Nisan Ayına Özel Kampanya!

Sanal Ofisimi Nasıl Bulurum

sanal ofis şirket kuruluşu

Zamandan ve mekandan bağımsız olarak bir iş yerine sahip olmak ve o iş yeri üzerinden çalışmalarınızı yürütmek istemez miydiniz? Bundan birkaç yıl öncesine kadar bu soru hepimize saçma gelebilirdi. Fakat şimdi mümkün!

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis, adı üzerinde sanal bir işletme hizmetini ifade ediyor. Bu ofisi kiralayarak, kendinize bir iş yeri edinmiş oluyorsunuz. Biraz kafa karışıklığı yaratsa da meselenin aslı, çok daha uygun fiyatlar ile seçkin semtlerde ofis adresi edinmek. Geleneksel bir ofis kiralamadan tek farkı, yapılan işin söz konusu alanın dışında, bilgisayar ya da mobil bağlantılar üzerinden sağlanmasıdır. Bu sayede çok daha esnek ve ekonomik bir girişim yapmak çok daha kolay hale geliyor.

Sanal Ofis Avantajları Neler?

Özellikle yeni girişimcilerin işine oldukça yarayacak çözümler söz konusu. Öncelikle ilk konu adres. İşletmenizin bir adrese ihtiyacı var. Sanal ofis ile geleneksel koşullarda kiralayacağınız ofislerden çok çok daha uygun fiyatlara bir adres ediniyorsunuz. Bu adres, bir işletmede gerekecek tüm resmi işlemler için kullanılabilir. Çalışma saatleri tamamen sizin tek elinizde. Sanal ofisiniz aracılığı ile istediğiniz günün istediğiniz saatinde aktif olabilirsiniz. Bu sistemde işletmenize tahsis edilen adresi belirli zamanlarda fiili olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda işletmeniz adına belge ve bilgi gönderimi de mümkün. Bu ofis aracılığıyla kontakt kurduğunuz şirketler ile telekonferans gibi vasıtalar kullanarak iletişim sağlayabilirsiniz. Bu sistemde çalışanlarınız da daha motive çalışabilecek. Üstelik isterseniz, iş adresiniz son derece lüks bir plazanın en tepesinde dahi olabilir.

LeventOfis Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor?

LeventOfis, sanal ofis alanında sağladığı çözümler ile yeni girişimcileri ve aktüel iş sahiplerini destekliyor. Farklı hizmet araçları kullanan firma, bazen bir ofis ve bazen de bir toplantı odası temin etmede yüksek hizmet sağlıyor. Çeşitli sanal ofis hizmetleri içerisinde, her yönüyle düşünülmüş bir hazır ofis konsepti ile verimli çalışmak artık zor değil. Ofis adresinizin, İstanbul’un en seçkin noktalarından Levent’te olacağını da göz önünde bulundurarak, yapacağınız bu yeni atılımı daha kolay tasarlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir