Temmuz Ayına Özel Kampanya!

Sanal Ofis: Yeni Nesil Akıllı Çözüm

Sanal Ofis: Yeni Nesil Akıllı Çözüm

Her işletmenin belli bir ofis gereksinimi olduğunu biliyoruz. Günümüz gelişen teknolojisinin bizlere sunduğu en akıllı ofis çözümleri olarak ise sanal ofisler karşımıza çıkmakta. Bir işletmenin kurulduğu lokasyon ve bulunduğu yer o işletmenin itibarı, iş network çevresi ile oldukça bağlantılıdır. Bu sebeple şirketler kurulurken tüm bu etmenler dikkate alınır ve lokasyon tercihleri ona göre yapılır. Sanal ofis çözümleri işte tam bu noktada ‘akıllı çözümler’ olarak kurtarıcı rol üstleniyor. Sanal ofisler, prestijli bir adreste şirket kurma imkanı sağlarken aynı zamanda sizin yerinize şirketinizin kurumsal donanım alt yapısını da üstlenerek müşterilerinizle olan iletişim devamlılığını sağlamış oluyorlar. Maliyet açısından da yeni kurulan işletmeler için karlılık sağlayacak bu ofisler, düşük maliyet ve hızlı bir çözümdür. Geleneksel anlamda bir ofis kiralama yerine, sanal alternatifi seçmek şirketiniz için prestijli bir sanal adres, çağrılarınız ve postanızı yönetmek için ise iyi bir ekip sağlayacaktır.

Sanal ofisler,  hızlı ve maliyetsiz çözümler sunmakla beraber, müşterilerin ihtiyaç duyduğu güvenilirliği ve kalıcılığı belirlemenize yardımcı olmak için oldukça önemlidir. Bu faydaların yanı sıra, sizinle benzer iş yapan ya da çok daha farklı sektörden insanlarla tanışabilir, iş ağınızı genişletebilir veya farklı iş ortaklıkları kurabilirsiniz. Sanal ofisler mobil çalışan diye tanımlanan, ofis dışında ya da internet üzerinden işini yürütenler için ilk aklan gelen ofis çözümü olsa da günümüzde şirketler şube olarak göstermek için de prestijli lokasyonlardaki sanal ofis sunan paylaşımlı ofis alanlarını tercih etmektedir.

Müşterilerinizle bir kafede ya da yemekte toplantı için buluşabilirsiniz,  ancak büyüyen işiniz için gizlilik endişesi ve daha güvenli görünmek için paylaşımlı ofis alanlarının sunduğu diğer ofis imkanlarına da ihtiyaç duyarsınız. İhtiyaçlarınız dahilinde bir toplantı salonu rahatlığı için saatlik, günlük ve haftalık toplantı salonlarını gerektiği zamanlarda kullanma fırsatı yakalarsınız.

Özellikle home-office çalışanlar elbette ki evde iyi bir şekilde hazırlanmış çalışma odalarında işlerini yürütebilirler fakat elinizin altında gereken her şeye sahip olmak zor ve pahalıdır. Faks, fotokopi, yazıcı gibi ofis malzemeleri her zaman hazır değildir. Sanal ofis ile kullanıcılar, bunları satın almadan tüm bu olanakları yerinde rahatlıkla kullanabilirler .

 Sanal ofis ile alıştığınız rutinden kurtulabilir, iş ile ev arasındaki flulaşan sınırı ortadan kaldıracak, profesyonel bir ekip ve prestijli bir adreste şirketiniz faaliyetine devam edecektir. İhtiyacınız olduğunda iş stresinden uzaklaşarak küçük dinlenme kaçamakları yapmanızı ve diğer iş kollarındaki insanlarla rahatlıkla netwrok oluşturmanızı sağlayacaktır. Böylelikle moral ve üretkenliğinizi artırarak daha güzel işlere imza atmanızda yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Kampanyası 400 TL 250 TL'den başlayan fiyatlar sizi arayalım!

X