmeti veren firmalar sağladıkları avantajlar ile çalışanların kaynak ve zamanlarını farklı alanlara kanalize etmelerine yardımcı olur. Müşterilerin gözünde daha kurumsal bir imaj çizilmesine de katlı sağlayan sanal ofisler ile şirket kurmak iş anlamında atılacak doğru bir adım olacaktır.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Nedir?

sanal-ofis-hizmeti1 Sanal ofisler, kalıcı bir ofise ihtiyaç duymadan çalışanların tercih ettiği yeni nesil çalışma sistemidir. İş kollarının tanımının değişmesi ve yeni kolların ortaya çıkması ile geleneksel ofis anlayışında da değişikliğe gidilir. Sahada çalışanlar ile birlikte özellikle ticari faaliyetlerini internet üzerinden gerçekleştirenler için sanal ofisler akıllı ve hızlı bir çözümdür. Artık neredeyse herkesin erişebildiği internet hem devlet kurumları hem de işletmeler tarafından kullanılır. Özellikle büyük şirketlerin sanal ortamda aktif olarak yer alması ile geleneksel ofislerin bazı çalışanlar için gerekli olmadığı düşüncesi gelişir. Sanal ofislerin ortaya çıkmasında, ekonomik faaliyetlerin internet üzerinden yürütülmesinin büyük katkısı bulunur.

Her gün ofise gitmek bazı çalışanlar için gereksiz bir durumdur. Genellikle müşteri ziyaretleri gerçekleştiren ya da sahada çalışanlar geleneksel ofisleri yalnızca resmi işleri için kullanır. Özellikle yeni kurulan şirketler için bu şekilde bir ofis açmak hem maddi anlamda kayıp yaşatır hem de zamanın verimli kullanılmasına engel olur. Bu şirketler sanal ofis hizmeti ile ciddi anlamda tasarruf edebilir. Maddi kaynaklar yeni kurulan şirketin büyümesi ve ilerlemesi için kullanılabilir. Aynı zamanda, girişimciler bir ofisin ihtiyaçları ile uğraşmayacağından işlerine ayıracakları daha fazla vakitleri olur.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Kimler İçin Avantajlı?

sanal-ofis-hizmeti2 Sanal ofis hizmeti, işini geleneksel anlamda bir ofise ihtiyaç duymadan yürütebilen herkes tarafından kullanılabilir. Home office çalışanlar başta olmak üzere freelance çalışanlar, girişimciler, danışmanlık hizmeti verenler, avukatlar, e-ticaret şirketine sahip olanlar gibi çok sayıda iş koluna hitap eder. Özellikle home office çalışanlar ve freelancer’lar işlerini istedikleri her yerden idare edebilir. Bu çalışanlar için bir bilgisayar ve internetin olması yeterlidir. Sahada çalışanlar ise günün büyük bölümünü zaten dışarıda geçirdiği için fiziki bir ofisin varlığına ihtiyaç duymaz. Genellikle, yalnızca kargo ve evrak teslimi ile telefonların cevaplanması için kullanılan geleneksel ofisler gereksiz bir gider kaynağı yaratır. Bu çalışanlar, kiralayacakları sanal ofis ile işlerini büyütmek için gerekli kaynak ve zamanı farklı alanlara aktarabilir.

Yeni şirket kurmuş olan girişimciler de sanal ofislerden faydalanır. Özellikle kuruluş döneminde girişimcilerin elinde olan maddi kaynakların ofis açmak yerine iş için kullanılması şirketlerin daha hızlı büyümelerine yardımcı olur. Bununla birlikte, halihazırda kurulu olan şirketlerin yeni açılacak şubeleri için de sanal ofislerden yararlanılabilir. Bir şirket, işini büyütüp geliştirmesinin ardından farklı şubeler açmak isteyebilir. Bu şubelerin farklı şehirlerde açılması maliyetin yanı sıra ciddi bir zaman kaybına neden olur. Sanal ofis kiralayarak şube açmak akıllı bir tercih olacaktır. Bu meslek grupları ile birlikte geleneksel bir ofise ihtiyaç duymayan tüm çalışanlar sanal ofislerden yararlanabilir.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Avantajları

sanal-ofis-hizmeti3 Sanal ofisler, kullanıcılarına çok sayıda hizmet sunar. Bu hizmetlerin en önemlisi yasal adrestir. Hem freelance çalışanlar hem de yeni bir şirket kuracakların işlerini yasal hale getirebilmek için resmi bir adrese ihtiyaçları vardır. Ev adresinin iş yeri adresi olarak gösterilmesi stopaj gibi vergi yükümlülüklerini de beraberinde getirir. Sanal ofis hizmeti ile edinilecek yasal adres sayesinde vergiden muaf olmak mümkündür. Yasal adresin çalışanlara sağladığı avantaj özellikle maddi boyutludur. Yalnızca adres gösterme zorunluluğu nedeniyle açılan ofisler işletmeleri maliyet kaybına uğratır. Hiç kullanılmayacak ofislerin giderlerine ayrılacak bütçe farklı iş alanlarına aktarılabilir.

Sanal ofislerin sunduğu avantajlardan biri de lokasyondur. Ofis firmaları genellikle merkezi ve iş trafiğinin yoğun olduğu semtlerde faaliyet gösterir. Bu bölgelerde fiziki bir ofis açmak, özellikle yeni kurulan şirketler için maddi anlamda zorlayıcı olabilir. Prestijli bir lokasyonda sanal ofis kiralamak müşterilerin ve ziyaretçilerin gözünde kurumsal kimliği pekiştirir. Merkezi konum ulaşımın da kolay olmasını sağlar.

Bazı şirketler yalnızca kargo ve sekreterlik işleri için ofis açmak durumunda kalır. Sanal ofis firmalarının en büyük artılarından biri verdikleri kargo ve sekreterya hizmetleridir. Profesyonel ekipler ile birlikte çalışan firmalar, gelen evrak evrakları teslim alır ve çağrıları cevaplandırır. Telefon ile müşteri kazanımı tüm şirketler ve freelance çalışanlar için önemlidir. Kurumsal kimliğe zarar vermeyecek şekilde cevaplanan çağrılar müşterilerle ilişkileri de geliştirir.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Şirket Kurulumu

sanal-ofis-hizmeti4 Yeni kurulacak şirketler fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayabilir. Bu noktada sanal ofis kiralayarak şirket kurmak akıllı bir hamle olacaktır. Sanal ofis hizmeti ile şirket kurmak için öncelikle bu ofisleri kiralayan firmalarla iletişime geçmek gerekir. Firma ile yapılacak sözleşme, şirketin yasal adresi olarak sanal ofis adresinin gösterilebilmesini sağlar. Ardından, şirketin resmiyet kazanabilmesi için gerekli evraklar ile birlikte vergi dairesine başvuruda bulunulur. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, başvurunun yapılacağı vergi dairesinin sanal ofisin bağlı olduğu vergi dairesi ile aynı olmasıdır. Başvurudan sonra, vergi dairesinden bir memur verilen bilgileri teyit etmek amacıyla şirket adresi olarak gösterilen sanal ofis adresine ziyarette bulunur. Bu ziyaret sırasında başvuru sahiplerinin ofiste bulunmasına gerek yoktur. Profesyonel karşılama ekibi gelen memur ile görüşerek farklı bir randevu zamanı belirleyebilir.

Sanal ofis hizmeti ile şirket kurmak için şahıs ya da sermaye şirketi olmak gerekir. Girişimciler, şirket türü ve ünvanının yanı sıra ekonomik faaliyet konusuna da karar vererek sanal ofislere başvuruda bulunmalıdır. Şirket, vergi dairesi tarafından da tanınmasının ardından resmi olarak ticari faaliyetlerini yürütebilir.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)