LEVENT OFİS

Sanal Ofis Sözleşmesi

sanal-ofis-sozlesmesi Kullanımı giderek artan sanal ofisler, çalışanların farklı ihtiyaçlarına uygun hizmet çözümleri ile öne çıkar. İşlerini istedikleri yerden yürütebilen girişimciler ve freelance çalışanlar sanal ofisleri daha çok tercih eder. Bu ofisleri kullanarak pek çok farklı avantajdan da yararlanmak mümkün. Sanal ofisleri kiralamak için çalışanların birtakım özelliklere dikkat etmesi gerekir. Ofislerin konumu ve verilen hizmetlerin niteliği göz önünde bulundurulması gereken faktörlerdir. Sanal ofise karar verdikten sonra başvurduğunuz firma tarafından şirketiniz hızlı bir şekilde kurulur. Bunun için ise öncelikle sanal ofis sözleşmesi imzalamanız gerek. Yeni kurulan şirketiniz için sanal ofisleri tercih ederek, ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Sözleşmesi İle Şirket Kurulumu

sanal-ofis-sozlesmesi1 Şirketlerin yasal kurulumu için resmi bir adres birdirmek gerekir. Bu adres için ofis açan girişimciler, yeni şirketlerinin kuruluş aşamasında finansal kaynaklarından büyük bir bölümü kullanmak durumunda kalır. Şirketin büyümesi ve gelişmesi için işe aktarılması gereken kaynakların ofis giderleri için ayrılması bütçede açıklara neden olur. Girişimciler, bu masraflardan kurtulmak için sanal ofislere yönelir.

Çalışanlara sunulan hizmetle çok sayıda avantaj sağlayan sanal ofislerden yararlanabilmek için firma ve kullanıcılar arasında sanal ofis sözleşmesi imzalanması gerekir. Bu sözleşmelerde, şirketin kurulumu için gerekli adresin yanı sıra firmaların sunduğu hizmetlerin niteliği de belirtilir. Aynı zamanda, sanal ofisin ne kadar süre kiralanacağı ve bu süre için belirlenen fiyatlar da sözleşmede görülür. Firmaların, sanal ofis kullanıcılarına sunduğu hizmetlerden bazıları ayrı fiyatlandırılır. Genellikle, çalışanların ihtiyaçları düşünülerek oluşturulan sanal ofis paketlerinde farklı hizmet türleri bulunur. Fiyatları değişkenlik gösteren hizmetlerden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Sanal ofisleri kullanarak hızlı bir şekilde şirket kurulabilir. Girişimciler, sanal ofis sözleşmesi içinde yer alan adresleri kendi şirket adresleri olarak kullanabilir. Kurulumdan önce, girişimcilerin şirket türü, faaliyet alanı ve ünvana karar vermeleri gerekir. Sanal ofisleri kullanarak şahıs ve sermaye şirketleri kurmak mümkündür. Ticari faaliyet alanı ise hangi hizmetlerin verileceği noktasında önemlidir. Şirket bilgileri belirlendikten sonra tercih edilen sanal ofis firması ile sözleşme yapılır. Sözleşme ile belirlenen şirket resmi adresinin ticari faaliyetlerde kullanılabilmesi için vergi dairesine bildirimde bulunmak gerekir. Bildirim sırasında kullanıcıların dikkat etmesi gereken nokta, hangi vergi dairesine gidileceğidir. Bu anlamda, kiralanan sanal ofisin bağlı bulunduğu vergi dairesini kullanmak zorunludur.

Yeni şirket kurmak isteyenlerin yanı sıra halihazırda bir şirketi bulunanlar başka şubeler açmak istediğinde de sanal ofisleri kullanabilir. Genellikle, bu şirketlerin vergi dairesi sanal ofislerin bağlı bulunduğu vergi dairesinden farklıdır. Şube açmak için öncelikle vergi dairesinin değiştirilmesi gerekir.

Vergi dairesine bildirim yapılmasının ardından, verilen bilgilerin doğruluğunu teyit etmek amacıyla sanal ofise bir ziyaret gerçekleşir. Şirketin resmi adresini doğrulamak isteyen memurları, kiralanan ofisin profesyonel ekibi karşılar. Bu noktada, sanal ofis kullanıcılarının ofiste bulunmasına gerek yoktur. Memur tarafından ayarlanan randevu bilgilerini, ofis çalışanları kullanıcılara iletir. Bu belirlenen gün ve saatte vergi dairesinde bulunulması gerekir. Bu işlemlerin ardından vergi numarasına sahip olan şirketler resmiyet kazanmış olur. Ticari faaliyetlerin yürütülmesi için şirket kurulumu tamamlanır.

