Haziran Ayına Özel Kampanya!

Sanal Ofis Kiralamasında Lokasyonun Önemi

Sanal Ofis Kiralamasında Lokasyonun Önemi

Sanal ofis hizmetlerinin önemi yeni girişimciler için göz ardı edilemeyecek bir seviyededir. İçinde bir çok hizmeti barındırmasının yanı sıra bir bakımdan daha firmanıza prestij katar: Lokasyon. Günümüz ticaret dünyasında artık şirketler ve müşteriler iç içe bir hale geldi diyebiliriz; bu da demek oluyor ki bir şirketin ulaşılabilir bir lokasyonda bulunması onu bir tık ileri taşıyacaktır.

Sanal Ofis ve İçerdiği Hizmetler Nedir?

Kısa bir tanım yapmamız gerekirse; içerisinde tüm ofis hizmetlerini barındıran ve sizin yerinize bu hizmetlerin müşterilerinize sağlanmasına olanak veren ofis hizmeti kiralama sistemidir. Türkiye’nin pek çok yerine çeşitli sanal ofishizmeti veren firmalar mevcuttur. Her firmanın verdiği hizmetler küçük farklılıklar gösterse bile genel olarak şu hizmetleri içerirler:

  • Yasal adres sağlamak (En önemli hizmetlerden birisidir; çünkü günümüzde kanunlar çerçevesinde her firmanın yasal adres göstermesi zorunlu hale gelmiştir)
  • Şirketiniz adına posta ve kargo takibi hizmetleri
  • Şirketiniz adına sekreterlik ve çağrı gibi olmazsa olmaz ofis hizmetleri
  • Ofise uğrayan müşterileriniz karşılanması, yönlendirilmesi ve onlara içecek servisi sunulması
  •  Kiraladığınız hizmet paketine bağlı olarak ayın belli saatlerinde kullanmak üzere toplantı odası kullanım hizmeti

Sanal Ofis Avantajları

Sanal ofisler, özellikle sık sık seyahat eden ve yerleşik bir ofise çok da fazla ihtiyacı olmayan girişimciler için biçilmiş kaftandır. Ayrıca klasik ve kişisel ofise göre pek çok yönden avantajlıdır. Bu avantajları kısaca şöyle sıralayabiliriz:

  • Firma adresinize sağlanan prestij
  • Ofis hizmetleriyle uğraşmayacağınızdan dolayı zamandan tasarruf
  • Merkezi bir konumda olacağınızdan dolayı ziyaretçileriniz için ulaşılabilirliğinizin artması
  • Kısa dönem kiralanabilmesi

Sanal Ofis Lokasyonun Önemi ve İstanbul

Sanal ofisin tüm avantajlarını bir kenarı koyarsak belki de şirketiniz adına sağlayacağı en büyük hizmetlerden birisi güzel bir lokasyon olacaktır. Günümüzde özellikle ticaret merkezlerinde her geçen gün artan kiralar absürt seviyelere ulaşmaya başlamıştır ve pek çok işletme bu kira seviyeleri yüzünden merkeze taşınamamaktadır.  Peki, İstanbul’da sanal ofis hizmeti kiralamak zor mudur? Tabi ki değildir ve herkes rahatça bu hizmete sahip olabilir.

Ülkemizin en önemli ticaret merkezlerinden birisi kuşkusuz İstanbul’dur ve bu şehrimizin içinde de Levent, Beşiktaş, Taksim gibi birkaç bölge ön plana çıkmaktadır. Genellikle iş akışları bu büyük ilçelerde döner ve İstanbul’da sanal ofis kiralamanın önemi de doğal olarak bir tık fazladır. Örnek vermek gerekirse Levent’te bulunan Levent Ofis firmasının çok cüzi miktarlara sanal ofis hizmetleri mevcuttur. Bu firmanın hizmet paketleri genellikle 200 TL + KDV ile 450 TL + KDV arası değişmektedir ve bu fiyatlar Türkiye’nin en önemli iş merkezlerinden biri olan Levent için mükemmel bir fırsattır diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X