LEVENT OFİS

Sanal Ofis Nasıl Kiralanır?

sanal-ofis-kiralama Günümüzde hızla ortaya çıkan yeni iş kolları, çalışma şekillerinin değişmesi üzerinde büyük etkiye sahiptir. Geleneksel ofis açma yönteminin yerini de yavaş yavaş sanal ofisler almaya başlar. Sanal ofis kiralama hızlı ve pratik olmasından dolayı hem girişimciler hem de freelance çalışanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. LeventOfis, sizi zorlamayacak koşullar ile sanal ofis hizmetinden yararlanabilmenizi sağlar. Kaynak ve zamandan tasarruf etmenin yanı sıra sunulan farklı hizmetler ile çok sayıda avantaj elde etmek mümkündür. LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek siz de bu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Kiralama

sanal-ofis-kiralama1 Yeni kurulan işlerin başarıya ulaşabilmesi için belli maddi kaynaklara ve zamana ihtiyaç vardır. Bu işleri kuran girişimciler, başta fiziki bir ofis açarak bütçelerinin büyük bir bölümünü buraya aktarmak durumunda kalırlar. Kira, vergiler, ofis mobilyaları, kırtasiye masrafları, faturalar gibi çok sayıda gider kalemi girişimcileri zorlayabilir. Şirketlerin büyümesi ve gelişmesi için ihtiyaç duyulan maddi kaynakların yalnızca ofis açmak için kullanılması gereksizdir. Bu bağlamda, yeni nesil çözümlerden biri olan sanal ofis kiralama yöntemi girişimciler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Kolay ulaşılabilir bir semtte ve bütçeye uygun geleneksel bir ofis bulmak için girişimcilerin fazladan zaman yaratması gerekir. Aynı zamanda, ofis kiralamak için gerekli işlemler maddi açıdan bütçelerin zorlanmasına yol açar. Sanal ofisler hızlı bir şekilde kurularak girişimcilerin zamanını işlerine ayırabilmesine olanak tanır. Özellikle yeni kurulan bir şirkete sahipseniz zamanınızı işlerinize ve müşterilerinize ayırabilirsiniz. Bununla birlikte, sanal ofis kiralayarak maddi açıdan ciddi anlamda tasarruf etmek mümkündür. Sanal ofis kiralarken ayrılması gerken bütçe yalnızca ofislerin aylık kira bedellerini kapsar. Siz de fiziki bir ofise ihtiyaç duymuyor ve kaynaklarınızı farklı alanlarda kullanmak istiyorsanız sanal ofis kiralayabilirsiniz. Bunun için başvuru yapmanız yeterlidir.

LEVENT OFİS

Sanal Ofisi Kimler Kullanabilir?

sanal-ofis-kiralama2 Sanal ofis kullanabilmek için herhangi bir iş kolu kısıtlaması yoktur. Şirket kurmak isteyenler ya da zaten devam edilen işte fiziki bir ofise ihtiyaç duymayanlar sanal ofis kiralama yöntemini kullanabilir. Girişimciler ile birlikte istedikleri her yeri kullanabilen freelance ve home office çalışanlar da sanal ofisleri tercih edebilir. Yazılımcılar, proje bazlı dönemsel çalışanlar, eğitim ve danışmanlık hizmeti verenler, blog yazarlığı yapanlar ve daha çok sayıda alanda freelance çalışanlar sanal ofisleri kullanabilir.

E-ticaret şirketleri de sanal ofis yöntemini tercih eder. Ticari faaliyetlerini internet üzerinden satış yaparak yürüten e-ticaret şirketlerinin özellikle kuruluş aşamasında fiziksel bir ofise ihtiyacı yoktur. Satış ve pazarlama için internetin kullanıldığı ve müşteriler ile de yine online iletişeme geçilen bu alanda gereksiz maliyetin önüne geçebilmek için sanal ofis kullanmak iyi bir tercih olacaktır.

Bu alanların dışında şube açmak isteyen şirketler de sanal ofisleri kullanabilir. Büyümeye başlayan şirketler faaliyet alanlarını genişletebilmek için şube açma eğilimindedir. Özellikle şirketin bulunduğu şehirden farklı bir yerde şube açılmak isteniyorsa sanal ofisler her anlamda tasarruf etmeyi sağlar.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Avantajları

sanal-ofis-kiralama3 Sanal ofis kiralama ile elde edilen çok sayıda avantaj bulunur. Bu avantajların en önemlilerinden biri maliyetin düşmesidir. Fiziki bir ofisi yalnızca resmi işleri için kullanan girişimciler, özellikle kuruluş döneminde bütçelerinden büyük bir kısmı bu ofisleri açmak için ayırmak durumunda kalır. Geleneksel ofislerin kira, fatura, vergi, kırtasiye masrafları gibi aylık sabit giderleri bulunur. Sanal ofislerden yararlanarak bu giderlerden kurtulmak mümkündür. Bu ofisleri kiralamak için aylık yalnızca belirlenen ücretin ödenmesi yeterlidir.

Sanal ofisleri kullananların müşteri görüşmeleri ve toplantılar için bazı zamanlarda bir ofise ihtiyacı bulunabilir. Bu görüşmeler için dışarıda kafe ve restoranların tercih edilmesi verimli bir çalışmanın önüne geçer. Aynı zamanda, müşterilerin gözünde itibar kaybına neden olabilir. Sanal ofis hizmeti sunan çok sayıda firma, ofisler ile birlikte toplantı salonu kullanımına da izin verir. Toplantıların bu salonlarda gerçekleştirilmesi kurumsal imaja lokasyon açısından da katkı sağlar. Sanal ofisler genellikle ticari faaliyetlerin yoğun görüldüğü bölgelerde bulunur. Toplantı için ulaşımı kolay olan bu adreslere gelen müşteriler prestijli lokasyondan etkilenir.

LEVENT OFİS

LeventOfis Sanal Ofis Hizmeti

sanal-ofis-kiralama4 LeventOfis, girişimciler ve freelance çalışanlar için akıllı sanal ofis çözümleri sunar. Sizin için hazırlanan farklı paketler ile ihtiyaç duyulan hizmetleri alarak çok sayıda avantajdan yararlanabilirsiniz.

Sanal ofis kiralama yönteminin tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden biri yasal adres gösterme zorunluluğudur. LeventOfis sanal ofisleri, ticari faaliyetlerinizi yürütebilmeniz için gerekli olan adresi sağlar. Resmi adresiniz olarak müşterilerinize verebileceğiniz bu adres ile fiziki bir ofis açma gerekliliğiniz ortadan kalkar. Yasal ofis adresinin önemli avantajlarından biri de konumudur. Levent ve 4. Levent’te hizmet veren LeventOfis sanal ofisleri ile bu prestijli lokasyonun avantajlarından yararlanabilirsiniz. Müşterilerinizin gözünde kurumsal imajınız ve itibarınız artacaktır.

LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek kargo ve çağrı merkezi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Özellikle, yalnızca evrak teslimi ve telefonların yanıtlanması amaçlarıyla ofis açmak zorunda kalanlar bu hizmetlerden memnun kalacaktır. Profesyonel bir ekiple çalışan LeventOfis, resmi adresinize gelen tüm kargoları teslim alarak size iletir. Aynı zamanda, sekreterya hizmeti ile kurumsal kimliğiniz doğrultusunda gelen aramalarınız yanıtlanır. Bu şekilde, önemli ve acil durumlarda hiçbir çağrıyı kaçırmadan çalışmanıza devam edebilirsiniz.

LeventOfis, sanal ofis kullanıcıları için belirlenen sürelerde toplantı odası ve ortak alan kullanımına da izin verir. Müşteriler ile yapılacak görüşmeleriniz için toplantı salonunu, yalnızca çalışmak istediğiniz anlarda ise ortak alanı kullanabilirsiniz.

LeventOfis sanal ofislerini tercih ederek tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)