LEVENT OFİS

Sanal Ofis Avantajları

sanal-ofis-sozlesmesi2 Sanal ofisler, genellikle sabit bir noktada işlerini yürütmek zorunda olmayan kişiler tarafından tercih edilir. Sanal ofis firmaları, girişimciler ve freelance çalışanların ihtiyaçlarına uygun olarak yasal adresin yanı sıra farklı hizmetler verir. Bu hizmetlerden istediğinizi seçerek, işlerinizin büyümesi ve ilerlemesini sağlayacak avantajlara sahip olabilirsiniz.

Sanal ofis kullanımı için öncelikle sanal ofis sözleşmesi imzalamak gerekir. Firmaların verdikleri hizmetler bu sözleşmelerde tüm ayrıntıları ile belirtilir. Kullanıcıların, sanal ofis kiralayarak elde edecekleri en büyük kazanım şirket adresinin prestijli lokasyonudur. Uzun vadede kurumsal imajn pekiştirilmesini sağlayan lokasyon avantajı, müşterileri etkileyecektir. Sanal ofisler, iş kolu fark etmeden özellikle büyük şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bölgelerde faaliyet gösterir. Kolay ulaşılabilir, iş kaynaklarına ve eğlence merkezlerine yakın lokasyonlar her anlamda olumlu geri dönüşler alır.

Sanal ofis kiralayarak sağlanan avantajlardan biri de maliyetin azaltılmasıdır. Özellikle yeni kurulan şirketlerin sınırlı bütçeleri normal bir ofis açmak için yeterli olmayabilir. Zaten, gün içinde ofiste bulunmayan girişimciler ve freelancer’ların adres göstermek için ofis açmaları gereksiz masraf yaratır. Sanal ofis sözleşmesi ile kullanılabilen ofisler için yalnızca aylık kira bedeli ödenir. Bununla birlikte, sanal ofis firmaları sundukları farklı hizmetler için ödeme talep edebilir.

Sanal ofisler, zamanın doğru kullanımı konusunda da çalışanlara yardımcı olur. Çoğu sanal ofis firması kargo hizmetinin yanı sıra gelen aramaların kaçırılmaması için çağrı merkezine sahiptir. Geleneksel ofislerin açılma nedenlerinden biri olan kargoların teslim alınması, sanal ofis personeli tarafından yapılır. Sekreterya ise, şirket için belirlenen telefon hattını yönetir. Çalışmalarını gün içinde, dışarıda gerçekleştiren sanal ofis kullanıcıları telefonlarına her zaman bakamayabilir. Müşterilerle ya da ekiple yapılan toplantılarda da acil aramaların kaçırılması mümkündür. Ofislerin profesyonel sekreterya ekibi tüm telefonları şirketin kurumsal kimliği ile açar. Şirketin resmi adresine gelen kargo ve çağrılarınız size anında bildirilir. Böylece, bu işlere vakit ayırmak zorunda olmadığınız için şirket işleri ile ilgilenebilirsiniz.

Esnek çalışma saatlerine sahip olmak istiyorsanız sanal ofis avantajlarından yararlanabilirsiniz. Mesai saatine kendi karar veren çalışanlar, belirledikleri süre içinde sanal ofisleri kullanabilir. Hatta, toplantı odası ve ortak alan kullanımına da izin veren sanal ofisler, verimli bir çalışma ortamı yaratır. Bu noktada, ofisin kullanım durumuna da dikkat etmek gerekir. Sanal ofis hizmetinin verileceği saatler sanal ofis sözleşmesi ile belirlenir. Belirlenen gün ve saatlerde kullanılabilen sanal ofisler arasında, kendi iş akışınızı düşünerek tercih yapabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da çalışıyor ve müşterilerinizin size her zaman ulaşmasını istiyorsanız buna uygun bir ofis seçmeniz gerekir. 7/24 yararlanılabilen hizmetlerin iyi araştırılmasında ve sanal ofis tercihinin bu doğrultuda yapılmasında fayda var.

Sizin için hazırladığımız planlarımız

LeventOfis olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 farklı paket hazırladık. Farklı kullanımlara göre şekillendirilen sanal ofis paketlerimiz yasal adres, kargo karşılaması ve çağrı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için özel olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası hizmetimiz de sanal ofis paketleri içerisinde yer almaktadır. Sanal ofis fiyatları kullanım ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterecektir. LeventOfis'in sunduğu sanal ofis fiyatları tercih edeceğiniz hizmete göre 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Paketlerimizin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilecek size en uygun sanal ofis paketi için bize ulaşabilirsiniz.Gelin birlikte size özel hazır sanal ofis paketinizi hazırlayalım.

Yasal Adres Paketi 175 TL + KDV Aylık *
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • * Peşin Ödemelerde
Standart Paketi 300 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
Gold Paketi 450 TL + KDV Aylık
 • Yasal Adres
 • Levent'te Prestijli Bir İş Adresi
 • Posta Hizmeti
 • Çağrı Hizmeti
 • 2 saat ortak alan kullanımı
 • Ayda iki kere sekiz kişiye kadar yarım günlük toplantı odası kullanımı

Hizmetlerimiz

Sanal Ofis Hizmeti
Toplantı Odası Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Özel Ofis Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmeti
İçerik Yönetimi Hizmeti

Sanal ofis genç girişimcilerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Evde çalışıyorsanız ya da zamanınızın çoğunu seyahatlerde geçiriyorsanız, sanal ofissizin için gerçek bir kurtarıcı olacaktır. LeventOfis’in sunduğu sanal ofis hizmetinde resmi adres, kargo ve çağrılarınızın karşılanması, müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınız için toplantı odası kullanımı paketler dahilinde sunulmaktadır.

LeventOfis; ofis hizmetlerinin yanı sıra teknoloji alanında uzman yazılım ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Özellikle yeni iş kuracakların ihtiyacı olan web sitesi, e-ticaret sitesi gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm sunan LeventOfis, içerik yönetimi ile birlikte arama motorlarında üst sıralarda gözükmenize yardımcı olan, işinize özel içerikler üretmektedir.

Şubelerimiz

LeventOfis şehrin iş merkezi Levent bölgesinde 2 farklı lokasyonu ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın merkezi olan Levent; sanal ofis ile şirket açılışı yapacak sizler içinde prestij kazandıracaktır. LeventOfis, metro ulaşım ağına ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, boğaz köprüsü hatları ve ana yollara yakınlığı ile vaktinize değer katarken, sunduğu uygun fiyatlı sanal ofis hizmeti ile işinize itibar kazandıracaktır.

LEVENT ŞUBESİ

LeventOfis’in Levent lokasyonu; Zorlu Holding’e komşu, Kanyon AVM, Özdilek Park gibi ünlü alışveriş merkezlerine 3 dk mesafede konumlanmıştır. Levent metrosuna ve otobüs duraklarına yakın konumu ile ulaşımınız kolay olacaktır.

4 LEVENT ŞUBESİ

4.Levent metrosuna 50m mesafede, 650 m2’lik alanda hizmet veren lokasyonumuz iki farklı toplantı odası, modern ve geniş çalışma alanları ile hazır ofis, toplantı odası ve sanal ofis hizmeti vermektedir. Mövenpick Hotel’e 1dk’lık yürüme mesafesi ile yabancı müşterilerinde tercih sebebi olmaktadır.

Levent sube ecb11389f205bdccbf13478af1996ffca7e8d10a45f8aa65c5758c6caeca805d

Talatpaşa Cad.
Şair Çelebi Sok. Gürtaş İş Merkezi No:1/3
Levent/İstanbul

4 levent sube 837fc63aa61e3f88e0fa38423f1fd67dedb204d1496caca1d7d0f2bcbf30288c

Büyükdere Cad.
Yeniçeri Sok. Güler İş Merkezi No: 2/3
Beşiktaş/İstanbul

Sanal ofis yasal mı?

Sanal ofis farklı ticaret kolları için şirket kurulumu yapabileceğiniz resmi adresi sağlayan, kanunen geçerli ve kabul görmüş bir ofis çözümüdür. Çalışmakta olduğumuz hukuk ve muhasebe danışmanlarımız süreç hakkında gereken resmi açıklamaları bizle paylaşmıştır. LeventOfis olarak biz de sanal ofis kavramını ve faydalarını şirketlere aktarıyoruz.

LeventOfis'in Adresleri Bizim Yasal Adresimiz Olacak Mı?

LeventOfis'in 2 farklı lokasyonundan birinin adresini kullanarak sanal ofis hizmeti alan firmaların yasal adresleri, LeventOfis'in adresi olacaktır. Sizin şirketiniz, bizim adresimiz üzerinde resmi olarak kurulacaktır.

Sanal Ofis Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Sanal ofis hizmetimizin sözleşme süresi minumum 6 aydır.

Sanal Ofis Paketleri Haricinde Ek Ücret Ödeyecek Miyim?

LeventOfis tarafından size sunulan sanal ofis paketlerinin hizmet içeriği ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur. Resmi adres, kargo ve çağrı hizmeti için hiçbir ek ücretlendirme talep edilmemektedir. Sanal ofis paketinizde yer alan toplantı odası kullanım sürenizi aştığınızda ek bir ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Sanal Ofis Vergi Yoklaması Nasıldır?

Sanal Ofis ile kurulan şirketlerin vergi yoklama süreci LeventOfis'in adreslerinde tamamlanmaktadır. Sanal ofis kiralaması yapıldıktan sonra vergi dairesine sözleşmeniz ile başvurunuzu yaparsınız. Vergi yoklama gününüzde vergi açılış işlemleriniz tamamlanır.

Sanal Ofis Hizmeti Hangi Vergi Dairesi İle Çalışmaktadır?

Sanal ofis hizmetimiz bulunduğumuz adreslerin çalışmış olduğu Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışmaktadır.

Adres Değişikliği Sırasında Vergi Dairem Değişecek Mi?

LeventOfis 2 lokasyonunda da Zincirlikuyu Vergi Dairesi ile çalışır. Sanal ofis hizmetini aldığınızda şirketinizin vergi dairesi bizim bağlı olduğumuz vergi dairesi olacaktır. Eğer varolan şirketinizin adres nakli için bu hizmeti alıyorsanız vergi dairenizi Zincirlikuyu Vergi Dairesi'ne taşımanız gerekir.

Vergi Dairesi Değişikliğinin Maliyeti Nedir?

Eğer şirketinizin adres taşıma işlemi sırasında vergi dairesi değişikliği yapmanız gerekecekse, vergi numaranız değişmemekle birlikte noterden alacağınız bir evrakla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ücreti dosya masraf değişiminiz kadar olacaktır.

Sanal Ofis ile Şahıs, Limited ve Anonim Şirketi Kurulur mu?

Sanal ofis hizmeti ile tüm şirket türleri kurulabilir. Dernek kuruluşları içinse o derneğin kuruluş prosedürlerine uygunsa sanal ofis ile kurulmasında bir sakınca yoktur.

Sanal Ofis Hizmetinde Sekreterya Nasıldır?

Sanal ofis hizmeti şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve sekreterya hizmetini de içeren paketlerden oluşur. Sekreterya hizmeti çağrı hizmeti olarak da geçmektedir. Sekreterya hizmeti aldığınızda aldığınızda şirketinize özel numaraya tahsis edilir ve size gelen çağrılar tarafımızca karşılanır. Bu hizmetle gelen aramaların yönlendirmesi ve bilgilendirmesi size sağlanacaktır.

Sanal Ofis Muhasebe

Sanal ofis hizmetinde gerçekleştirilecek muhasebe süreçleri diğer yöntemlerle kurulan şirket süreçlerinde izlenen prosedürle aynıdır. Şirketiniz ile ilgilenen muhasebecinize sanal ofis sözleşmenizi vermeniz, şirket kuruluşunuz için başvuru yaparken kullanılacaktır.

Sanal ofis Stopaj

Sanal ofis hizmeti ile yapılan şirket kuruluşlarında firmanız adına faturalandırma yapılır. Siz stopaj vergisi ödemezsiniz.

Sanal Ofis Kosgeb

Sanal Ofis hizmeti yasal adres hizmetini kapsar. Kosgeb'ten aldığınız teşvik ile şirket açılışınızı sanal ofis hizmeti veren firmaların adreslerinde de yapabilirsiniz.

Levent Ofis'in göstermiş olduğu misafir perverlik ve verdiği butik hizmet konforuyla puhu tv'yi yarattık, levent ofis'e teşekkür ederiz. Vngrs 14a29ad9158e183d57f7ae3120373e1f8cef325ffb90ff27aa3cec650f84c284 VNGRS / Barış DAYLIK
Brain Storming toplantıları için Levent Ofis'i kullanıyoruz sessiz bir ortam olması ve dikkat dağıtıcak hiçbir şey olmaması bize verimli çalışma imkanı sağlıyor. Letgo b148e9bb82d434f3bb4a838b11663db6030100ecb6eeeea17c5de3222733ffa6 Letgo / Onur KAVAK
Ekip toplantılarımızı Levent Ofis’te yapıyoruz. Ücretsiz Türk kahvesi, cam şişe su, Starbucks filtre kahve ikramları ve uygun fiyatları ile her zaman tercih ediyoruz. Kerem varcan 5d1b13060909c00f56d3d247b2e51ccebe060cd2b878f0691d851a132a492fc0 Kerem VARCAN
Yolum düştüğünde sakin ortamı ile rahat ve konforlu çalıştığım bir yer. Arman 7568a05f54bbe29e54b43a680a38b3eb61666ea6324d4360d9ca257c3b3fc3ce Arman AKINCI
Şirket kuruluşumu burada yaptım. Bana ihtiyacım olan her imkanı sundular. İşimi kolaylaştırmak için her türlü network’ü sağlamak için çalışıyorlar. Asli 36fe5a855a1c0459f50a585696ce06a09e2af07fa74d2108cadb31e15c2bdfa2 Aslı REMAN ELCHEIK
Testimonials bg 9c4b856baacb799ec9b94f2c8d564192c7eca53dab2172cc9a50c661defbc0bf

Biz Sizi Arıyalım


(Örn: 5xx xxx xx xx)